Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 197
Nume elevClasaCadru didactic
BRATOSIN LUCA ANDREII CRIZEA MONICA
CHIRILA FLAVIANI CRIZEA MONICA
DOBRESCU MIHNEA GABRIELI CRIZEA MONICA
GROSEANU MARA ILINCAI CRIZEA MONICA
SMEU TEODORA IOANAI CRIZEA MONICA
Banica BrianaI DRaducu Olga
Mitu AyannaI DRaducu Olga
Plesu DragosI DRaducu Olga
CEAUSU TUDOR MATEII EIAVORSCHI ELENA
HADAREAN ANDREII EIAVORSCHI ELENA
RADUCANU TUDOR IOANI EIAVORSCHI ELENA
Ciorchina Sara MariaI FVasilescu Ana Maria
BOTEZATU ANDRA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
GHIURLUC EDUARDII ACARBUNARU ANUTA
ICHIM ANA ILEANAII ACARBUNARU ANUTA
LUCA DAVIDII ACARBUNARU ANUTA
MATASARIU RADU COSTINII ACARBUNARU ANUTA
MOREANU MATEEA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
NITA VLADII ACARBUNARU ANUTA
PATRU DARIA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
PAVALOIU ANDREIII ACARBUNARU ANUTA
RIZEA IOANAII ACARBUNARU ANUTA
STANESCU DAVID GABRIELII ACARBUNARU ANUTA
Borca Miruna-IoanaII DBranzaru Floarea
Cojocaru Aura-MariaII DBranzaru Floarea
Dobre Calin-CezarII DBranzaru Floarea
Buta KarinaII EEne Catalina Gabriela
Cioc ElizaII EEne Catalina Gabriela
Cutatoi AndreeaII EEne Catalina Gabriela
Stamin OanaII EEne Catalina Gabriela
Tigau AndreiII EEne Catalina Gabriela
RAZICHEANU RAZVAN IOANII FDOBRE ANGELA
SECRI VICTOR AUGUSTINII FDOBRE ANGELA
Ionescu MedeeaIII ASturza Luminita
Stanciu SoniaIII ASturza Luminita
Carbunaru Sara DenisaIII BApostol Nicoleta
Jurca BiancaIII BApostol Nicoleta
Mihailescu IoanaIII BApostol Nicoleta
Milostivu ChristianIII BApostol Nicoleta
Moisanu Manzat Radu GregoryIII BApostol Nicoleta
Olaru Erica III BApostol Nicoleta
Petrisor IoanaIII BApostol Nicoleta
Petrisor MariaIII BApostol Nicoleta
Tanase TudorIII BApostol Nicoleta
BABOI THEODORA IOANAIII CMITARU MARINA
COSTACHE MIHAI RAZVANIII CMITARU MARINA
ENESCU STEFAN BOGDANIII CMITARU MARINA
LUPU MARIA VICTORIAIII CMITARU MARINA
MALAI IOANAIII CMITARU MARINA
N GIUWU ANDREAS MATTEOIII CMITARU MARINA
NEACSU PARASCHIV SERBANIII CMITARU MARINA
NICOLAE ALEXANDRU PETRUIII CMITARU MARINA
SOIT EMMYNA MARIAIII CMITARU MARINA
FOTESCU ANTIMIII DELIZA IORDACHE
HONCIUC ANDRAIII DELIZA IORDACHE
MAZILU ALEXANDRUIII DELIZA IORDACHE
TOMA IUSTINIII DELIZA IORDACHE
TRIFU ALEXIAIII DELIZA IORDACHE
CEAUSU IRINAIV BTURCANU CARMEN
COJOCARU DAN ANDREIIV BTURCANU CARMEN
DINCA ECATERINAIV BTURCANU CARMEN
GEORGESCU MARAIV BTURCANU CARMEN
GUNESCU SOFIAIV BTURCANU CARMEN
MIHAI ANAIV BTURCANU CARMEN
PETRE BIANCAIV BTURCANU CARMEN
BADEA MATEIIV CSIMION MARIA
BORDEIANU STEFANIV CSIMION MARIA
CIPU BRIANAIV CSIMION MARIA
IONESCU ANDREIIV CSIMION MARIA
JALBA DIANAIV CSIMION MARIA
POPA ANDREI LIVIUIV CSIMION MARIA
PREDA GEORGE MATEIIV CSIMION MARIA
SPANU DOMINICIV CSIMION MARIA
TUTA RAZVANIV CSIMION MARIA
VASILESCU DARIAIV CSIMION MARIA
DARIE SOFIAIV DGRIVA ELENA
TIGAU ALEXANDRUIV DGRIVA ELENA
Vasu VictorIV EStoichici Simona
Bacaianu Matei PetruPregatitoare AStanculea Georgeta
Bercu Tudor IoanPregatitoare AStanculea Georgeta
Costea Raluca AndreeaPregatitoare AStanculea Georgeta
Gosu Armand AlexandruPregatitoare AStanculea Georgeta
Ionescu Darius IonutPregatitoare AStanculea Georgeta
Marinescu Matei StefanPregatitoare AStanculea Georgeta
Nica Bogdan AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Nita Radu StefanPregatitoare AStanculea Georgeta
Nita Victor AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Stanev Eduard AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Stoica-Visan NicolasPregatitoare AStanculea Georgeta
Tudor Andrei HoriaPregatitoare AStanculea Georgeta
CONSTANTINESCU TUDOR IOANPregatitoare BBITOIU GABRIELA
GROZEA RARES ANDREIPregatitoare BBITOIU GABRIELA
BUCUR ANA MARIAPregatitoare CCOJOCIA ELENA
CIOBANU VLAD ALEXANDRUPregatitoare CCOJOCIA ELENA
DRAGAN LUCA Pregatitoare CCOJOCIA ELENA
GHEORGHE ARISTA MARIAPregatitoare CCOJOCIA ELENA
PREDA TUDOR ALEXANDRUPregatitoare CCOJOCIA ELENA
ROSU STEFAN ALEXANDRUPregatitoare CCOJOCIA ELENA
TUDOR EDUARD ANDREIPregatitoare CCOJOCIA ELENA
Barbulescu Alexandra GabrielaPregatitoare DBarbu Lidia
Linca Alexia AdelinaPregatitoare DBarbu Lidia
Irimescu Ingrid Pregatitoare EEnache Violeta
Teodorescu MirunaPregatitoare EEnache Violeta

Inapoi la centrele de concurs