Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 169
Nume elevClasaCadru didactic
BUCIUMEANU IANISI ACoroi Manuela
DIMA RADUI ACoroi Manuela
OPREA MATEII ACoroi Manuela
OPRICAN RADUI ACoroi Manuela
PARASCHIV HORIAI ACoroi Manuela
POPA AMALIAI ACoroi Manuela
RADU ADELINAI ACoroi Manuela
ABALARU ALEXANDRUI BNEDELCU MARILENA
BUZDUGAN LUCAI BNEDELCU MARILENA
COLFESCU DRAGOSI BNEDELCU MARILENA
GEORGESCU STEFANI BNEDELCU MARILENA
IORDACHE RADUI BNEDELCU MARILENA
MIHALACHE LUCAI BNEDELCU MARILENA
NICULESCU ERICAI BNEDELCU MARILENA
PADURARU DAVIDI BNEDELCU MARILENA
PISTEA MATEII BNEDELCU MARILENA
POPESCU ANAI BNEDELCU MARILENA
SIMION ELENAI BNEDELCU MARILENA
SPIRACHE ALEXANDRUI BNEDELCU MARILENA
BADEA BRIANAI CARAMBASA MARILENA
CHIRITA BARBU LUCAI CARAMBASA MARILENA
CUTURESCU ERICI CARAMBASA MARILENA
ENE SARAI CARAMBASA MARILENA
ENESCU ANDREII CARAMBASA MARILENA
ENESCU ANDREII CARAMBASA MARILENA
HOINARESCU IOANAI CARAMBASA MARILENA
LETIA-IOAN ALEXANDRAI CARAMBASA MARILENA
MANOLE BIANCAI CARAMBASA MARILENA
MARIOARA RARESI CARAMBASA MARILENA
MIHAILESCU SOFIAI CARAMBASA MARILENA
POPA KARINAI CARAMBASA MARILENA
VASILESCU SOFIAI CARAMBASA MARILENA
CRISTEA STEFANI DCIUREA MARIA
NEGOITA DAVIDI DCIUREA MARIA
PISTOL ANDREII DCIUREA MARIA
PURCARU CRISTIANI DCIUREA MARIA
RACAREANU CERNEA IOANAI DCIUREA MARIA
STEFAN OANAI DCIUREA MARIA
NETOIU RARESII APOPESCU CRISTINA
ORASANU ANAII APOPESCU CRISTINA
PRISECARU TUDORII APOPESCU CRISTINA
GHEORGHE MARIAII BCODREA SIMONA
MARINESVU MATIOII BCODREA SIMONA
PIRVU DARIAIV AGHITA RALUCA
DURAC TIMEAIV CVOINEA MARIA
ALECU LEONPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
BANUTA SABINAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
BOBOC ANCAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
CLOPOTARU ANASTASIAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
CONSTANTINESCU MARIAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
CRISTEA CARMENPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
GRUMEZESCU EMANUELAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
HOLBAN SNA-MARIAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
ION DELIAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
OPREA DARIAPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
POPESCU COSMINPregatitoare ACIMPOESU MANURLA
ALBEI IRISPregatitoare BIftene Andreea
COJOCARU IOANAPregatitoare BIftene Andreea
COJOCARU LAVINIAPregatitoare BIftene Andreea
GYENGE FRANCISCPregatitoare BIftene Andreea
HORCHIDAN ANDREEAPregatitoare BIftene Andreea
MANOLACHE ALEXANDRUPregatitoare BIftene Andreea
PERSINARU-BOTEZATU CARLAPregatitoare BIftene Andreea
POSAN RADUPregatitoare BIftene Andreea
TIMOTEI ILINCAPregatitoare BIftene Andreea
VADILESCU SEBASTIZNPregatitoare BIftene Andreea
ZAMFIR DARIUSPregatitoare BIftene Andreea
LABYA HKAWNPregatitoare CCOSTEA IOANA
PAVEL ALEXANDRAPregatitoare CCOSTEA IOANA
BALUTA TUDORPregatitoare DARMANGIC VERONICA
BANICA RAISAPregatitoare DARMANGIC VERONICA
GHINEA MARIAPregatitoare DARMANGIC VERONICA
LEONTE MARIAPregatitoare DARMANGIC VERONICA
TURCU GIULIAPregatitoare DARMANGIC VERONICA

Inapoi la centrele de concurs