Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Martisor
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dinu MariaII BEIosifescu Liana
ALEXANDRU TEODORAIII BESTEFANICA CARMEN
JILETCOVICI IOANAIII BESTEFANICA CARMEN
TEODORESCU DAVIDIII BESTEFANICA CARMEN
TRIFAN DAVIDIII BESTEFANICA CARMEN
IACOB MIHNEAIV BESTOICA MARIA
MAGUREANU ANDREIIV BESTOICA MARIA
NUTA STEFAN ALEXANDRUIV BESTOICA MARIA
Balan RaduPregatitoare AEBarbu Daniela
Burada MirunaPregatitoare AEBarbu Daniela
Ciodarica DavidPregatitoare AEBarbu Daniela
Colac CatalinaPregatitoare AEBarbu Daniela
Constantinescu TudorPregatitoare AEBarbu Daniela
Dinu MaiaPregatitoare AEBarbu Daniela
Ionita RaresPregatitoare AEBarbu Daniela
Marinescu DariusPregatitoare AEBarbu Daniela
Popa AugustinPregatitoare AEBarbu Daniela
Popa VictorPregatitoare AEBarbu Daniela
Rosca OctaviaPregatitoare AEBarbu Daniela
Seileanu DenisaPregatitoare AEBarbu Daniela
Spinu RalucaPregatitoare AEBarbu Daniela
Tache StefanPregatitoare AEBarbu Daniela
Truica MateiPregatitoare AEBarbu Daniela
Vatasoaia RaduPregatitoare AEBarbu Daniela
Aparaschivei GabrielaPregatitoare BEIvan Cornelia
Bojan IlincaPregatitoare BEIvan Cornelia
Bordei-Man RaresPregatitoare BEIvan Cornelia
Cinciulescu MariaPregatitoare BEIvan Cornelia
Codreanu TimeeaPregatitoare BEIvan Cornelia
Grosu LaurentiuPregatitoare BEIvan Cornelia
Moraru MateiPregatitoare BEIvan Cornelia
Vlase CezarPregatitoare BEIvan Cornelia
Cucu AnaPregatitoare AIBarbu Daniela
Dumitru LaviniaPregatitoare AIBarbu Daniela
Simionescu LarisaPregatitoare AIBarbu Daniela
Stancu MayaPregatitoare AIBarbu Daniela
Cojocaru AndraII BIIosifescu Liana
MUSCALU BIANCAIII AIJOITOIU MARIANA
GAVAT DELIA IV AIGheorghiu Valentina
BALAUTA ALEXANDRUI BIICONSTANDA DANIELA
Velicu AmeliII BIIIosifescu Liana
GHERGHE EVA MARIAIV BIISTOICA MARIA
IVAN BIANCA MARIAIV BIISTOICA MARIA
Alexe RaresPregatitoare AIIBarbu Daniela
Soare RaresPregatitoare AIIBarbu Daniela
ANGHEL DANIELAIV AIIGheorghiu Valentina
CROITORU MARIA SOFIAI AIIFOTACHE ELENA
MILEA STEFANI AIIFOTACHE ELENA
Roman StefanII AIIBalan Claudia
Pop Patricia II BIIIosifescu Liana
NICA DARIUSIII AIIJOITOIU MARIANA
NITU DANIELIII AIIJOITOIU MARIANA
SARBU RARESIII AIIJOITOIU MARIANA
BALASA ALEXANDRAIII BIISTEFANICA CARMEN
MIHAI BIANCAIII BIISTEFANICA CARMEN
Anghel LucaPregatitoare AIIBarbu Daniela
Bercu MariaPregatitoare AIIBarbu Daniela
Cretean MateiPregatitoare AIIBarbu Daniela
Spiridon LucaPregatitoare AIIBarbu Daniela
Puscas StefaniaII BIIIIosifescu Liana
NICOLA RADUIV BIIISTOICA MARIA
PREDA MIHAIIV BIIISTOICA MARIA
Zatreanu LucaII BIIIIosifescu Liana
BABAN MARIAIII AIIIJOITOIU MARIANA
FECHITA CAROLINAIII AIIIJOITOIU MARIANA
HROMADNIC LUCAI BIIICONSTANDA DANIELA
Balan LucaII BIIIIosifescu Liana
POPA COSMINIII AIIIJOITOIU MARIANA
SIPOS MATEIIII AIIIJOITOIU MARIANA
FRANCU DAVIDIV AIIIGheorghiu Valentina
SAVU DARIUSIV AIIIGheorghiu Valentina
SERBAN ANTONIO IV AIIIGheorghiu Valentina
NITA ROBERTIII AIIIJOITOIU MARIANA
PAVLOVSCHI ALEXANDRIII AIIIJOITOIU MARIANA
STANCESCU LARAIII AIIIJOITOIU MARIANA
BOBOC DAVID-ANDREII AMFOTACHE ELENA
Cimpoca BiancaII AMBalan Claudia
Iordache MateiII BMIosifescu Liana
DRAGNE STEFANIII AMJOITOIU MARIANA
FLOREA REBECAIII AMJOITOIU MARIANA
IONESCU AMALIAIII AMJOITOIU MARIANA
MARIN MAYAIII AMJOITOIU MARIANA
MORARESCU DARIAIII AMJOITOIU MARIANA
SINGH TARUNIIII AMJOITOIU MARIANA
MARIN NECTARIAIII BMSTEFANICA CARMEN
PATRASCU BIANCAIV AMGheorghiu Valentina
NITA RIANNA MARIAIV BMSTOICA MARIA
Stancioiu AnaPregatitoare AMBarbu Daniela

Inapoi la centrele de concurs