Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 96
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cretu Ioan CristianI AECiocodei Letitia
Danciulescu AndreiI AECiocodei Letitia
Neagu BiancaI BEPetrache Dorina
Neagu BiancaI CEPetrache Dorina
Seftic Lara-CristianaII AEDragan Iuliana
Georgescu TiberiuII CEPatrascan Mirela
Ionescu AndreiIII BERosca Viorica
Neaga PaulIII BERosca Viorica
Serban DanIII BERosca Viorica
Melintioi George AlexandruIV AEVanghelie Dana
Melintioi George AlexandruIV CEGutu Florentina
Dobre Flavius SebastianPregatitoare BEComoli Doina
Dumitru Larisa ElenaPregatitoare BEComoli Doina
Ghiba IlincaPregatitoare BEComoli Doina
Saracu Maya AndreeaPregatitoare BEComoli Doina
Soare Marco MihaiPregatitoare BEComoli Doina
Stefan Lucas AndreiPregatitoare BEComoli Doina
Livadariu Sophia-MariaII AIDragan Iuliana
Radu Rihana-AndreeaII AIDragan Iuliana
Barleaza Sara IoanaPregatitoare BIComoli Doina
Cozarog Carla-MariaPregatitoare BIComoli Doina
Viziteu Andreea-MariaII AIIDragan Iuliana
Grigoras Theodora-MariaII AIIDragan Iuliana
Nicolau Ania-ElenaII AIIDragan Iuliana
Calota Theodora MariaI AIICiocodei Letitia
Radu IrinaI AIICiocodei Letitia
Radu IuliaI AIICiocodei Letitia
Alexe BiancaIII BIIRosca Viorica
Canea AndraIII BIIRosca Viorica
Gurban AlexandruIII BIIRosca Viorica
Margean ElenaIII BIIRosca Viorica
Teodora MihaiIII BIIRosca Viorica
Samaila Maia GabrielaIV AIIVanghelie Dana
Dobre Iustin-AndreiPregatitoare BIIComoli Doina
Bratu Sebastian NicholasPregatitoare CIIVisan Alina
Eliad Antonia MariaPregatitoare CIIVisan Alina
Popescu Radu BogdanPregatitoare CIIIVisan Alina
Mitran CristinaIII BIIIRosca Viorica
Dumitrescu AnaIII BIIIRosca Viorica
Lungu MaraIII BIIIRosca Viorica
Mititescu Delia CristinaI AMCiocodei Letitia
Sisu MihaiI AMCiocodei Letitia
Ciurea AlexandraI CMPetrache Dorina
Lupu AmaliaI CMPetrache Dorina
Rusu Andrei StefanII CMPatrascan Mirela
Vladutu CameliaII CMPatrascan Mirela
Sandu DavidIII BMRosca Viorica
Tamasag StelianIII BMRosca Viorica
Niculae AndreiIV AMVanghelie Dana
Constantin Alin-StefanPregatitoare BMComoli Doina
Popescu Andrei IonutPregatitoare BMComoli Doina
Buzica Sara MariaPregatitoare CMVisan Alina
Ghica Ana LuciaPregatitoare CMVisan Alina

Inapoi la centrele de concurs