Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Gheorghiu SashaI AEBucinschi Mihaela
Lacatus DariaI AEBucinschi Mihaela
Merticaru CristianI AEBucinschi Mihaela
Oprisan BogdanI AEBucinschi Mihaela
Jiman DoroteeaI BEDumitru Gabriela
Preda AlexandruI BEConstantin Dana
Timofei EvaI BEConstantin Dana
Anghel MateiII AEEnache Maria
Cojocaru AndreiII BELacatus Cristina
Gheorghe CarinaII BELacatus Cristina
Terpezan CarinaII BELacatus Cristina
Martinovici IoanaIII BESabou Constantina
Vlad AndreiIII CECojocaru Elena
Enache RobertIII DEDumitru Gabriela
Gheorghe IrisaIII DEDumitru Gabriela
Ionescu StefanIII DEDumitru Gabriela
Ionescu StelianIII DEDumitru Gabriela
Stan AndreeaIII DEDumitru Gabriela
Banu BogdanPregatitoare AEZaharia Coziana
Dragusin CalinPregatitoare AEZaharia Coziana
Duran LarisaPregatitoare AEZaharia Coziana
Gogooasa AndreiPregatitoare AEZaharia Coziana
Petrila RaresPregatitoare AEZaharia Coziana
Tan AlaraPregatitoare AEZaharia Coziana
Dumitrescu RaulPregatitoare BELacatus Cristina
Dumitrescu YannisPregatitoare BELacatus Cristina
Neagu MariaPregatitoare BELacatus Cristina
Nicolae BogdanPregatitoare BELacatus Cristina
Voicu MriaPregatitoare BELacatus Cristina
Zarcan MariaPregatitoare BELacatus Cristina
Ciobanu IrisPregatitoare CEUngureanu Mixandra
Duican StefanPregatitoare CEUngureanu Mixandra
Ion DenisPregatitoare CEUngureanu Mixandra
Ionescu BeatricePregatitoare CEUngureanu Mixandra
Ionescu BeatricePregatitoare CEUngureanu Mixandra
Anghel AmaliaPregatitoare EEMoraru Irina
Baldovin GeorgeII CIGheorghe Marilena
Constantinescu AndreiII CIGheorghe Marilena
Stefan LaurentiuII CIGheorghe Marilena
Petrici RaduI AIIBucinschi Mihaela
Surleac AlexiaI AIIBucinschi Mihaela
Enache RaduII AIIEnache Maria
Negoita MaraII BIILacatus Cristina
Gata DavidPregatitoare BIILacatus Cristina
Schinteie AnielaPregatitoare EIIMoraru Irina
Diaconescu LucaPregatitoare AIIZaharia Coziana
Ghetu EricPregatitoare AIIZaharia Coziana
Moldoveanu DianaPregatitoare AIIZaharia Coziana
Stanciu IanisPregatitoare CIIUngureanu Mixandra
Bighiu AlexandruI AIIBucinschi Mihaela
Ionica FlorinII AIIEnache Maria
Calin SaraII BIILacatus Cristina
Manea AntonioII BIILacatus Cristina
Negrea CristinaII BIILacatus Cristina
Dinoiu KarinaII CIIGheorghe Marilena
Caltea SaraIII BIISabou Constantina
Prodan AlexandruIII CIICojocaru Elena
Belea MayaPregatitoare BIILacatus Cristina
Ionita AlexandraPregatitoare BIILacatus Cristina
Tocan DenisPregatitoare BIILacatus Cristina
Lacatus CatalinaPregatitoare CIIUngureanu Mixandra
Luca IoanaPregatitoare EIIMoraru Irina
Stoica AndreeaI AIIIBucinschi Mihaela
Necula DanielPregatitoare CIIIUngureanu Mixandra
Drumea StefanPregatitoare CIIIUngureanu Mixandra
Samoila DariaII AIIIEnache Maria
Marinescu RihanaPregatitoare BIIILacatus Cristina
Murgulet AlexandruPregatitoare BIIILacatus Cristina
Tudor CatalinPregatitoare BIIILacatus Cristina
Tita EduardPregatitoare DIIIBozieru Irina
Chiosea CelinePregatitoare EIIIMoraru Irina
Virlan KarinaPregatitoare EIIIMoraru Irina
Adam AlexandruPregatitoare AIIIZaharia Coziana
Dungaru SaraI AMBucinschi Mihaela
Militaru MaraI AMBucinschi Mihaela
Stoica IsabelaIII BMSabou Constantina
Buzatu DavidIV AMCojocaru Elena
Anitei EduardPregatitoare BMLacatus Cristina
Bobu NicolePregatitoare BMLacatus Cristina
Frangulea MariaPregatitoare BMLacatus Cristina
Moise MariaPregatitoare BMLacatus Cristina
Cazacu StefaniaPregatitoare EMMoraru Irina
Costescu AlexandruPregatitoare EMMoraru Irina

Inapoi la centrele de concurs