Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 96
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Livadariu Sophia-MariaI A100Dragan Iuliana
Petrache Ema-MariaI A100Dragan Iuliana
Seftic Lara CristinaI A100Dragan Iuliana
Comoli Razvan GabrielI A90Dragan Iuliana
Radu Rihana-AndreeaI A90Dragan Iuliana
Nicolau Ania-IoanaI A87Dragan Iuliana
Vararean Andra-IoanaI A80Dragan Iuliana
Bratu-Bulibasa Briana-MariaI A74Dragan Iuliana
Ene IonutI B65Visescu Tuta
Calina Stefan AndreiI B64Visescu Tuta
Milcu Ana MariaI B62Visescu Tuta
Visaroi RobertI B60Visescu Tuta
Boldea Alexandru TeodorI C94Patrascan Mirela
Enache LetitiaI C65Patrascan Mirela
Smadu DariusI C64Patrascan Mirela
Buzica AndreiII A100Labes Anica
Rotaru IuliaII A100Labes Anica
Toma FrancisII A100Labes Anica
Popescu BiancaII A90Labes Anica
Rasuceanu LaviniaII A90Labes Anica
Stinga DianaII A90Labes Anica
Cretu AndreiII A86Labes Anica
Dumitra IrinaII A86Labes Anica
Minea CatalinaII A86Labes Anica
Popa MihaiII A86Labes Anica
Porojan LucaII A86Labes Anica
Salle IonutII A86Labes Anica
Sandulescu CristianII A86Labes Anica
Stoica VladII A86Labes Anica
Alexe BiancaII B100Rosca Viorica
Codreanu SaraII B100Rosca Viorica
Gurban AlexandruII B100Rosca Viorica
Ionescu AndreiII B100Rosca Viorica
Mitran Cristina II B100Rosca Viorica
Neaga PaulII B100Rosca Viorica
Popescu MariaII B100Rosca Viorica
Serban DanII B100Rosca Viorica
Dumitrescu AnaII B99Rosca Viorica
Canea AndraII B98Rosca Viorica
Preda RobertoII B98Rosca Viorica
Lungu MaraII B97Rosca Viorica
Sibiseanu LauraII B97Rosca Viorica
Rotaru PetruII B95Rosca Viorica
Batranu AugustinII B89Rosca Viorica
Teodora MihaiII B87Rosca Viorica
Movila AlexandruII B86Rosca Viorica
Margean ElenaII B80Rosca Viorica
Ionescu AnaII B78Rosca Viorica
Ionita MariaII B76Rosca Viorica
Oprea AdrianII B73Rosca Viorica
Duta DavidII B72Rosca Viorica
Sandu DavidII B70Rosca Viorica
Melintioi George-AlexandruIII A90Vanghelie Dana
Scarlatescu Sorina MariaIII A84Vanghelie Dana
Vlad Daniel AndreiIII A83Vanghelie Dana
Samaila Maia GabrielaIII A75Vanghelie Dana
Jipa Andreea AlexandraIII A73Vanghelie Dana
Manea Rares MihaiIII A73Vanghelie Dana
Crisan MariaIII A70Vanghelie Dana
Stefanescu Ilinca TeodoraIII A69Vanghelie Dana
Anton Emanuel CristianIII A68Vanghelie Dana
Angheloiu Oana MihaelaIII A67Vanghelie Dana
Stoianovici CarinaIII B90Zaharia Rita
Stefan Ana MariaIII B88Zaharia Rita
Ionita DianaIII B80Zaharia Rita
Pascu RazvanIII B78Zaharia Rita
Duta StefaniaIII B76Zaharia Rita
Impuscatu GeorgianaIII B76Zaharia Rita
Mititelu AlexandruIII B73Zaharia Rita
Moldovan StefanIII B73Zaharia Rita
Oprescu BiancaIII B69Zaharia Rita
Cartoaje SaraIII B66Zaharia Rita
Paneatovschi AncutaIII B65Zaharia Rita
Nistor DariaIII B63Zaharia Rita
Ancuta SerbanIII B61Zaharia Rita
Marin GabrielIII B61Zaharia Rita
Marin StefanIV B92Comoli Doina
Rotaru LucaIV B92Comoli Doina
Zorlescu DariaIV B85Comoli Doina
Vasile RoxanaIV B67Comoli Doina
Danciulescu AndreiPregatitoare A100Ciocodei Letitia
Mititescu DeliaPregatitoare A100Ciocodei Letitia
Neagu SabinPregatitoare A100Ciocodei Letitia
Radu IrinaPregatitoare A100Ciocodei Letitia
Suciu GabrielPregatitoare A95Ciocodei Letitia
Radu IrinaPregatitoare A93Ciocodei Letitia
Aurelian MateiPregatitoare A90Ciocodei Letitia
Pencu SarahPregatitoare A90Ciocodei Letitia
Sisu MihaiPregatitoare A90Ciocodei Letitia
Vilcu MarioPregatitoare A90Ciocodei Letitia
Calota TheodoraPregatitoare A88Ciocodei Letitia
Canea MateoPregatitoare A87Ciocodei Letitia
Cretu CristianPregatitoare A86Ciocodei Letitia
Sladariu VeronicaPregatitoare A85Ciocodei Letitia
Caldararu SofiaPregatitoare A83Ciocodei Letitia
Marginean LucaPregatitoare A83Ciocodei Letitia
Filip EduardPregatitoare A80Ciocodei Letitia
Burtea IuliaPregatitoare A78Ciocodei Letitia
Nicola AntoanetaPregatitoare A75Ciocodei Letitia
Radulescu MelinaPregatitoare A75Ciocodei Letitia
Nicolae AlexandruPregatitoare A73Ciocodei Letitia
Mihalcea AndreiPregatitoare A67Ciocodei Letitia
Milea AlexiaPregatitoare C97Petrache Dorina
Neagu BiancaPregatitoare C93Petrache Dorina
Ciurea AlexandraPregatitoare C90Petrache Dorina
Lupu AmaliaPregatitoare C90Petrache Dorina
Petcu Ana-MariaPregatitoare C90Petrache Dorina
Solomon SaraPregatitoare C85Petrache Dorina
Stancu AndreeaPregatitoare C85Petrache Dorina
Stefan Ana MariaPregatitoare C85Petrache Dorina
Velicu CristinaPregatitoare C85Petrache Dorina
Chera Ana LiviaPregatitoare C82Petrache Dorina
Constantin AlexandruPregatitoare C80Petrache Dorina
Ghica BeatricePregatitoare C80Petrache Dorina
Pop CristianPregatitoare C80Petrache Dorina
Ghirie IrinaPregatitoare C77Petrache Dorina
Cosma AndreeaPregatitoare C75Petrache Dorina
Gruia RebecaPregatitoare C75Petrache Dorina
Tavarlau AlbertPregatitoare C75Petrache Dorina
Petrut MadalinaPregatitoare C73Petrache Dorina
Craciun AmaliaPregatitoare C70Petrache Dorina
Stoian AdrianPregatitoare C68Petrache Dorina
Chiricuta PetruPregatitoare C65Petrache Dorina
Chirita IsabelPregatitoare C65Petrache Dorina

Inapoi la centrele de concurs