Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr 164
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bahnaru David IoanI AEBirtu Anca
Opris GloriaI AEBirtu Anca
Piticas TeodoraI AEBirtu Anca
Popa AdinaI AEBirtu Anca
Radulescu DianaI AEBirtu Anca
Rizea Ana ValentinaI AEBirtu Anca
Stoian NicolaeI AEBirtu Anca
Vintilescu PavelI AEBirtu Anca
Donisan DavidI BESerban Adriana
Enculescu Toma AlessiaI BESerban Adriana
Frumosu IoanaI BESerban Adriana
Nisulescu DenisI BESerban Adriana
Dumitru Ana MariaII AENiculae Doina
Beldie DavidII BEVlad Mihaela
Dinu BiancaII BEVlad Mihaela
Mirica LeonardII CENitu Dorinel
Irimia TeodoraIV AEGhita Bianca
Constantinescu FlaviuPregatitoare AEMarozan Catalina
Dumitrescu MarianPregatitoare AEMarozan Catalina
Enache EduardPregatitoare AEMarozan Catalina
Grecu AlexandraPregatitoare AEMarozan Catalina
Orita VladPregatitoare AEMarozan Catalina
Popina Andrei StefanPregatitoare AEMarozan Catalina
Brosteanu NataliaPregatitoare BENuca Marilena
Busuioc DariaPregatitoare CEToma Ionela
Butoi MatiasPregatitoare CEToma Ionela
Ciociltan PetruPregatitoare CEToma Ionela
Cotarcea KarinaPregatitoare CEToma Ionela
Gherlan EduardPregatitoare CEToma Ionela
Gorgu AnaPregatitoare CEToma Ionela
Grecu Iamandi MayaPregatitoare CEToma Ionela
Irimia CosminPregatitoare CEToma Ionela
Licsor EvaPregatitoare CEToma Ionela
Toader TeodoraPregatitoare CEToma Ionela
Vitalis EduardPregatitoare CEToma Ionela
Gherghelas SophiaII AINiculae Doina
Mot IngridII AINiculae Doina
Simion RaisaIV AIIGhita Bianca
Tincea-Marinescu AndradaI AIIBirtu Anca
Stofor MedeeaI BIISerban Adriana
Frumosu Ioan AlexandruII AIINiculae Doina
Fortuna RaduIII AIIAnoaica Magdalena
Gherghilescu MariaPregatitoare CIIToma Ionela
Patru DavidPregatitoare CIIToma Ionela
Mica ElenaI AIIIBirtu Anca
Gostian TaniaII BIIIVlad Mihaela
Gherghelas AnastasiaIII BIIIPirvu Claudia
Panait BiancaIV AIIIGhita Bianca
Constantin AlessiaI AMBirtu Anca
Greciuc DaliaI BMSerban Adriana
Nicolae SophiaI BMSerban Adriana
Nastasa Andreea TeodoraII AMNiculae Doina
Savu Ioana AlexandraII AMNiculae Doina
Vlascu SofiaII AMNiculae Doina
Chirobocea EduardII BMVlad Mihaela
Fintescu MaraII BMVlad Mihaela
Moldoveanu AndreiII BMVlad Mihaela
Ungureanu RebecaPregatitoare AMMarozan Catalina

Inapoi la centrele de concurs