Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 190
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DANCIU AYANNAI B100GHEORGHE ROXANA
ENACHE VICTORI B100GHEORGHE ROXANA
GHERGHESCU EDDYI B100GHEORGHE ROXANA
SURCEL STEFANI B100GHEORGHE ROXANA
TARABAN MARIAI B100GHEORGHE ROXANA
GAIDAMUT IRISI B97GHEORGHE ROXANA
ALEXANDRESCU MIHNEAI B95GHEORGHE ROXANA
MANOLACHE ALEXANDRUI B95GHEORGHE ROXANA
GITAN DAVIDI B92GHEORGHE ROXANA
ILIE TUDORI B90GHEORGHE ROXANA
SANDU MIHNEAI B90GHEORGHE ROXANA
ANDREI EDUARDI B88GHEORGHE ROXANA
SCHIOPU OCTAVIAI B88GHEORGHE ROXANA
TAMAS MAIAI B85GHEORGHE ROXANA
TARIN ANDYI B84GHEORGHE ROXANA
COSTEA AIDAI B77GHEORGHE ROXANA
TIGANUS MONICAI B77GHEORGHE ROXANA
DIACONESCU STEFANIAI B75GHEORGHE ROXANA
PELINEL SOFIAI B75GHEORGHE ROXANA
STOICA SABINAI B75GHEORGHE ROXANA
BRAILESCU OCTAVIANII B100ALDEA LAURA
GHILT MONICAII B100ALDEA LAURA
JUMARA TUDORII B100ALDEA LAURA
MOISIEV ANISIAII B100ALDEA LAURA
MURARIU IOANAII B100ALDEA LAURA
PLOP-SAVA ALEXANDRUII B100ALDEA LAURA
FIRU ANA-MARIAII B98ALDEA LAURA
NAE DARIUSII B97.5ALDEA LAURA
MILA LUCIAII B90ALDEA LAURA
TENE ALEXIAII B90ALDEA LAURA
CIOBANU RAULII B80ALDEA LAURA
GRIGORE GABRIELAII B80ALDEA LAURA
HAIVAS HORIAII C100ZAGARADNIUC CATALINA
IORDACHE ELENAII C100ZAGARADNIUC CATALINA
MIHAILA MAYAII C90ZAGARADNIUC CATALINA
PANEA IULIAII C90ZAGARADNIUC CATALINA
GHENCEA RAZVANII C85ZAGARADNIUC CATALINA
CIOBANU ANDRAII C80ZAGARADNIUC CATALINA
FLOREA CODRINII C80ZAGARADNIUC CATALINA
GRIGORIE VLADII C80ZAGARADNIUC CATALINA
SALAGEAN IRINAII C80ZAGARADNIUC CATALINA
AILINCAI MATEIII C75ZAGARADNIUC CATALINA
JUCAN ALEXANDRAII C75ZAGARADNIUC CATALINA
MECHENIE PATRICKII C75ZAGARADNIUC CATALINA
MEGULETE RADUII C75ZAGARADNIUC CATALINA
VRINCEANU DANII C75ZAGARADNIUC CATALINA
MARCULESCU CRISTINAII D100MOISE MONICA
STOICESCU RAZVANII D100MOISE MONICA
BADEA MARIA RUXANDRAII D95MOISE MONICA
DUMITRASCU AMIRA STEFANIAII D95MOISE MONICA
PETRE ALBERT AARONII D95MOISE MONICA
NASTASE ALEXANDRA SILVIAII D91MOISE MONICA
FARKAS ANDREI OLIVERII D90MOISE MONICA
GRECU LUCA IOANII D90MOISE MONICA
PAUNOIU PAVELII D90MOISE MONICA
COADA ALEXANDRU NIKOLASII D88MOISE MONICA
TURCU EDUARD MIHAIII D88MOISE MONICA
CIUBAN IRINA GABRIELAII D82MOISE MONICA
VATRA RUXANDRA IOANAII D77MOISE MONICA
TOBA MAIA IOANAII D70MOISE MONICA
SPATARU MATEI GABRIELII D67MOISE MONICA
STEFAN SOFIA ELENAII D65MOISE MONICA
STOIAN ERIC ALEXANDRUII D65MOISE MONICA
TAVARES ANNABELLE MARIEII D60MOISE MONICA
AVRAMOIU SARAII E95VOICU FLORINA
GAGIU ANA DARIAII E90VOICU FLORINA
PASCA VICTORII E90VOICU FLORINA
VISAN COSMINII E90VOICU FLORINA
DARABANEANU ARIANAII E83VOICU FLORINA
Mircea AndreiII G100Paunescu Paraschiva
Neacsu EricII G100Paunescu Paraschiva
Samoila AdelaII G100Paunescu Paraschiva
Sandu AntnioII G100Paunescu Paraschiva
Stefan AlessiaII G95Paunescu Paraschiva
Bindar RaduII G85Paunescu Paraschiva
Padureu AndreiII G80Paunescu Paraschiva
Slotea IanisII G80Paunescu Paraschiva
Serban AlexandruII G65Paunescu Paraschiva
Anton DariusGabrielII s100Danciu Alina Petruta
Murgoci Sara Maria II S98Danciu Alina Petruta
Pascale Emma IoanaII S98Danciu Alina Petruta
Giuraniuc Andrei DanielII S96Danciu Alina Petruta
Bodonea Florea EmanuelII S90Danciu Alina Petruta
Constantin Georgia MariaII S85Danciu Alina Petruta
Gavriluta Vlad II S75Danciu Alina Petruta
Balan SaraIII B72Barastean Cristina
Contas AlexiaIII B60Barastean Cristina
Bucurescu RaresIII BParticipantBarastean Cristina
Mirsolea SofiaIII BParticipantBarastean Cristina
Tabla -Popescu Elisa ElenaIII BParticipantBarastean Cristina
Bria IoanaIII BParticipantBarastean Cristina
Petrescu MarioIII BParticipantBarastean Cristina
Filip LucaIII BParticipantBarastean Cristina
Spinu MateiIII BParticipantBarastean Cristina
Enescu Sara MariaIII BParticipantBarastean Cristina
Panait RazvanIII BParticipantBarastean Cristina
RADULESCU ALESSIAIII D100Stoian Lavinia
SOSA ALEXIAIII D100Stoian Lavinia
ANGHEL ANDREEAIII D97Stoian Lavinia
CAPATINA MARIAIII D83Stoian Lavinia
VOICU IANNISIII D83Stoian Lavinia
BULIGA SOFIAIII D80Stoian Lavinia
CHIREA ERNESTIII D80Stoian Lavinia
GRIGORE COSMINIII D74Stoian Lavinia
ANGHEL BIANCAIII D71Stoian Lavinia
ION ELENA DANIELAIII D71Stoian Lavinia
STAN ANA MARIAIII D68Stoian Lavinia
STIRBU MARIAIII D68Stoian Lavinia
GHIC TUDORIII D65Stoian Lavinia
LARCO FLAVIAIII D65Stoian Lavinia
PURNAVEL ANDREEAIII D61Stoian Lavinia
OSIP ALEXANDRUIII DParticipantStoian Lavinia
TUDOSE ISABELAIII DParticipantStoian Lavinia
JAHN MONIKAIII DParticipantStoian Lavinia
JAHN MARTAIII DParticipantStoian Lavinia
Bobe CosminIII E90Naicu Ioana
Trutescu RenataIII E90Naicu Ioana
Stefan AlexandruIII EParticipantNaicu Ioana
Tudor Mihnea StefanIV B100Florica Velicu
Vasilescu BogdanIV B100Florica Velicu
Robu IngridIV B95Florica Velicu
Manea MirunaIV B90Florica Velicu
Tancoc AndreeaIV B90Florica Velicu
Nastase CristianIV B87Florica Velicu
Petrov Andrei IV B83Florica Velicu
Savu AdrianaIV B76Florica Velicu
Micu SoniaIV B75Florica Velicu
Calin MauraIV B67Florica Velicu
Enciu StefanIV B65Florica Velicu
Vasilescu Adina IV B65Florica Velicu
Raicu SaraIV C100Gutu Florentina
Rusanu MaraIV C100Gutu Florentina
Visan CalinIV C100Gutu Florentina
Pasca MaiaIV C98Gutu Florentina
Tanase BiancaIV C93Gutu Florentina
Predescu RaduIV C92Gutu Florentina
Lia TeodoraIV C90Gutu Florentina
Tita MaraIV C90Gutu Florentina
Arvinte IrinaIV C87Gutu Florentina
Nedelcu AlexiaIV C85Gutu Florentina
Stober MaximIV CParticipantGutu Florentina
FURTUNA ARIANAIV D100Enache Maria
GRECU ANASTASIAIV D93Enache Maria
BURCEA MARIAIV D87Enache Maria
NITULESCU MIHAIIV D82Enache Maria
MIRCEA STEFANIV D72Enache Maria
FLOREA MARIAIV D71Enache Maria
MASELUSA DENISIV D71Enache Maria
DOBROTA DAVIDIV D68Enache Maria
POTOP ALEXANDRAIV D67Enache Maria
BERCHEZ MATEIIV D65Enache Maria
RADU MARIAIV D64Enache Maria
STANCIU LUCA IV D62Enache Maria
IGNAT ANDREIIV E100DUMITRESCU GEORGETA

Inapoi la centrele de concurs