Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 142
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANGHEL ROBERTI AEDOBRE RALUCA
BONDA ANDREII BENITA ANGELICA
MICU SARAIV AEMIHALCEA CORINA
DITA TIMEEAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
ION ANA-MARIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
IORDACHE DIANAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
MICU GEORGIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
OTOBICU STEFANPregatitoare AEMARTIN MARIANA
STANCULESCU DAVIDPregatitoare AEMARTIN MARIANA
STEFAN KARINAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TITA DAVIDPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TOMA URSUPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TRANDAFIR CLARAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
BUSA SOFIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
COTOROBAI VLADIMIRPregatitoare BEFLOREA ELENA
HIRLESTEANU EVELINAPregatitoare BEFLOREA ELENA
MARDARI SIMONAPregatitoare BEFLOREA ELENA
PASCU-GLOABA ALESSANDROPregatitoare BEFLOREA ELENA
PETRE SPIRIDON SOFIANPregatitoare BEFLOREA ELENA
RUSU DARIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
SCORTAR EDUARDPregatitoare BEFLOREA ELENA
VIERIU ANA-MARIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
STROIE MARIAIII AISTROICA DANIELA
MILITARU ANASTASIAIV CIIRIZEA VIORELIA
CRISTIAN MAYAI AIIDOBRE RALUCA
SUMANARIU IRINAIII CIINITU ANDRA
COSTACHE MIHAIPregatitoare BIIFLOREA ELENA
CRACA VICTOR I AIIDOBRE RALUCA
TIMOFAN MARIUSI AIIDOBRE RALUCA
ALEXANDRU POPESCU ERIKI BIINITA ANGELICA
NEAGU NICOLETAI BIINITA ANGELICA
GRADINARU MARIAII AIIJOITA ADRIANA
STARK SARAII AIIJOITA ADRIANA
CIOBANU CASIANII CIINEAGU LUIZA
GRAMA ANDREIIII AIISTROICA DANIELA
VLAD IULIAIII AIISTROICA DANIELA
DINCA STEFANIA III CIINITU ANDRA
IOANA RARESPregatitoare AIIMARTIN MARIANA
MORCOV REMUSPregatitoare AIIMARTIN MARIANA
CIOBIRCA STEFANIAPregatitoare BIIFLOREA ELENA
CONSTANTIN DENISPregatitoare BIIFLOREA ELENA
ENE LUCAPregatitoare AIIIMARTIN MARIANA
VLADAREANU DAVIDPregatitoare AIIIMARTIN MARIANA
DOGARU ANDREEAPregatitoare AIIIMARTIN MARIANA
ZOBI BURSUC YARAIII AIIISTROICA DANIELA
OGRINJA IANISPregatitoare AIIIMARTIN MARIANA
ANGHEL DAVIDPregatitoare BIIIFLOREA ELENA
DABULEANU ANDREII AMDOBRE RALUCA
ICHIM RARESI AMDOBRE RALUCA
DUMITRACHE ANDREII BMNITA ANGELICA
ILIN ALEXANDRAI BMNITA ANGELICA
DEACONESCU MARAII AMJOITA ADRIANA
STOICAN ILINCAII AMJOITA ADRIANA
ZAMFIR LUCAII AMJOITA ADRIANA
RUDEANU DARIUSPregatitoare AMMARTIN MARIANA
SMARANDA RADUPregatitoare AMMARTIN MARIANA
STARK EMAPregatitoare AMMARTIN MARIANA
COCHINTE VICTORPregatitoare BMFLOREA ELENA
NEAGU VICTORPregatitoare BMFLOREA ELENA
RADOI ALESSIAPregatitoare BMFLOREA ELENA
TRICA TEODORAPregatitoare BMFLOREA ELENA

Inapoi la centrele de concurs