Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 197
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BRATOSIN LUCA ANDREII CERIZEA MONICA
CHIRILA FLAVIANI CERIZEA MONICA
DOBRESCU MIHNEA GABRIELI CERIZEA MONICA
GROSEANU MARA ILINCAI CERIZEA MONICA
SMEU TEODORA IOANAI CERIZEA MONICA
Banica BrianaI DERaducu Olga
Mitu AyannaI DERaducu Olga
Plesu DragosI DERaducu Olga
CEAUSU TUDOR MATEII EEIAVORSCHI ELENA
HADAREAN ANDREII EEIAVORSCHI ELENA
RADUCANU TUDOR IOANI EEIAVORSCHI ELENA
Ciorchina Sara MariaI FEVasilescu Ana Maria
BOTEZATU ANDRA MARIAII AECARBUNARU ANUTA
GHIURLUC EDUARDII AECARBUNARU ANUTA
ICHIM ANA ILEANAII AECARBUNARU ANUTA
LUCA DAVIDII AECARBUNARU ANUTA
MATASARIU RADU COSTINII AECARBUNARU ANUTA
MOREANU MATEEA MARIAII AECARBUNARU ANUTA
NITA VLADII AECARBUNARU ANUTA
PATRU DARIA MARIAII AECARBUNARU ANUTA
PAVALOIU ANDREIII AECARBUNARU ANUTA
RIZEA IOANAII AECARBUNARU ANUTA
STANESCU DAVID GABRIELII AECARBUNARU ANUTA
Borca Miruna-IoanaII DEBranzaru Floarea
Cojocaru Aura-MariaII DEBranzaru Floarea
Dobre Calin-CezarII DEBranzaru Floarea
Buta KarinaII EEEne Catalina Gabriela
Cioc ElizaII EEEne Catalina Gabriela
Cutatoi AndreeaII EEEne Catalina Gabriela
Stamin OanaII EEEne Catalina Gabriela
Tigau AndreiII EEEne Catalina Gabriela
RAZICHEANU RAZVAN IOANII FEDOBRE ANGELA
SECRI VICTOR AUGUSTINII FEDOBRE ANGELA
Ionescu MedeeaIII AESturza Luminita
Stanciu SoniaIII AESturza Luminita
Carbunaru Sara DenisaIII BEApostol Nicoleta
Jurca BiancaIII BEApostol Nicoleta
Mihailescu IoanaIII BEApostol Nicoleta
Milostivu ChristianIII BEApostol Nicoleta
Moisanu Manzat Radu GregoryIII BEApostol Nicoleta
Olaru Erica III BEApostol Nicoleta
Petrisor IoanaIII BEApostol Nicoleta
Petrisor MariaIII BEApostol Nicoleta
Tanase TudorIII BEApostol Nicoleta
BABOI THEODORA IOANAIII CEMITARU MARINA
COSTACHE MIHAI RAZVANIII CEMITARU MARINA
ENESCU STEFAN BOGDANIII CEMITARU MARINA
LUPU MARIA VICTORIAIII CEMITARU MARINA
MALAI IOANAIII CEMITARU MARINA
N GIUWU ANDREAS MATTEOIII CEMITARU MARINA
NEACSU PARASCHIV SERBANIII CEMITARU MARINA
NICOLAE ALEXANDRU PETRUIII CEMITARU MARINA
SOIT EMMYNA MARIAIII CEMITARU MARINA
FOTESCU ANTIMIII DEELIZA IORDACHE
HONCIUC ANDRAIII DEELIZA IORDACHE
MAZILU ALEXANDRUIII DEELIZA IORDACHE
TOMA IUSTINIII DEELIZA IORDACHE
TRIFU ALEXIAIII DEELIZA IORDACHE
CEAUSU IRINAIV BETURCANU CARMEN
COJOCARU DAN ANDREIIV BETURCANU CARMEN
DINCA ECATERINAIV BETURCANU CARMEN
GEORGESCU MARAIV BETURCANU CARMEN
GUNESCU SOFIAIV BETURCANU CARMEN
MIHAI ANAIV BETURCANU CARMEN
PETRE BIANCAIV BETURCANU CARMEN
BADEA MATEIIV CESIMION MARIA
BORDEIANU STEFANIV CESIMION MARIA
CIPU BRIANAIV CESIMION MARIA
IONESCU ANDREIIV CESIMION MARIA
JALBA DIANAIV CESIMION MARIA
POPA ANDREI LIVIUIV CESIMION MARIA
PREDA GEORGE MATEIIV CESIMION MARIA
SPANU DOMINICIV CESIMION MARIA
TUTA RAZVANIV CESIMION MARIA
VASILESCU DARIAIV CESIMION MARIA
DARIE SOFIAIV DEGRIVA ELENA
TIGAU ALEXANDRUIV DEGRIVA ELENA
Vasu VictorIV EEStoichici Simona
Bacaianu Matei PetruPregatitoare AEStanculea Georgeta
Bercu Tudor IoanPregatitoare AEStanculea Georgeta
Costea Raluca AndreeaPregatitoare AEStanculea Georgeta
Gosu Armand AlexandruPregatitoare AEStanculea Georgeta
Ionescu Darius IonutPregatitoare AEStanculea Georgeta
Marinescu Matei StefanPregatitoare AEStanculea Georgeta
Nica Bogdan AndreiPregatitoare AEStanculea Georgeta
Nita Radu StefanPregatitoare AEStanculea Georgeta
Nita Victor AndreiPregatitoare AEStanculea Georgeta
Stanev Eduard AndreiPregatitoare AEStanculea Georgeta
Stoica-Visan NicolasPregatitoare AEStanculea Georgeta
Tudor Andrei HoriaPregatitoare AEStanculea Georgeta
CONSTANTINESCU TUDOR IOANPregatitoare BEBITOIU GABRIELA
GROZEA RARES ANDREIPregatitoare BEBITOIU GABRIELA
BUCUR ANA MARIAPregatitoare CECOJOCIA ELENA
CIOBANU VLAD ALEXANDRUPregatitoare CECOJOCIA ELENA
DRAGAN LUCA Pregatitoare CECOJOCIA ELENA
GHEORGHE ARISTA MARIAPregatitoare CECOJOCIA ELENA
PREDA TUDOR ALEXANDRUPregatitoare CECOJOCIA ELENA
ROSU STEFAN ALEXANDRUPregatitoare CECOJOCIA ELENA
TUDOR EDUARD ANDREIPregatitoare CECOJOCIA ELENA
Barbulescu Alexandra GabrielaPregatitoare DEBarbu Lidia
Linca Alexia AdelinaPregatitoare DEBarbu Lidia
Irimescu Ingrid Pregatitoare EEEnache Violeta
Teodorescu MirunaPregatitoare EEEnache Violeta
GHINESCU EVAI CIRIZEA MONICA
TULBURE MATEII CIRIZEA MONICA
OPRIS IRIS ELENAI EIIAVORSCHI ELENA
STOICHICI DENISA IOANAI EIIAVORSCHI ELENA
BADEA ALEXANDRU CRISTIANII AICARBUNARU ANUTA
BORCILA ANDREIII AICARBUNARU ANUTA
Luca MariaII EIEne Catalina Gabriela
CERNAIANU DRAGOS GABRIELII FIDOBRE ANGELA
Constantinescu EvaIII BIApostol Nicoleta
Ionescu Teodora IoanaPregatitoare AIStanculea Georgeta
Negoescu LucaPregatitoare AIStanculea Georgeta
ZAHARIA NATALIAPregatitoare CICOJOCIA ELENA
ANGHEL IULIAI CIIRIZEA MONICA
MARIN ALEXANDRA MARIAI CIIRIZEA MONICA
Bujoreanu InesIII BIIApostol Nicoleta
Hubati MariaIII BIIApostol Nicoleta
LEFTER ILINCAIV CIISIMION MARIA
MATEI ANA NICOLEIV CIISIMION MARIA
TEODORESCU CRISTIAN I CIIRIZEA MONICA
BORCILA STEFANII AIICARBUNARU ANUTA
Neacsu SebastianIII BIIApostol Nicoleta
Petria IoanaPregatitoare AIIStanculea Georgeta
EDU CEZARI BIIpetre elena
MAIER NORAI BIIpetre elena
MARICA MIHAII BIIpetre elena
DIMA ILINCA MARIAI CIIRIZEA MONICA
ISTRATE MARIA ALEXANDRAI CIIRIZEA MONICA
IVAN AMIRA MARIAI CIIRIZEA MONICA
STOIAN SOFIA MARIAI CIIRIZEA MONICA
VILCU ILIA MARIAI CIIRIZEA MONICA
STAMATOIU ARIANA FLORENTINAI EIIIAVORSCHI ELENA
GORDICIUC MAIA ALEXANDRAII AIICARBUNARU ANUTA
VALOSCHI-NENCESCU YANIS TEODORII AIICARBUNARU ANUTA
Chirita LianaII BIIGugu Diana
Marcoiu RaresII BIIGugu Diana
Pana StefanII BIIGugu Diana
Dumitru AmaliaII EIIEne Catalina Gabriela
Mares MateeaII EIIEne Catalina Gabriela
Tulbure AnaII EIIEne Catalina Gabriela
GHIONEA MATEI MIHAIII FIIDOBRE ANGELA
GRUMAZESCU ALEXANDRAII FIIDOBRE ANGELA
VLADUTU ANDREEA BIANCAII FIIDOBRE ANGELA
Nicula Maia Ioana StefaniaIII AIISturza Luminita
Vandalac DamianIII BIIApostol Nicoleta
ALEXANDRU MATEIIII DIIELIZA IORDACHE
ILIOAEA BOGDANIII DIIELIZA IORDACHE
PETRESCU MARIAIII DIIELIZA IORDACHE
SCHULTZ MATEIIII DIIELIZA IORDACHE
VLAD MITSOUKO ALESSIAIII DIIELIZA IORDACHE
Tudor Erik AlexandruPregatitoare AIIStanculea Georgeta
FRINCU HORIA Pregatitoare CIICOJOCIA ELENA
HILOHE DIANA MARIAPregatitoare CIICOJOCIA ELENA
IVAN MARIA IOANAPregatitoare CIICOJOCIA ELENA
OVIDENIE RARES ANDREIPregatitoare CIICOJOCIA ELENA
PAUN CHIRCU PATRICKPregatitoare CIICOJOCIA ELENA
Moraru IlincaII DIIIBranzaru Floarea
MATROSENCO ANA ANDREEAI CIIIRIZEA MONICA
Dragomir Ioan-RazvanII DIIIBranzaru Floarea
DINCULEASA TUDORII FIIIDOBRE ANGELA
ANDREI ALEXANDRA CRISTINAIII CIIIMITARU MARINA
TUCA ANDA IOANAIII CIIIMITARU MARINA
Furdui MariaI DIIIRaducu Olga
Danilov Maya-AlexiaII DIIIBranzaru Floarea
Dobreanu Marcu GabrielPregatitoare AIIIStanculea Georgeta
Palalau Cezar PetruPregatitoare AIIIStanculea Georgeta
GORCEA MIRABELAIV BIIITURCANU CARMEN
Enea MihneaPregatitoare AIIIStanculea Georgeta
DABULEANU THEA MARIAPregatitoare CIIICOJOCIA ELENA
MOGOIU ROBERT GABRIELPregatitoare CIIICOJOCIA ELENA
Bodron PhilipI AMTutila Mihaela
Filimon AndreiI AMTutila Mihaela
Ghenea RazvanI AMTutila Mihaela
Mandu MihneaI AMTutila Mihaela
Nastase BiancaI AMTutila Mihaela
Pavel IoanI AMTutila Mihaela
Popa LucaI AMTutila Mihaela
Ungureanu TudorI AMTutila Mihaela
Vlad EmaI AMTutila Mihaela
DINCA DARIAI BMpetre elena
GOGIU TEODORA MARIAI CMRIZEA MONICA
SUCIU ANDREII CMRIZEA MONICA
Sandu MateiI DMRaducu Olga
AVACARITEI DRAGAN ALEXANDRU MATEII EMIAVORSCHI ELENA
HONCIUC LUCIAN ANDREII EMIAVORSCHI ELENA
NICULESCU DIANAI EMIAVORSCHI ELENA
PISICA THEEA ANTONIAI EMIAVORSCHI ELENA
TRIFU DIANAI EMIAVORSCHI ELENA
Belu Adelina IoanaI FMVasilescu Ana Maria
Belu Adelina IoanaI FMVasilescu Ana Maria
Iamandi David MarianI FMVasilescu Ana Maria
Muntean MariaI FMVasilescu Ana Maria
Zarna PetruI FMVasilescu Ana Maria
BECHERU COSTIN ADRIANII AMCARBUNARU ANUTA
BRATULESCU SOPHIA MARIAII AMCARBUNARU ANUTA
BUNEA ALEXANDRU MIHAIII AMCARBUNARU ANUTA
STAN DAVID ALEXANDRUII AMCARBUNARU ANUTA
Floarea RobertII BMGugu Diana
Florea AlexandruII BMGugu Diana
Giza MateiII BMGugu Diana
Murgu NicholasII BMGugu Diana
Pandeleanu RaresII BMGugu Diana
Paun BiancaII BMGugu Diana
Ciobotarasu LucaII DMBranzaru Floarea
Dimulescu DavidII DMBranzaru Floarea
Dobre David-CristianII DMBranzaru Floarea
Enea MateiII DMBranzaru Floarea
Paraschiv VictorII DMBranzaru Floarea
Romanu Alessia-MariaII DMBranzaru Floarea
Serbu MariaII DMBranzaru Floarea
Toma Maxim-StefanII DMBranzaru Floarea
Corfus TudorII EMEne Catalina Gabriela
Marinca RaduII EMEne Catalina Gabriela
Radu SebastianII EMEne Catalina Gabriela
IACOB ANDREIII FMDOBRE ANGELA
MATEI SARA CRISTINEII FMDOBRE ANGELA
Radu AndreiIII AMSturza Luminita
Tiucra Popa Evia StefaniaIII AMSturza Luminita
Tudor Radu MateiIII AMSturza Luminita
Comanescu IoanaIII BMApostol Nicoleta
Hristescu TeodoraIII BMApostol Nicoleta
Minea VladIII BMApostol Nicoleta
Nove Eric III BMApostol Nicoleta
CAZACU CIPRIAN ANDREIIII CMMITARU MARINA
BERCEA MARIAIII DMELIZA IORDACHE
IONESCU GIULIAIII DMELIZA IORDACHE
POPA DIANAIII DMELIZA IORDACHE
ANDREI MARIAIV CMSIMION MARIA
BURLACU RUXANDRAIV CMSIMION MARIA
FLONTA GABRIELAIV CMSIMION MARIA
CIULACU ALMA IOANAPregatitoare BMBITOIU GABRIELA
FRUNZA MATEI ALEXANDRUPregatitoare BMBITOIU GABRIELA
ILIE LEIA DARIAPregatitoare BMBITOIU GABRIELA
LUCA FILIP ANDREIPregatitoare BMBITOIU GABRIELA
PETRESCU MARIA ANTONIAPregatitoare BMBITOIU GABRIELA
ANCA BOGDAN PETRUPregatitoare CMCOJOCIA ELENA
CEAUSEL CRISTIAN NICHOLASPregatitoare CMCOJOCIA ELENA
MATEI SOFIA Pregatitoare CMCOJOCIA ELENA
Spanu Matei AntonPregatitoare DMBarbu Lidia
Georgescu PetruPregatitoare EMEnache Violeta
Grec AlexandruPregatitoare EMEnache Violeta

Inapoi la centrele de concurs