Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 156
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Tone AdelinaI A94Filip Elena
Gheorghe AnaI A79Filip Elena
Manea CosminI A64Filip Elena
Parsolea AdelinaI A64Filip Elena
Sebesan RobertI A62Filip Elena
Rotaru AlexandraI B100Canavoiu Ana Maria
Gageatu AndreiI B94Canavoiu Ana Maria
Cristache David CristianI B91Canavoiu Ana Maria
Dabu Adi I B81Canavoiu Ana Maria
Moraru Cristian MarianI B81Canavoiu Ana Maria
Stan Andrei DavidI B81Canavoiu Ana Maria
Serban TudorI B80Canavoiu Ana Maria
Nouri SaraI B78Canavoiu Ana Maria
Delcea DavidI B75Canavoiu Ana Maria
Gheorghe Sara IoanaI B74Canavoiu Ana Maria
Tudor MihneaI B72Canavoiu Ana Maria
Luca Bianca FlorentinaI B69Canavoiu Ana Maria
Balan Ana MariaI B64Canavoiu Ana Maria
Catescu FlorinaI D68Costache Ana
Stanciu Alecs MihaiI D62Costache Ana
Marinescu MariaII A91Mija Luminita
Farcas AndreiII A90Mija Luminita
Zimta TeodoraII A88Mija Luminita
Lazar KarinaII A87Mija Luminita
Chitila RaisaII A80Mija Luminita
Alexandru SofiaII A79Mija Luminita
Dolana BogdanII A79Mija Luminita
Tutunaru AdelaII A78Mija Luminita
Bud NicolasII A76Mija Luminita
Secareanu EmilianII A76Mija Luminita
Visan TeodoraII A76Mija Luminita
Mateescu Ana MariaII A74Mija Luminita
Tudose VladII A72Mija Luminita
Pamblica Maria II A64Mija Luminita
Lazar IlincaII A63Mija Luminita
Chhide EliasII A62Mija Luminita
Pricopi MarioII A62Mija Luminita
Grigorescu AndreeaII B95Lungu Rodica
Patrascu MihaiII B95Lungu Rodica
Avram AdinaII B90Lungu Rodica
Besnila BogdanII B90Lungu Rodica
Bratu EricII B88Lungu Rodica
Mihaila RobertII B84Lungu Rodica
Ignat BiancaII B83Lungu Rodica
Costache AlexandruII B73Lungu Rodica
Galaction AlexandruII B73Lungu Rodica
Mateiu VladII B69Lungu Rodica
Cirstoiu MarioII B66Lungu Rodica
Litu MihaiII C77Cirstea Cristina
Minasian GiuliaII C70Cirstea Cristina
Ionita AndreiII C67Cirstea Cristina
Oprea Silvia TeodoraII C65Cirstea Cristina
Gherman AlexandruII C64Cirstea Cristina
Buica Belciu Matei StefanII D79Carja Mihaela
Cusai DavidII D73Carja Mihaela
Statescu Trandafirescu GeorgeII D73Carja Mihaela
Mitu DamianII D72Carja Mihaela
Sadiic ErvinII D70Carja Mihaela
Antonescu AlexandruII D69Carja Mihaela
Luben DariaII D68Carja Mihaela
Neagu IrinaII D68Carja Mihaela
Hatic LeonardII D66Carja Mihaela
Tatineanu AndreiII D66Carja Mihaela
Ivan AlexandruII D63Carja Mihaela
Raduta RaresIII A95Anghelescu Steluta
Voicu AntoniaIII A95Anghelescu Steluta
Curici CatincaIII A83Anghelescu Steluta
Marin MariaIII A83Anghelescu Steluta
Dinu MariaIII A81Anghelescu Steluta
Babos AnaIII A80Anghelescu Steluta
Marin SerbanIII A77Anghelescu Steluta
Albita MihaelaIII A74Anghelescu Steluta
Bacalu Ema III A70Anghelescu Steluta
Lacatus DarianaIII A70Anghelescu Steluta
Stanciu EduardIII A67Anghelescu Steluta
Pais PaulIII A65Anghelescu Steluta
Vasile IoanaIII A65Anghelescu Steluta
Marinescu AndreiIII A63Anghelescu Steluta
Serban AndreiIII A63Anghelescu Steluta
Dumitrache AlinaIII A62Anghelescu Steluta
Tirvuloiu IoanaIII A62Anghelescu Steluta
Cheamil OnurIII B80Busca Doina
Stoica EduardIII B73Busca Doina
Popescu Robert AdrianIII B70Busca Doina
Madan ArianaIII C68Stancu Monica
Putineanu SaraIII C68Stancu Monica
Bilciu IanisIII C66Stancu Monica
Florincescu StefanIII C66Stancu Monica
Goreac VictorIII D95Tocaci Andreea
Badin TudorIV B90Suman Olga Gabriela
Vasilescu Dan Andrei IV B79Suman Olga Gabriela
Constantin Irina ClaudiaIV B63Suman Olga Gabriela
Dinu Nicusor Roberto IV C65Geadau Mihaela
Istrate MateiIV C64Geadau Mihaela
Irimia David Pregatitoare C100Ivanus Stela
Musat MaraPregatitoare C100Ivanus Stela
Oprea BiancaPregatitoare C100Ivanus Stela
Popescu IlincaPregatitoare C100Ivanus Stela
Simpetru TatianaPregatitoare C98Ivanus Stela
Sasu BiancaPregatitoare C97Ivanus Stela
Bucur AnaPregatitoare C95Ivanus Stela
Ionescu AlexPregatitoare C95Ivanus Stela
Cusai BiancaPregatitoare C93Ivanus Stela
Gogoescu DavidPregatitoare C92Ivanus Stela
Avram AndreiPregatitoare C90Ivanus Stela
Dubar VladPregatitoare C90Ivanus Stela
Hanceanu MihaiPregatitoare C88Ivanus Stela
Ionescu MarioPregatitoare C87Ivanus Stela
Ionita MariaPregatitoare C87Ivanus Stela
Kovacs AlexiaPregatitoare C85Ivanus Stela
Ionascu MaraPregatitoare C78Ivanus Stela
Stoica CezarPregatitoare C78Ivanus Stela
Nucsoreanu GeorgianaPregatitoare C75Ivanus Stela
Ion StefanPregatitoare C73Ivanus Stela
Blays AlbertPregatitoare C65Ivanus Stela
Spirea BiancaPregatitoare C65Ivanus Stela
Martin BogdanPregatitoare C62Ivanus Stela
Alamita DavidPregatitoare D100Toma Mariana
Mirea NicolePregatitoare D100Toma Mariana
Popa AnastasiaPregatitoare D100Toma Mariana
Rachitan TeodoraPregatitoare D100Toma Mariana
Vladuta MateiPregatitoare D100Toma Mariana
Lerescu AdrianPregatitoare D96Toma Mariana
Popescu LucaPregatitoare D95Toma Mariana
Dinca GabrielaPregatitoare D93Toma Mariana
Georgescu DenisaPregatitoare D92Toma Mariana
Mladin MariaPregatitoare D90Toma Mariana
Vamesu VladPregatitoare D87Toma Mariana
Mitoaica AlbertPregatitoare D80Toma Mariana
Pufu IoanaPregatitoare D78Toma Mariana
Rambelea StefaniaPregatitoare D77Toma Mariana
Trifan CristianPregatitoare D77Toma Mariana
Musat LucaPregatitoare D70Toma Mariana
Ursache ErikaPregatitoare D70Toma Mariana
Nedelea RobertPregatitoare D69Toma Mariana
Pascariu David Pregatitoare D65Toma Mariana
Raianu MarioPregatitoare D60Toma Mariana

Inapoi la centrele de concurs