Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 142
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cristea SergiuI A100Joita Adriana
Dinu Ana MariaI A96Joita Adriana
Deaconescu MaraI A95Joita Adriana
Stark SaraI A88Joita Adriana
Necsulescu PatrickI B94Nicola Manuela
Constantin AndreeaI B80Nicola Manuela
Nedelcu DanielI C90Neagu Luiza
Ciobanu CasianI C80Neagu Luiza
Zobi-Bursuc YaraII A100Stroica Daniela
Stanculescu IuliaII A98Stroica Daniela
Cadar AndreiII A96Stroica Daniela
Grama AndreiII A96Stroica Daniela
Licsandru IreneII A96Stroica Daniela
Constantin DavidII A90Stroica Daniela
Stroie MariaII A90Stroica Daniela
Stan NataliaII A86Stroica Daniela
Boanca DragosII A85Stroica Daniela
Grigore MaiaII A85Stroica Daniela
Bran VladII A82Stroica Daniela
Stancu AlexandruII A81Stroica Daniela
Vlad IuliaII A80Stroica Daniela
Alexe NicolII B81Lutea Ileana
Ene AlexandruII C98Nitu Andra
Dinca StefaniaII C95Nitu Andra
Sumanariu IrinaII C95Nitu Andra
Popescu EvaII C93Nitu Andra
Bourasu MateiII C90Nitu Andra
Popovici LarisaII C90Nitu Andra
Cioc TeodoraII C85Nitu Andra
Urdea IrisII C85Nitu Andra
Stefan AmaliaII C81Nitu Andra
Toma IustinIII A95Mihalcea Corina
Micu SaraIII A88Mihalcea Corina
Stancu DavidIII A86Mihalcea Corina
Grosu DavidIII A85Mihalcea Corina
Miklos Lavinia III A83Mihalcea Corina
Alexe RaisaIII A80Mihalcea Corina
Marinescu MonicaIII B90Rapan Victoria
Stan AlessiaIII B83Rapan Victoria
Militaru AnastasiaIII C98Rizea Viorelia
Dorodici MartinIII C85Rizea Viorelia
Raducu StefaniaIII C82Rizea Viorelia
Stavaru BiancaIII C81Rizea Viorelia
Grosu Stefan III C80Rizea Viorelia
Radulescu AliciaIII C80Rizea Viorelia
Anghel VictorPregatitoare A100Dobre Raluca
Ichim RaresPregatitoare A95Dobre Raluca
Lovin DragosPregatitoare A92Dobre Raluca
Petrescu IlincaPregatitoare A90Dobre Raluca
Anghel RobertPregatitoare A88Dobre Raluca
Avram RuxandraPregatitoare A87Dobre Raluca
Craca VictorPregatitoare A85Dobre Raluca
Grosu Ana MariaPregatitoare A85Dobre Raluca
Grosu CatrinelPregatitoare B100Nita Angelica
Constantin TudorPregatitoare B97Nita Angelica
Dumitrache AndreiPregatitoare B97Nita Angelica
Ilin AlexandraPregatitoare B97Nita Angelica
Murgoci AlexiaPregatitoare B97Nita Angelica
Neagu NicoletaPregatitoare B97Nita Angelica
Alexandru Popescu ErikPregatitoare B93Nita Angelica
Funieru SofiaPregatitoare B92Nita Angelica
Mihai SaraPregatitoare B88Nita Angelica
Oprea DianaPregatitoare B88Nita Angelica
Raducanu MariaPregatitoare B88Nita Angelica
Dorodici LauraPregatitoare B85Nita Angelica
Alfons RobertPregatitoare B84Nita Angelica
Catana StefanPregatitoare B84Nita Angelica
Dinu AndreeaPregatitoare B84Nita Angelica
Graziani AngelicaPregatitoare B83Nita Angelica
Capota ElizaPregatitoare B80Nita Angelica
Mircioiu AndyPregatitoare B80Nita Angelica
Negru MateiPregatitoare B80Nita Angelica
Dragomir DenisaPregatitoare D100Toma Speranta
Dumitrescu AdrianaPregatitoare D100Toma Speranta
Iordache AndreiPregatitoare D97Toma Speranta
Manzana AlexandraPregatitoare D93Toma Speranta
Negulescu RobertPregatitoare D92Toma Speranta
Purcel DavidPregatitoare D92Toma Speranta
Bancu DeliaPregatitoare D90Toma Speranta
Vatav AlexandraPregatitoare D90Toma Speranta
Stancu MihaiPregatitoare D89Toma Speranta
Alexe FilipPregatitoare D88Toma Speranta
Dimoiu RaresPregatitoare D88Toma Speranta
Mihai RobertoPregatitoare D88Toma Speranta
Patlagean AndreiPregatitoare D88Toma Speranta
Ciobanu DariaPregatitoare D87Toma Speranta
Enache IzabelaPregatitoare D85Toma Speranta
Dinu RuxandraPregatitoare D84Toma Speranta
Olariu AnaPregatitoare D83Toma Speranta
Parfeni MarkPregatitoare D80Toma Speranta
Visan MariaPregatitoare D80Toma Speranta

Inapoi la centrele de concurs