Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 150
Nume elevClasaCadru didactic
RADU ANA MARIAI ANITU ELENA
RADU ANA MARIAI ANITU ELENA
CALIAN KARLAI BDORHAN ANISOARA
CARATA ILINCAI BDORHAN ANISOARA
FULEA RADUI BDORHAN ANISOARA
MANEA VLADI BDORHAN ANISOARA
MARCU HORIAI BDORHAN ANISOARA
STEMATE ALBERTI BDORHAN ANISOARA
BARNA SIMONA ELENAI DSILIVESTRU ELENA
DANESCU AMALIA MARIAI DSILIVESTRU ELENA
IVANOV TUDOR ANDREII DSILIVESTRU ELENA
MUSTACIOSU TRAIANI DSILIVESTRU ELENA
NEATA MARA IOANAI DSILIVESTRU ELENA
SAVA ALEXANDRUI DSILIVESTRU ELENA
GRIGORESCU ALESSIAI EPSATTA CEZARINA
CACIULA DIANAII AANCHIEVICI MARINA
DIACONESCU IOANII AANCHIEVICI MARINA
DIACONESCU MIHNEAII AANCHIEVICI MARINA
FILIP DIANAII AANCHIEVICI MARINA
IONESCU CRISTIANII AANCHIEVICI MARINA
MANDRAGIU MARAII AANCHIEVICI MARINA
MATEI MARAII AANCHIEVICI MARINA
PARAIPAN ALEXANDRUII AANCHIEVICI MARINA
PUIU ADRIANII AANCHIEVICI MARINA
STAN VLAD RALUCAII AANCHIEVICI MARINA
TANASE TUDORII AANCHIEVICI MARINA
ANGHEL BEGANU TUDORII BMORARU GABRIELA
BABEANU BIANCAII BMORARU GABRIELA
BIRTOI ANDREEAII BMORARU GABRIELA
CEPISCA MARIAII BMORARU GABRIELA
CIOLANEL ALBERTII BMORARU GABRIELA
CONSTANTINESCU ANNAII BMORARU GABRIELA
GANEA ALEXANDRUII BMORARU GABRIELA
IANCULESCU VLADII BMORARU GABRIELA
IONESCU MIHNEAII BMORARU GABRIELA
LUNGU ELIZAII BMORARU GABRIELA
MATIES KARAII BMORARU GABRIELA
NEAGU ANDREIII BMORARU GABRIELA
NEAGU ANISIAII BMORARU GABRIELA
NITU TUDORII BMORARU GABRIELA
PANTAZESCU ANDREEAII BMORARU GABRIELA
PREOTESCU DAVIDII BMORARU GABRIELA
PRIBOI IOANAII BMORARU GABRIELA
SAVASTRE LUCAII BMORARU GABRIELA
VOICU MARIAII BMORARU GABRIELA
BULANCEA STOIAN NICOLASII CPISLARU PAULA
IONESCU IOAN RARESII CPISLARU PAULA
PARASCHIV VLAD ANDREIII CPISLARU PAULA
SIPOTEANU MARIA ADRIANAII CPISLARU PAULA
ATIMOFTIOAIE SELENAII DDIMA ALINA
BARDAN VICTORIAII DDIMA ALINA
JORASCU ROBERTII DDIMA ALINA
MARZAVAN MIHAIII DDIMA ALINA
MILITARU NICOLAEII DDIMA ALINA
MOISE TUDORII DDIMA ALINA
MUSAT DAVID ADRIANII DDIMA ALINA
MUSAT DAVID SEBASTIANII DDIMA ALINA
NICU EDUARDII DDIMA ALINA
NITA-TUDOR RARESII DDIMA ALINA
PIRVU BIANCAII DDIMA ALINA
STRAUT ANAII DDIMA ALINA
TUTUI TUDORII DDIMA ALINA
ALEXANDRESCU MARIAII ESIMION MADALINA
ALEXESCU IRISII ESIMION MADALINA
COCA ALEXANDRUII ESIMION MADALINA
COMANESCU RADU ANDREIII ESIMION MADALINA
CRINTEA EVAII ESIMION MADALINA
DIACONESCU MATEIII ESIMION MADALINA
GRIGORESCU ANDREEAII ESIMION MADALINA
HANTULIE MIHAIII ESIMION MADALINA
NICU ALEXANDRAII ESIMION MADALINA
PISLARU TEODORII ESIMION MADALINA
SERBANUT DENISAII ESIMION MADALINA
STANCU TUDORII ESIMION MADALINA
VASILE MANUELAII ESIMION MADALINA
VIRLAN SOFIAII ESIMION MADALINA
CIOBANU ANDREIIII AMANEA DANIELA
DRAGAN LILIANAIII AMANEA DANIELA
GUSITA MIHNEA III AMANEA DANIELA
NECULAESCU ANDREIIII AMANEA DANIELA
NUTA ILINCAIII AMANEA DANIELA
PASCUT ALEXANDRUIII AMANEA DANIELA
GLAVAN VLADIII BSTANCIU MARCELA
LUPU OZANAIII BSTANCIU MARCELA
AVRAM ALEXANDRUIII DIORDANESCU SIMONA
COJOCARU DRAGOSIII DIORDANESCU SIMONA
CONSTANTIN VICTORIII DIORDANESCU SIMONA
HOLEICIUC TEEAIII DIORDANESCU SIMONA
IOSIFESCU SASHAIII DIORDANESCU SIMONA
MOICEANU DAVIDIII DIORDANESCU SIMONA
NITA ALEXANDRUIII DIORDANESCU SIMONA
OCHIANA ANDREIIV AANTON GABRIELA
PAKZAD ALI LUCAIV AANTON GABRIELA
STANCIU STEFANIV BTUDOR MARIANA
PETCU ANA MARIAIV DBORTOI ANNA LOUISE
BALANESCU SOFIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
BERBECARU EMA GABRIELAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
CARATA ARMAND ALEXANDRUPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
CIRJAN ALDESCU CARINA ANTONIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
DIMU SARAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
DOLOCAN ALESSIA BEATRICEPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
FULGA DARIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
GAVRILA RAZVANPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
IGNAT CLARAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
MITREA ALESSIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
MOISE RADUPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
NEGRU DARA IOANAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
OANEA DAVID TEODORPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
PETRE SOPHIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
POPESCU ANA SOFIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
STEFANESCU ANA ISABELAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
STOICA ANDREIPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
SURUBARU MARTAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
VLADESCU MARA IOANAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA
TATUCU FILIPPregatitoare DBENEA ALINA
ATIMOFTIOAIE IANIS ANDREIPregatitoare EBORDEI NICOLETA
CHIRU IRIS MARIAPregatitoare EBORDEI NICOLETA
CIOLANEL ERIC TUDORPregatitoare EBORDEI NICOLETA
ENUCA VICTOR STEFANPregatitoare EBORDEI NICOLETA
GEORGESCU OCTAVIANPregatitoare EBORDEI NICOLETA
MARINESCU DARIUS CRISTIANPregatitoare EBORDEI NICOLETA
MARJAN MATEIPregatitoare EBORDEI NICOLETA
MOHORA MARIA ECATERINAPregatitoare EBORDEI NICOLETA
SURDU SOFIAPregatitoare EBORDEI NICOLETA
TEACA CLARA ANASTASIAPregatitoare EBORDEI NICOLETA
TODIA DRAGOS GEORGEPregatitoare EBORDEI NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs