Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 190
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DANCIU AYANNAI BEGHEORGHE ROXANA
ENACHE VICTORI BEGHEORGHE ROXANA
GHERGHESCU EDDYI BEGHEORGHE ROXANA
SURCEL STEFANI BEGHEORGHE ROXANA
TARABAN MARIAI BEGHEORGHE ROXANA
BRAILESCU OCTAVIANII BEALDEA LAURA
GHILT MONICAII BEALDEA LAURA
JUMARA TUDORII BEALDEA LAURA
MOISIEV ANISIAII BEALDEA LAURA
MURARIU IOANAII BEALDEA LAURA
PLOP-SAVA ALEXANDRUII BEALDEA LAURA
HAIVAS HORIAII CEZAGARADNIUC CATALINA
IORDACHE ELENAII CEZAGARADNIUC CATALINA
MARCULESCU CRISTINAII DEMOISE MONICA
STOICESCU RAZVANII DEMOISE MONICA
Mircea AndreiII GEPaunescu Paraschiva
Neacsu EricII GEPaunescu Paraschiva
Samoila AdelaII GEPaunescu Paraschiva
Sandu AntnioII GEPaunescu Paraschiva
Anton DariusGabrielII sEDanciu Alina Petruta
RADULESCU ALESSIAIII DEStoian Lavinia
SOSA ALEXIAIII DEStoian Lavinia
Tudor Mihnea StefanIV BEFlorica Velicu
Vasilescu BogdanIV BEFlorica Velicu
Raicu SaraIV CEGutu Florentina
Rusanu MaraIV CEGutu Florentina
Visan CalinIV CEGutu Florentina
FURTUNA ARIANAIV DEEnache Maria
IGNAT ANDREIIV EEDUMITRESCU GEORGETA
FIRU ANA-MARIAII BIALDEA LAURA
Murgoci Sara Maria II SIDanciu Alina Petruta
Pascale Emma IoanaII SIDanciu Alina Petruta
Pasca MaiaIV CIGutu Florentina
GAIDAMUT IRISI BIIGHEORGHE ROXANA
ANGHEL ANDREEAIII DIIStoian Lavinia
Giuraniuc Andrei DanielII SIIDanciu Alina Petruta
ALEXANDRESCU MIHNEAI BIIGHEORGHE ROXANA
MANOLACHE ALEXANDRUI BIIGHEORGHE ROXANA
BADEA MARIA RUXANDRAII DIIMOISE MONICA
DUMITRASCU AMIRA STEFANIAII DIIMOISE MONICA
PETRE ALBERT AARONII DIIMOISE MONICA
AVRAMOIU SARAII EIIVOICU FLORINA
Stefan AlessiaII GIIPaunescu Paraschiva
Robu IngridIV BIIFlorica Velicu
Tanase BiancaIV CIIIGutu Florentina
GRECU ANASTASIAIV DIIIEnache Maria
GITAN DAVIDI BIIIGHEORGHE ROXANA
Predescu RaduIV CIIIGutu Florentina
NASTASE ALEXANDRA SILVIAII DIIIMOISE MONICA
ILIE TUDORI BMGHEORGHE ROXANA
SANDU MIHNEAI BMGHEORGHE ROXANA
MILA LUCIAII BMALDEA LAURA
TENE ALEXIAII BMALDEA LAURA
MIHAILA MAYAII CMZAGARADNIUC CATALINA
PANEA IULIAII CMZAGARADNIUC CATALINA
FARKAS ANDREI OLIVERII DMMOISE MONICA
GRECU LUCA IOANII DMMOISE MONICA
PAUNOIU PAVELII DMMOISE MONICA
GAGIU ANA DARIAII EMVOICU FLORINA
PASCA VICTORII EMVOICU FLORINA
VISAN COSMINII EMVOICU FLORINA
Bodonea Florea EmanuelII SMDanciu Alina Petruta
Bobe CosminIII EMNaicu Ioana
Trutescu RenataIII EMNaicu Ioana
Manea MirunaIV BMFlorica Velicu
Tancoc AndreeaIV BMFlorica Velicu
Lia TeodoraIV CMGutu Florentina
Tita MaraIV CMGutu Florentina

Inapoi la centrele de concurs