Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Iancului
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CONSTANTIN MATEI CRISTIANII B100BUDA LIVIA
IRIMIA GIULIA ALEXIAII B100BUDA LIVIA
MIHNEA LAMATICII B100BUDA LIVIA
TEMELIESCU ATEFAN CRISTIANII B100BUDA LIVIA
TUDOR STEFAN ANDREIII B100BUDA LIVIA
GAVRILA DRAGOSII B95BUDA LIVIA
SIMION HORIA ADRIANII B95BUDA LIVIA
BUCUR MATEIII B86BUDA LIVIA
STOICOVICI VICTOR DINUII B86BUDA LIVIA
ROMAN ILINCA ANDREEAII B84BUDA LIVIA
MARINESCU MARINAII B83BUDA LIVIA
ZAVINCU MAIA NICOLEII B80BUDA LIVIA
CHIRITA CHRISTIANII B75BUDA LIVIA
PASCUTA MIHAIII B75BUDA LIVIA
PADURARU MARIA ALEXANDRAII B66BUDA LIVIA
BUDEANU SORINA ANDREEAII B65BUDA LIVIA
COSMA NICOLETAII B61BUDA LIVIA
GIURGEA ANTONIOII B60BUDA LIVIA
POPESCU DENISII B60BUDA LIVIA
TABACARU MIHNEAIII A100SCARLAT CRISTINA
OLTEAN SEBASTIANIII A96SCARLAT CRISTINA
DUMITRESCU ROBERTIII A93SCARLAT CRISTINA
ONESCU IVANAIII A88SCARLAT CRISTINA
DINULESCU CRISTIANIII A85SCARLAT CRISTINA
RAICU BOGDANIII A81SCARLAT CRISTINA
CORNELIAC DAVIDIII A75SCARLAT CRISTINA
SERBANESCU MATEIIII A75SCARLAT CRISTINA
BUDARESCU MIHNEAIII A70SCARLAT CRISTINA
POPA MIHAIIII A70SCARLAT CRISTINA
ARIASU ROBERTIII B90STAN IULIA
VISAN TUDORIII B85STAN IULIA
RADU ALEXIAIII B75STAN IULIA
CHITU STEFANIAIV A100GALUSCA CARMEN
MAXINESI SOPHIAIV A100GALUSCA CARMEN
NEAGOE AARONIV A100GALUSCA CARMEN
PIETROIU EVAIV A100GALUSCA CARMEN
PITULICE MARIAIV A100GALUSCA CARMEN
CIOFLAN IONUTIV A93GALUSCA CARMEN
MARIAN MARIAIV A90GALUSCA CARMEN
PETCU ADINAIV A90GALUSCA CARMEN
TUGEARU KYRAIV A90GALUSCA CARMEN
VOICU MATEIIV A88GALUSCA CARMEN
CARAIMAN DARIAIV A85GALUSCA CARMEN
PERNICI BIANCAIV A85GALUSCA CARMEN
PETRE BIANCAIV A85GALUSCA CARMEN
STANCU DELIAIV A85GALUSCA CARMEN
MUNTEANU RALUCAIV A80GALUSCA CARMEN
CALOTA ALEXANDRUIV A75GALUSCA CARMEN
CONSTANTINESCU ERICIV A75GALUSCA CARMEN
MIHAI LUCAIV A75GALUSCA CARMEN
CONSTANTIN ALEXANDRAIV A74GALUSCA CARMEN
ANGHEL ALESIAIV A67GALUSCA CARMEN
MATEI ANDRADAIV A66GALUSCA CARMEN
PIRCALABU LAVINIAIV A66GALUSCA CARMEN
APETREI MATEIIV B100TRIFU LILIANA
DANESCU ERIKAIV B100TRIFU LILIANA
GROFU MIHNEAIV B96TRIFU LILIANA
AVENTUTA SOFIAIV B95TRIFU LILIANA
USCOIU RARESIV B90TRIFU LILIANA
NICULAE MIRUNAIV B85TRIFU LILIANA
CIURTIN DAVIDIV B80TRIFU LILIANA
MAZILU DAVIDIV B80TRIFU LILIANA
CONSTANTINESCU NECTARIEIV B77TRIFU LILIANA
MALNAR MARCIV B75TRIFU LILIANA
MILOAGA ALEXANDRUIV B70TRIFU LILIANA
SIRBU ILINCAIV B70TRIFU LILIANA
TANASE ANDREEAIV B70TRIFU LILIANA
DRUGA LEONTINIV B67TRIFU LILIANA
TANASE ALEXANDRUIV B62TRIFU LILIANA
OPREA IZABELAIV B60TRIFU LILIANA
MANOLACHE TIBERIUIV BParticipantTRIFU LILIANA
POP ANDREI IV BParticipantTRIFU LILIANA
RUSU MATEIIV BParticipantTRIFU LILIANA
TUDOR MATEIIV BParticipantTRIFU LILIANA
STOICESCU RARESIV BParticipantTRIFU LILIANA
BREBEANU IOANAIV BParticipantTRIFU LILIANA
SOGODEL RARESIV BParticipantTRIFU LILIANA
MIHAI GRIGOREIV C100CIOCOIU ROXANA
WAGNER OLIVERIV C100CIOCOIU ROXANA
CECIU MARIAIV C70CIOCOIU ROXANA
FLOREA RUCSANDRAIV C62CIOCOIU ROXANA
IVAN GEORGEIV C62CIOCOIU ROXANA
OANCEA FLAVIAIV C60CIOCOIU ROXANA
TIRNOVAN DIANAIV C60CIOCOIU ROXANA
BERECHET ROBERTPregatitoare B100SUBTIRICA LOREDANA
IORDACHE SARAPregatitoare B100SUBTIRICA LOREDANA
MIREA IULIAPregatitoare B100SUBTIRICA LOREDANA
STATE IRIMIEA EDUARD KONSTANTINPregatitoare B100SUBTIRICA LOREDANA
LOPEZ CARO SARAPregatitoare B90SUBTIRICA LOREDANA
MOINESCU PETRUPregatitoare B90SUBTIRICA LOREDANA
ZANCA PATRICKPregatitoare B90SUBTIRICA LOREDANA

Inapoi la centrele de concurs