Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BADESCU FILIP-BOGDANI BEENACHE DANIELA
BARCARU VLAD- DARIUSI BEENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERT-STEFANI BEENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVID-ANDREII BEENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIA-MARIAI BEENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINA-IOANAI BEENACHE DANIELA
DARABAN YASMIN-ELENAI BEENACHE DANIELA
DUDAU ADRIAN- CRISTIANI BEENACHE DANIELA
FLOREA ANDREI-CRISTIANI BEENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIAN-IOANI BEENACHE DANIELA
ION AMALIA-GEORGIANAI BEENACHE DANIELA
MANOLE ANTONIO-ROBERTI BEENACHE DANIELA
MARIN CRISTINA-MARIAI BEENACHE DANIELA
MAXIM ELENAI BEENACHE DANIELA
MINZARESCU IORDAN NECTARIE I BEENACHE DANIELA
MITEA DAVID-GABRIELI BEENACHE DANIELA
MUSAT ANDREI-CRISTIANI BEENACHE DANIELA
NEDELCU GEORGE LUCA MATIASI BEENACHE DANIELA
PACURAR RARES-ANDREII BEENACHE DANIELA
PAVEL LARISA MARIAI BEENACHE DANIELA
POPESCU DARIA-IOANAI BEENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAI BEENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAI BEENACHE DANIELA
SANDOI ANDREI-LUCAI BEENACHE DANIELA
STAN DARIA-ELENAI BEENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRU-IONUTI BEENACHE DANIELA
STOIAN IRINA-IOANAI BEENACHE DANIELA
STOICA ANELIS-GEORGIANAI BEENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREI-LUCAI BEENACHE DANIELA
ULIAN MAYA-ALEXANDRAI BEENACHE DANIELA
BRANISTEANU ALEXIAII CECONSTANTINESCU RODICA
BUDOIU IOANAII CECONSTANTINESCU RODICA
CIUPITU DAVIDII CECONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIII CECONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ILIEII CECONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESII CECONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAII CECONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAII CECONSTANTINESCU RODICA
MANZDRANGUNA ADELINAII CECONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAII CECONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIA -MARIAII CECONSTANTINESCU RODICA
ROSU LUCAII CECONSTANTINESCU RODICA
STANCIU FILIPII CECONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORII CECONSTANTINESCU RODICA
TARANU REBECCAII CECONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIII CECONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAII CECONSTANTINESCU RODICA
FELEA PETRUTIII AEVASILESCU ELENA
OLTEANU ANDREEAIII AEVASILESCU ELENA
STAFIE MARIO III AEVASILESCU ELENA
TOADER FRANCESCAIII AEVASILESCU ELENA
DUMITRESCU MARIAIII AIIVASILESCU ELENA
BADEA LUCA IOAN II AIISTEFANESCU ILEANA
BADEA BRIANAII CIICONSTANTINESCU RODICA
CHIRNOGEANU ADINAII CIICONSTANTINESCU RODICA
CIORASCU DIANAII CIICONSTANTINESCU RODICA
IORDACHE STEFANII CIICONSTANTINESCU RODICA
POPESCU SEBASTIANII CIICONSTANTINESCU RODICA
RADUTA DAVIDIII AIIVASILESCU ELENA
PETCU ROXANAIII AIIIVASILESCU ELENA
CRISTEA TUDOR ANDREI II AIIISTEFANESCU ILEANA
BOCANET ANTONIAII CMCONSTANTINESCU RODICA
DRACSINEANU RARESII CMCONSTANTINESCU RODICA
HOLBAN ANASTASIAII CMCONSTANTINESCU RODICA
HUTULEAC MATEIII CMCONSTANTINESCU RODICA
RADU GHEORGHEIII AMVASILESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs