Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 96
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Livadariu Sophia-MariaI AEDragan Iuliana
Petrache Ema-MariaI AEDragan Iuliana
Seftic Lara CristinaI AEDragan Iuliana
Buzica AndreiII AELabes Anica
Rotaru IuliaII AELabes Anica
Toma FrancisII AELabes Anica
Alexe BiancaII BERosca Viorica
Codreanu SaraII BERosca Viorica
Gurban AlexandruII BERosca Viorica
Ionescu AndreiII BERosca Viorica
Mitran Cristina II BERosca Viorica
Neaga PaulII BERosca Viorica
Popescu MariaII BERosca Viorica
Serban DanII BERosca Viorica
Danciulescu AndreiPregatitoare AECiocodei Letitia
Mititescu DeliaPregatitoare AECiocodei Letitia
Neagu SabinPregatitoare AECiocodei Letitia
Radu IrinaPregatitoare AECiocodei Letitia
Dumitrescu AnaII BIRosca Viorica
Canea AndraII BIRosca Viorica
Preda RobertoII BIRosca Viorica
Lungu MaraII BIIRosca Viorica
Sibiseanu LauraII BIIRosca Viorica
Milea AlexiaPregatitoare CIIPetrache Dorina
Rotaru PetruII BIIRosca Viorica
Suciu GabrielPregatitoare AIICiocodei Letitia
Boldea Alexandru TeodorI CIIIPatrascan Mirela
Radu IrinaPregatitoare AIIICiocodei Letitia
Neagu BiancaPregatitoare CIIIPetrache Dorina
Marin StefanIV BIIIComoli Doina
Rotaru LucaIV BIIIComoli Doina
Comoli Razvan GabrielI AMDragan Iuliana
Radu Rihana-AndreeaI AMDragan Iuliana
Popescu BiancaII AMLabes Anica
Rasuceanu LaviniaII AMLabes Anica
Stinga DianaII AMLabes Anica
Melintioi George-AlexandruIII AMVanghelie Dana
Stoianovici CarinaIII BMZaharia Rita
Aurelian MateiPregatitoare AMCiocodei Letitia
Pencu SarahPregatitoare AMCiocodei Letitia
Sisu MihaiPregatitoare AMCiocodei Letitia
Vilcu MarioPregatitoare AMCiocodei Letitia
Ciurea AlexandraPregatitoare CMPetrache Dorina
Lupu AmaliaPregatitoare CMPetrache Dorina
Petcu Ana-MariaPregatitoare CMPetrache Dorina

Inapoi la centrele de concurs