Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 133
Nume elevClasaCadru didactic
Barcutean RuxandraI BCristescu Daniela
Moise SofiaI BCristescu Daniela
Ruta MateiI BCristescu Daniela
Troncea DenisI BCristescu Daniela
Badea MariaII BIacob Dolfina
Pitic AdelinaII BIacob Dolfina
Popisteru RaduII DMarinica Clementina
DROSU MATEI IONUTIV ASava Ioana
Bugnariu CarinaPregatitoare AGuramulta Manuela
Dascalu DanielPregatitoare AGuramulta Manuela
Iosifescu MirunaPregatitoare AGuramulta Manuela
Mihailescu MaraPregatitoare AGuramulta Manuela
Nastase StefanPregatitoare AGuramulta Manuela
Oancea NicoletaPregatitoare AGuramulta Manuela
Popescu IoanaPregatitoare AGuramulta Manuela
Rad MihaiPregatitoare AGuramulta Manuela
Roman DavidPregatitoare AGuramulta Manuela
Stan AdelinaPregatitoare AGuramulta Manuela
Tanasescu ErikPregatitoare AGuramulta Manuela
Tataru VladPregatitoare AGuramulta Manuela
Ivan CleopatraPregatitoare BBocman Georgiana
Stanculescu IrisPregatitoare BBocman Georgiana
Tanasescu CatalinPregatitoare BBocman Georgiana
Ciobanu EduardPregatitoare CCondrea Carmen
Moraru MirunaPregatitoare CCondrea Carmen
Alecu AlisPregatitoare DNedelcu Andra
Cautis MirunaPregatitoare DNedelcu Andra
Chiriac DanielaPregatitoare DNedelcu Andra
Datcu DianaPregatitoare DNedelcu Andra
Ganea DanielPregatitoare DNedelcu Andra
Ionita EmmaPregatitoare DNedelcu Andra
Maclava DavidPregatitoare DNedelcu Andra
Mierlesteanu AndreiPregatitoare DNedelcu Andra
Patur AyanaPregatitoare DNedelcu Andra
Pavelescu AlexPregatitoare DNedelcu Andra
Raicea YannisPregatitoare DNedelcu Andra
Talpeanu RandyPregatitoare DNedelcu Andra
Younes FadiPregatitoare DNedelcu Andra
Gigiu AlinPregatitoare EGeletu Alina Iulia
Marinache AlessiaPregatitoare EGeletu Alina Iulia
Mircea MateaPregatitoare EGeletu Alina Iulia
Negut AlexiaPregatitoare EGeletu Alina Iulia
Nita LucaPregatitoare EGeletu Alina Iulia
Taudor StefanPregatitoare EGeletu Alina Iulia
Bejan AaronPregatitoare FOdaiasu Luminita
Boian DavidPregatitoare FOdaiasu Luminita
Bucur ClaudiuPregatitoare FOdaiasu Luminita
Craciun Ana MariaPregatitoare FOdaiasu Luminita
Damian AndreiPregatitoare FOdaiasu Luminita
Dasturi ArjunPregatitoare FOdaiasu Luminita
Fianu AnaPregatitoare FOdaiasu Luminita
Gheorghe DariusPregatitoare FOdaiasu Luminita
Mihai DavidPregatitoare FOdaiasu Luminita
Mincu IsabelaPregatitoare FOdaiasu Luminita
Ngandu DavidPregatitoare FOdaiasu Luminita
Oancea BiancaPregatitoare FOdaiasu Luminita
Parvu TeodoraPregatitoare FOdaiasu Luminita
Serban VladimirPregatitoare FOdaiasu Luminita
Voinea MaiaPregatitoare FOdaiasu Luminita

Inapoi la centrele de concurs