Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 46
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANGHEL DAVIDI AEBURGHEL MARIOARA
DIACONU ANDREII AEBURGHEL MARIOARA
DICA NATALIAI AEBURGHEL MARIOARA
LUCA BIANCAI AEBURGHEL MARIOARA
MATACHE SASHAI AEBURGHEL MARIOARA
ALBU ALEXANDRA SOFIAII BESTAN ADRIANA
ALSADEK AMIRAII BESTAN ADRIANA
BOGZA CARINA MARIAII BESTAN ADRIANA
CONSTANTINESCU ANDREIII BESTAN ADRIANA
DINCULESCU MIHAI STEFANII BESTAN ADRIANA
IRJAN FILIP CATALINII BESTAN ADRIANA
MAZILU ANDREIII BESTAN ADRIANA
PETRACHE TEODORAII BESTAN ADRIANA
SOARE TUDORII CEBOGZA DANIELA
PAPUC ALEXANDRUII DEMERLAU DIANA
SOFICA ALEXANDRUII DEMERLAU DIANA
MARCU ANA MARIAII EEDINCA LAURA
PLOHI DAN-IOANIII AEPINTA GEORGETA
PUTINELU ALEXANDRUIII AEPINTA GEORGETA
ZAMFIRESCU PATRICIAIII AEPINTA GEORGETA
CUTIERU STEFANIII BEDINCA MARINA
ANDREI FLORIN CRISTIANIII CENICULAE IOANA
DIMINEATA MIHAELA CLEMENTINAIII CENICULAE IOANA
ION DAVID EMANUELIII CENICULAE IOANA
BAZALAU LUCIAN ANDREIIII DEVARTEJ MARIETA
DOBRICA RADU STEFANIII DEVARTEJ MARIETA
PASCU DAVID ANDREIIII DEVARTEJ MARIETA
STEFANESCU SARAH ISABELAIII DEVARTEJ MARIETA
VOINEA DARIA IOANAIII DEVARTEJ MARIETA
BALAUR DIANAIV BEVOINEA CRISTINA
DRAGOMIR ANDREI GEORGEIV BEVOINEA CRISTINA
DRAGOMIR CATALIN TEODORIV BEVOINEA CRISTINA
GAVRILESCU RADU MIHAIIV BEVOINEA CRISTINA
MATACHE MIHAI DANIELIV BEVOINEA CRISTINA
POPESCU ANISIA MARIAIV BEVOINEA CRISTINA
COT MARIUSPregatitoare AEJUGANARU NICOLETA
BALSEANU ANDREI CRISTIANPregatitoare BEIUGA ARGENTINA
BOLOGAN ANAMARIAPregatitoare BEIUGA ARGENTINA
FLOREA ANTONIAPregatitoare BEIUGA ARGENTINA
SOARE ALEXANDRUPregatitoare BEIUGA ARGENTINA
BOTGROS DARIUSPregatitoare CEGEORGESCU GIANINA
BUFNILA SIMINAPregatitoare CEGEORGESCU GIANINA
BUTNARIU RAZVANPregatitoare CEGEORGESCU GIANINA
GRIGORE ANDREEAPregatitoare CEGEORGESCU GIANINA
HUSTUI ALEXIAPregatitoare CEGEORGESCU GIANINA
STANCU EMAPregatitoare CEGEORGESCU GIANINA
BOSTINARU GABRIEL BOGDANIII CIINICULAE IOANA
STANCIUCU TEODORA ADRIANAIV BIIVOINEA CRISTINA
NITU SANZIANAI AIIBURGHEL MARIOARA
CERNAT RARESII BIISTAN ADRIANA
FILIP FINTINARU IANISII BIISTAN ADRIANA
CHIORESCU ROBERTII DIIMERLAU DIANA
POPORAN LUCAII DIIMERLAU DIANA
BOTEZ DANIELIII AIIPINTA GEORGETA
RADULESCU STEFANIII AIIPINTA GEORGETA
GHEORGHETE CRISTIAN FLORINPregatitoare BIIIUGA ARGENTINA
MATACHE VLADPregatitoare CIIGEORGESCU GIANINA
OLTEANU ALESSIOII CIIIBOGZA DANIELA
DINU MARIAIV BIIIVOINEA CRISTINA
TUDORACHE LUCA LEONARDIV BIIIVOINEA CRISTINA
DINCA STEFANIII AIIIPINTA GEORGETA
STEFAN RARESIII AIIIPINTA GEORGETA
VLAD ROBERTIII CIIINICULAE IOANA
BIOLAN DARIAPregatitoare CIIIGEORGESCU GIANINA
ISAC RADUPregatitoare CIIIGEORGESCU GIANINA
BORDEI ANDRADAIII AIIIPINTA GEORGETA
STAN MARIAIII AIIIPINTA GEORGETA
CRISTEA ANDREEAI AMBURGHEL MARIOARA
BUIA ALEXIAII BMSTAN ADRIANA
PANAIT CRISTINAII BMSTAN ADRIANA
PINTENARU NICOLASII BMSTAN ADRIANA
STOICAN ALEXANDRAII BMSTAN ADRIANA
BUCUR LUCAII CMBOGZA DANIELA
GHITA MATEIII CMBOGZA DANIELA
ION MARAII CMBOGZA DANIELA
LUTAN TEODORAII CMBOGZA DANIELA
SARBU ALESSIAII DMMERLAU DIANA
SIGMIARTAU DANIELII DMMERLAU DIANA
LUCA ADELINEII EMDINCA LAURA
PANA ALEXANDRAII EMDINCA LAURA
PANA ALEXANDRUII EMDINCA LAURA
PETRESCU ANAIII AMPINTA GEORGETA
CREANGA ROSCA DAVIDIII CMNICULAE IOANA
MONEA ALEXANDRA SIMONAIII DMVARTEJ MARIETA
STATE STEFAN MIHAIIII DMVARTEJ MARIETA
CUNADI RADU ILARIONIV BMVOINEA CRISTINA
BREBINARU DIANA MARIAPregatitoare BMIUGA ARGENTINA
DUMITRECI LOREDANAPregatitoare CMGEORGESCU GIANINA
STERPU STEFANPregatitoare CMGEORGESCU GIANINA

Inapoi la centrele de concurs