Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr 164
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bahnaru David IoanI A100Birtu Anca
Opris GloriaI A100Birtu Anca
Piticas TeodoraI A100Birtu Anca
Popa AdinaI A100Birtu Anca
Radulescu DianaI A100Birtu Anca
Rizea Ana ValentinaI A100Birtu Anca
Stoian NicolaeI A100Birtu Anca
Vintilescu PavelI A100Birtu Anca
Tincea-Marinescu AndradaI A95Birtu Anca
Mica ElenaI A93Birtu Anca
Constantin AlessiaI A90Birtu Anca
Tistu LucaI A88Birtu Anca
Dinca AdaraI A85Birtu Anca
Androne Tania StefaniaI A71Birtu Anca
Donisan DavidI B100Serban Adriana
Enculescu Toma AlessiaI B100Serban Adriana
Frumosu IoanaI B100Serban Adriana
Nisulescu DenisI B100Serban Adriana
Stofor MedeeaI B95Serban Adriana
Greciuc DaliaI B90Serban Adriana
Nicolae SophiaI B90Serban Adriana
Cimpoeru RaduI B85Serban Adriana
Perieanu MaraI B85Serban Adriana
Savu MateiI B85Serban Adriana
Stroe StefaniaI B85Serban Adriana
Bratescu FlaviaI B80Serban Adriana
Cimpoeru AndreeaI B80Serban Adriana
Druga MariaI B80Serban Adriana
Garlea AndreiI B80Serban Adriana
Cozma RaresI B75Serban Adriana
Milita DariaI B75Serban Adriana
Pascu StefanI B75Serban Adriana
Ulici SabinaI B75Serban Adriana
Dumitru Ana MariaII A100Niculae Doina
Gherghelas SophiaII A98Niculae Doina
Mot IngridII A98Niculae Doina
Frumosu Ioan AlexandruII A95Niculae Doina
Nastasa Andreea TeodoraII A90Niculae Doina
Savu Ioana AlexandraII A90Niculae Doina
Vlascu SofiaII A90Niculae Doina
Discalicau MariusII A77Niculae Doina
Ivan Daria MariaII A77Niculae Doina
Tanase IzabelaII A74Niculae Doina
Constantinescu BiancaII A73Niculae Doina
Nedelcu KarlaII A71Niculae Doina
Guvir AnastasiaII A61Niculae Doina
Brosteanu TeodorII A60Niculae Doina
Iacob RebecaII AParticipantNiculae Doina
Craciun RaresII AParticipantNiculae Doina
Miroescu CristianII AParticipantNiculae Doina
Miroescu EduardII AParticipantNiculae Doina
Pana TudorII AParticipantNiculae Doina
Florea EduardII AParticipantNiculae Doina
Teican StefanII AParticipantNiculae Doina
Copceac Moldovan PavelII AParticipantNiculae Doina
Beldie DavidII B100Vlad Mihaela
Dinu BiancaII B100Vlad Mihaela
Gostian TaniaII B93Vlad Mihaela
Chirobocea EduardII B90Vlad Mihaela
Fintescu MaraII B90Vlad Mihaela
Moldoveanu AndreiII B90Vlad Mihaela
Latosu SofiaII B88Vlad Mihaela
Safta IsabellaII B80Vlad Mihaela
Stanescu BiancaII B78Vlad Mihaela
Panican Daria BiancaII B75Vlad Mihaela
Suditu AlexandraII B75Vlad Mihaela
Licsandru DavidII B62Vlad Mihaela
Dumitrache DavidII BParticipantVlad Mihaela
Durbaca AdelinaII BParticipantVlad Mihaela
Gheorghe IlincaII BParticipantVlad Mihaela
Radu AncaII BParticipantVlad Mihaela
Mirica LeonardII C100Nitu Dorinel
Marin AntranigII C77Nitu Dorinel
Marinescu AndreiII C69Nitu Dorinel
Mihordea Stefan GabrielII C69Nitu Dorinel
Bulgariu CristianII C60Nitu Dorinel
Ploesteanu MariaII C60Nitu Dorinel
Olea Matei ValentinII CParticipantNitu Dorinel
Dobre MirunaII CParticipantNitu Dorinel
Vatamaniuc IvanII CParticipantNitu Dorinel
Balutescu VladII CParticipantNitu Dorinel
Niculescu Ana MariaII CParticipantNitu Dorinel
Florian CristinaII CParticipantNitu Dorinel
Eremia DenisaII CParticipantNitu Dorinel
Tache LarisaII CParticipantNitu Dorinel
Negrila FlorentinaII CParticipantNitu Dorinel
Popa Luca CristianII CParticipantNitu Dorinel
Dumitrache EduardII CParticipantNitu Dorinel
Creanga MirunaII CParticipantNitu Dorinel
Constantin NicusorII CParticipantNitu Dorinel
Simion IrinaII CParticipantNitu Dorinel
Fortuna RaduIII A95Anoaica Magdalena
Constantin NataliaIII A80Anoaica Magdalena
Zissu IoanaIII A78Anoaica Magdalena
Cocuzec DavidIII A75Anoaica Magdalena
Yousofian DariaIII A75Anoaica Magdalena
Marioara StefaniaIII A73Anoaica Magdalena
Daian AlexandruIII A70Anoaica Magdalena
Meclea TeodorIII A70Anoaica Magdalena
Erceanu EduardIII AParticipantAnoaica Magdalena
Darla BiancaIII AParticipantAnoaica Magdalena
Nistor PetruIII AParticipantAnoaica Magdalena
Pana VictorIII AParticipantAnoaica Magdalena
Spoiala AntonioIII AParticipantAnoaica Magdalena
Vasicescu AlexIII AParticipantAnoaica Magdalena
Costescu MariaIII AParticipantAnoaica Magdalena
Gherghelas AnastasiaIII B92Pirvu Claudia
Constantinescu VladimirIII B83Pirvu Claudia
Nita MihneaIII B83Pirvu Claudia
Niculescu AndreiIII B73Pirvu Claudia
Andrei RobertIII B65Pirvu Claudia
Irimia TeodoraIV A100Ghita Bianca
Simion RaisaIV A96Ghita Bianca
Panait BiancaIV A91Ghita Bianca
Nicolau IoanaIV A83Ghita Bianca
Manolache TudorIV A74Ghita Bianca
Cimpoeru CatincaIV A67Ghita Bianca
Nastasa IoanaIV A66Ghita Bianca
Podoprigora AnaIV AParticipantGhita Bianca
Mureseanu RobertaIV AParticipantGhita Bianca
Gheorghe SofiaIV AParticipantGhita Bianca
Cotarcea AlexandraIV AParticipantGhita Bianca
Dobrescu DavidIV AParticipantGhita Bianca
Chirobocea CarinaIV B75Manea Iuliana
Piticas RaduIV B67Manea Iuliana
Ionescu David AlfredIV B63Manea Iuliana
Constantinescu FlaviuPregatitoare A100Marozan Catalina
Dumitrescu MarianPregatitoare A100Marozan Catalina
Enache EduardPregatitoare A100Marozan Catalina
Grecu AlexandraPregatitoare A100Marozan Catalina
Orita VladPregatitoare A100Marozan Catalina
Popina Andrei StefanPregatitoare A100Marozan Catalina
Ungureanu RebecaPregatitoare A90Marozan Catalina
Nisipeanu AlexandraPregatitoare A85Marozan Catalina
Teica VladPregatitoare A83Marozan Catalina
Dorobantu SoniaPregatitoare A81Marozan Catalina
Rosca MariaPregatitoare A78Marozan Catalina
Tanasa MarianPregatitoare A78Marozan Catalina
Birsan EduardPregatitoare A77Marozan Catalina
Ionescu David Pregatitoare A76Marozan Catalina
Haidu RaresPregatitoare A75Marozan Catalina
Vasilescu ValentinPregatitoare A75Marozan Catalina
Craciun LarisaPregatitoare A72Marozan Catalina
Tirdea AlexandruPregatitoare AParticipantMarozan Catalina
Brosteanu NataliaPregatitoare B100Nuca Marilena
Georgescu MariaPregatitoare B84Nuca Marilena
Birzan AnaPregatitoare B79Nuca Marilena
Dima LucasPregatitoare B74Nuca Marilena
Vlad NicolaePregatitoare B69Nuca Marilena
Jakab LoredanaPregatitoare B64Nuca Marilena
Busuioc DariaPregatitoare C100Toma Ionela
Butoi MatiasPregatitoare C100Toma Ionela
Ciociltan PetruPregatitoare C100Toma Ionela
Cotarcea KarinaPregatitoare C100Toma Ionela
Gherlan EduardPregatitoare C100Toma Ionela
Gorgu AnaPregatitoare C100Toma Ionela
Grecu Iamandi MayaPregatitoare C100Toma Ionela
Irimia CosminPregatitoare C100Toma Ionela
Licsor EvaPregatitoare C100Toma Ionela
Toader TeodoraPregatitoare C100Toma Ionela
Vitalis EduardPregatitoare C100Toma Ionela
Gherghilescu MariaPregatitoare C95Toma Ionela
Patru DavidPregatitoare C95Toma Ionela
Mihai Maria RaisaPregatitoare C88Toma Ionela
Nicolae TeodoraPregatitoare C84Toma Ionela
Cebotari DavidPregatitoare C83Toma Ionela
Matei KarinaPregatitoare C83Toma Ionela
Furtuna MedeeaPregatitoare C82Toma Ionela
Eremia MateiPregatitoare C79Toma Ionela
Schroder DenisPregatitoare C79Toma Ionela
Abaluta AlessiaPregatitoare C77Toma Ionela
Gidea EricaPregatitoare C62Toma Ionela
Dima DanielPregatitoare C60Toma Ionela

Inapoi la centrele de concurs