Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 133
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Barcutean RuxandraI BECristescu Daniela
Moise SofiaI BECristescu Daniela
Ruta MateiI BECristescu Daniela
Troncea DenisI BECristescu Daniela
Badea MariaII BEIacob Dolfina
Pitic AdelinaII BEIacob Dolfina
Popisteru RaduII DEMarinica Clementina
DROSU MATEI IONUTIV AESava Ioana
Bugnariu CarinaPregatitoare AEGuramulta Manuela
Dascalu DanielPregatitoare AEGuramulta Manuela
Iosifescu MirunaPregatitoare AEGuramulta Manuela
Mihailescu MaraPregatitoare AEGuramulta Manuela
Nastase StefanPregatitoare AEGuramulta Manuela
Oancea NicoletaPregatitoare AEGuramulta Manuela
Popescu IoanaPregatitoare AEGuramulta Manuela
Rad MihaiPregatitoare AEGuramulta Manuela
Roman DavidPregatitoare AEGuramulta Manuela
Stan AdelinaPregatitoare AEGuramulta Manuela
Tanasescu ErikPregatitoare AEGuramulta Manuela
Tataru VladPregatitoare AEGuramulta Manuela
Ivan CleopatraPregatitoare BEBocman Georgiana
Stanculescu IrisPregatitoare BEBocman Georgiana
Tanasescu CatalinPregatitoare BEBocman Georgiana
Ciobanu EduardPregatitoare CECondrea Carmen
Moraru MirunaPregatitoare CECondrea Carmen
Alecu AlisPregatitoare DENedelcu Andra
Cautis MirunaPregatitoare DENedelcu Andra
Chiriac DanielaPregatitoare DENedelcu Andra
Datcu DianaPregatitoare DENedelcu Andra
Ganea DanielPregatitoare DENedelcu Andra
Ionita EmmaPregatitoare DENedelcu Andra
Maclava DavidPregatitoare DENedelcu Andra
Mierlesteanu AndreiPregatitoare DENedelcu Andra
Patur AyanaPregatitoare DENedelcu Andra
Pavelescu AlexPregatitoare DENedelcu Andra
Raicea YannisPregatitoare DENedelcu Andra
Talpeanu RandyPregatitoare DENedelcu Andra
Younes FadiPregatitoare DENedelcu Andra
Gigiu AlinPregatitoare EEGeletu Alina Iulia
Marinache AlessiaPregatitoare EEGeletu Alina Iulia
Mircea MateaPregatitoare EEGeletu Alina Iulia
Negut AlexiaPregatitoare EEGeletu Alina Iulia
Nita LucaPregatitoare EEGeletu Alina Iulia
Taudor StefanPregatitoare EEGeletu Alina Iulia
Bejan AaronPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Boian DavidPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Bucur ClaudiuPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Craciun Ana MariaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Damian AndreiPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Dasturi ArjunPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Fianu AnaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Gheorghe DariusPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Mihai DavidPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Mincu IsabelaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Ngandu DavidPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Oancea BiancaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Parvu TeodoraPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Serban VladimirPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Voinea MaiaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Nistor AlessiaII BIIacob Dolfina
ACAY ADNANIV AISava Ioana
KROPACS MARTA MARIAIV AISava Ioana
MIHALCEA IOANA MARIAIV AISava Ioana
STOENICA ANDREI OVIDIUIV AISava Ioana
TINCU IOANAIV AISava Ioana
VASILE ROBERT NICOLAEIV AISava Ioana
Strambeanu CristianII BIIIacob Dolfina
Anton EduardPregatitoare AIIGuramulta Manuela
Ionescu EduardPregatitoare AIIGuramulta Manuela
Ismana BiancaPregatitoare AIIGuramulta Manuela
Moga MelaniaPregatitoare AIIGuramulta Manuela
Voinea Radu Pregatitoare AIIGuramulta Manuela
Nita MateiPregatitoare BIIBocman Georgiana
Ocolisan RaisaPregatitoare BIIBocman Georgiana
Ciobanu DavidPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
EFTIMIE MARIA IV AIISava Ioana
Tamas CezarI BIICristescu Daniela
Stavarachi DariaII AIILixandru Florica
DUMITRU ROBERT GABRIELIV AIISava Ioana
Fratisteanu StefaniaPregatitoare AIIGuramulta Manuela
Dragan MaraPregatitoare BIIBocman Georgiana
Gadinta Marinescu RaresPregatitoare BIIBocman Georgiana
Grigore NoemiPregatitoare BIIBocman Georgiana
Tudor MirunaPregatitoare BIIBocman Georgiana
Cristea LucaPregatitoare DIINedelcu Andra
Matei AndreiPregatitoare DIINedelcu Andra
Tache CristianPregatitoare DIINedelcu Andra
Pahontu EniaPregatitoare EIIGeletu Alina Iulia
Pop DanielPregatitoare EIIGeletu Alina Iulia
Boboc AndreiPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Mirica AndreeaPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Radu DariaPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Stavar VladPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Ciobanu PatriciaII BIIIIacob Dolfina
Tunaru NicholasPregatitoare AIIIGuramulta Manuela
Mitria RalucaPregatitoare CIIICondrea Carmen
Andrei AntoniaPregatitoare FIIIOdaiasu Luminita
Petre MonicaIII BIIIDima Ramona
Spinu Maria DanielaIII BIIIDima Ramona
Eftime TimeeaPregatitoare BIIIBocman Georgiana
Baltac VladI BMCristescu Daniela
Sandu MariaI BMCristescu Daniela
Simion DariusI BMCristescu Daniela
Doseanu GiuliaI CMBoaja Luminita
Chiriac CristinaII AMLixandru Florica
Pascu NicoletaII AMLixandru Florica
Hideg AndreiII BMIacob Dolfina
Gheorghiu Ana MariaIII AMVuta Steluta
Iosif BiancaIII AMVuta Steluta
Preda AdrielaIII BMDima Ramona
CARAGEA ELENA BIANCAIV AMSava Ioana
Petre NicoletaIV BMPopa Maria
Radu StefanPregatitoare AMGuramulta Manuela
Martis KaterinaPregatitoare BMBocman Georgiana
Carbunaru BogdanPregatitoare CMCondrea Carmen
Gheorghiu MariaPregatitoare CMCondrea Carmen
Peruzzare AlexandraPregatitoare CMCondrea Carmen
Costoiu AdrianaPregatitoare DMNedelcu Andra
Lacraru DenisaPregatitoare DMNedelcu Andra
Popescu RazvanPregatitoare DMNedelcu Andra
Toba GabrielPregatitoare DMNedelcu Andra
Ciornea BiancaPregatitoare EMGeletu Alina Iulia
Petcu MariaPregatitoare EMGeletu Alina Iulia
Radu KarinaPregatitoare EMGeletu Alina Iulia
Comanescu Petru Pregatitoare FMOdaiasu Luminita

Inapoi la centrele de concurs