Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
SILISTEANU MIHNEA GABRIELI BParticipantVirsa Elena Luminita
CONSTANTIN RADU ANDREII BParticipantVirsa Elena Luminita
CATRINESCU DENISA MARIA ALEXANDRAI BParticipantVirsa Elena Luminita
VASILE MARIA ALEXANDRAI BParticipantVirsa Elena Luminita
IONESCU IOANA KARINAI BParticipantVirsa Elena Luminita
GHITA CONSTANTIN ALEXANDRUI BParticipantVirsa Elena Luminita
GUTU ANDREEA GEORGIANAI BParticipantVirsa Elena Luminita
SATALAN ERIC ANDREII BParticipantVirsa Elena Luminita
CHIRIPUCI DARIA TEODORAI BParticipantVirsa Elena Luminita
PARASCHIV EDUARD MIHAII BParticipantVirsa Elena Luminita
ALEXANDRU DAVID CRISTIANI BParticipantVirsa Elena Luminita
STANCIUC ALIN CRISTIANI BParticipantVirsa Elena Luminita
Hociung Andreea MarinaII A99Vlad Maria
Chinzerschi Victor AndreiII A94Vlad Maria
Cernica Andra Melissa II A85Vlad Maria
Becheru Rares Alexandru II A72Vlad Maria
Pascu Iuliana AlexandraII A70Vlad Maria
Doru CatalinaII A68Vlad Maria
Rusu Denisa MariaII A60Vlad Maria
Dumitrache Rebecca GabrielaII AParticipantVlad Maria
Raboj MariaII AParticipantVlad Maria
Ilie Izabela MariaII AParticipantVlad Maria
Scarlat Raisa MariaII AParticipantVlad Maria
Sindie Cristian AlexandruII AParticipantVlad Maria
Caracas Maria Ludovica GeorgianaII AParticipantVlad Maria
IFRIM AURA TEODORAII B70Calita Niculina
PAL-PARAU MATEI CRISTIANII B63Calita Niculina
NEGOITA DARIUS ALEXANDRUII BParticipantCalita Niculina
DRAGHICI STINGHIE JOHANNES LUISII BParticipantCalita Niculina
Tarasinca Robert GabrielII F99Stancu Magdalena
Balteanu Rares AndreiII F93Stancu Magdalena
Dragoi Carla MariaII F82Stancu Magdalena
Mihai CristianII F74Stancu Magdalena
Enescu Radu-NicolaeII FParticipantStancu Magdalena
Contanu David AndreiII FParticipantStancu Magdalena
Partenie Bogdan MateiII FParticipantStancu Magdalena
Iamandi Ana MariaII FParticipantStancu Magdalena
Partenie Theodora EcaterinaII FParticipantStancu Magdalena
COCOR MIRUNA ALEXIAIII B76Andriescu Gabriela
PANTIRU SABRINA MIHAELAIII B73Andriescu Gabriela
GHERGHINA MARIA ALEXANDRAIII B66Andriescu Gabriela
COTIRTA SEBASTIAN CATALINIII B64Andriescu Gabriela
DUMITRESCU DARIUS ANDREIIII BParticipantAndriescu Gabriela
STAICU LUCA GABRIELIII BParticipantAndriescu Gabriela
STAN ALEXANDRA MARIAIII BParticipantAndriescu Gabriela
SIRBU CRISTIAN IONUTIII BParticipantAndriescu Gabriela
STANCIU DENISA IOANA MARIAIII BParticipantAndriescu Gabriela
MATEI IOANA MARIAIII BParticipantAndriescu Gabriela
STEFAN MIRIAM LORENAIII BParticipantAndriescu Gabriela
Petre Christian ValentinIII C92Neagu Cristina Daniela
Abou-Orabi Kinan GabrielIII C66Neagu Cristina Daniela
Bratu Filip GabrielIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Lupu AlexandruIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Pascu AlexandruIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Caraulasu DavidIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Bonteanu RalucaIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Datcu BeatriceIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Bunea MariaIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Stan BiancaIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Bordei Maria MirunaIII D92Dumitru Georgeta
Popescu Lavinia MihaelaIII D92Dumitru Georgeta
Tiu Denis StefanIII D90Dumitru Georgeta
Nastasia StefanIII D76Dumitru Georgeta
Moroiu Alexandru BogdanIII D71Dumitru Georgeta
Manea Alexandru StefanIII D70Dumitru Georgeta
Marin AlexandruIII D70Dumitru Georgeta
Popa Florin AlexandruIII D69Dumitru Georgeta
Iordan Marian CezarIII D61Dumitru Georgeta
Barbu Maria RaisaIII D60Dumitru Georgeta
Calin Damian StefanIII DParticipantDumitru Georgeta
Dumitru Lavinia AndreeaIII DParticipantDumitru Georgeta
Duroiu David AndreiIII DParticipantDumitru Georgeta
Baciu Giorgiana ValeriaIII DParticipantDumitru Georgeta
Ciausu Alexia ValentinaIII DParticipantDumitru Georgeta
Briceag DenisaIII E84Birleanu Alina
Popescu AndreiIII E81Birleanu Alina
Belghiru AdelinaIII E73Birleanu Alina
Schmid AndreeaIII E61Birleanu Alina
Nica AndreiIII E60Birleanu Alina
Petrica DeliaIII EParticipantBirleanu Alina
Pascale IoanaIII EParticipantBirleanu Alina
Zainea VladIII EParticipantBirleanu Alina
Schmid BiancaIII EParticipantBirleanu Alina
Nastase DariaIII EParticipantBirleanu Alina
Ionescu GeorgeIII EParticipantBirleanu Alina
Cinieru Ana MariaIII EParticipantBirleanu Alina
Titu Maria BiancaIII EParticipantBirleanu Alina
RADU RARESIII F94Dulgheru Luminita
POPESCU DAVID MARIANIII F90Dulgheru Luminita
STANCIU VLAD MIHAIIII F90Dulgheru Luminita
Arsene LaurentiuIII F70Dulgheru Luminita
ROMAN MARIAIII FParticipantDulgheru Luminita
BOARIU MIRUNA IOANAIII FParticipantDulgheru Luminita
DUMITRU LAURA ANDREEAIII FParticipantDulgheru Luminita
BANU ANA IRINAIII FParticipantDulgheru Luminita
Nedelcu CatalinIV B90Stoian Simona
Rosu AdrianIV B81Stoian Simona
Pirvu RareIV B71Stoian Simona
Nitu GeorgianaIV B63Stoian Simona
Ticu AndreeaIV B60Stoian Simona
Pancu GabrielIV BParticipantStoian Simona
Pelin MariaIV BParticipantStoian Simona
Grosu MarioIV BParticipantStoian Simona
Chivu LaviniaIV BParticipantStoian Simona
Ursu IasiIV BParticipantStoian Simona
Alexe AndreiIV BParticipantStoian Simona
Ciungu DavidIV BParticipantStoian Simona
Constantin IoanaIV BParticipantStoian Simona
Bacanu MihaelaIV BParticipantStoian Simona
Costache AndreaIV BParticipantStoian Simona
Matei AlexandriaIV BParticipantStoian Simona
Poenaru BrianIV BParticipantStoian Simona
Bascoveanu DenisaIV BParticipantStoian Simona
Dumitru ErikaIV BParticipantStoian Simona
Friptu MariaIV BParticipantStoian Simona
Stan FlorentinaIV BParticipantStoian Simona
Vatasoaia MateiIV BParticipantStoian Simona
Radu StefanoIV BParticipantStoian Simona
Toma AndreaIV BParticipantStoian Simona
Mitran NicusorIV BParticipantStoian Simona
Buse ArianaIV BParticipantStoian Simona
Rusciuga RobertsIV BParticipantStoian Simona
Geanta StefanIV CParticipantManolache Veronica
Rotaru Andreea MariaIV CParticipantManolache Veronica
Draghici Maria CristinaIV CParticipantManolache Veronica
Beznila Elena RoxanaIV CParticipantManolache Veronica
Barlica AlexandraIV CParticipantManolache Veronica
Taureci Victor IoanIV CParticipantManolache Veronica
Dragomir Vald AndreiIV CParticipantManolache Veronica
Bucalet Yannis EduardIV CParticipantManolache Veronica
Rizea Ioana StefaniaIV CParticipantManolache Veronica
Bejan Teodora KarinaIV CParticipantManolache Veronica
Ciobanu AlexandraIV CParticipantManolache Veronica
Patrascu Darius CristianIV CParticipantManolache Veronica
Iordan Ariana IoanaIV CParticipantManolache Veronica
Lupascu Daniel GabrielIV CParticipantManolache Veronica
Bolinteanu GabrielIV D100Mandea Diana
Cocor AlbertIV D80Mandea Diana
Rusu ArianaIV D62Mandea Diana
Barbu DenisaIV DParticipantMandea Diana
Geonea AlexiaIV DParticipantMandea Diana
Catrina BogdanIV DParticipantMandea Diana
Ciuca GeorgeIV DParticipantMandea Diana
Radoi AlexandruIV DParticipantMandea Diana
Sapunaru IulianIV DParticipantMandea Diana
Cirstinoiu DennisIV DParticipantMandea Diana
Lo Bello MattiaIV DParticipantMandea Diana
Matei StefanIV E100Paduraru Victoria
Velica Maria CristinaIV E100Paduraru Victoria
Cruceru Andreea BiancaIV E90Paduraru Victoria
Costea Alexandru StefanIV E86Paduraru Victoria
Cruceru Alexandra MariaIV E86Paduraru Victoria
Gheorghe MihaiIV E81Paduraru Victoria
Maciuca AlexiaIV E66Paduraru Victoria
Parlogea Eduard-FlorianIV E60Paduraru Victoria
Sanda Alexandru MihaiIV EParticipantPaduraru Victoria
Constantin Ariana IoanaIV EParticipantPaduraru Victoria
Pecheanu Radu MateiIV EParticipantPaduraru Victoria
Oprea Mara CalinaIV EParticipantPaduraru Victoria
Voicu AdaIV EParticipantPaduraru Victoria

Inapoi la centrele de concurs