Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 97
Nume elevClasaCadru didactic
Nicolae Eva I ECojocaru Maria
Marinescu Mihnea AndreiI GZarafu Florentina
Popescu Eric NicolaeI GZarafu Florentina
Glinta Eduard CristianII ADogarel Aurelia
Vladoiu AnaII ADogarel Aurelia
Burada IanisII BDaniela Istodor
Daniliuc LarisaII BDaniela Istodor
CIUREA STEFANII DOPREA ROBERTINA
IANCU ALEXANDRUII DOPREA ROBERTINA
CAlin RaduII EPopa Angela
Ghelman AndreiII EPopa Angela
Mititel HoriaII EPopa Angela
Petre BogdanII EPopa Angela
Sebastian IoanaII EPopa Angela
Vilcu AD Teodor CostinII FNica Elena
Linte Mara CristinaII HGarea Abigaela
Olinici Ana TheodosiaII HGarea Abigaela
Anghel Ioana AndreeaII IBaran Loredana
Dinu Sofia MirunaII IBaran Loredana
DRAGOI ADELAIII AROBU MARIA
SIMION DARIAIII AROBU MARIA
Bostinescu OctavianIII CBadea Ramona
Cirstea IoanIII DCenac Olga
Gologan RaresIII DCenac Olga
Mihuta MedeeaIII DCenac Olga
Danila TeodorIII FVacareanu Raluca
Sala IzabelaIII FVacareanu Raluca
Savulescu TudorIII FVacareanu Raluca
Stancu Rares GabrielIV ATurlea Steluta
Tudorache MateiIV ATurlea Steluta
NICOLAE DANIV DOFITERESCU ADRIANA
Boeru RayaPregatitoare APreda Ecaterina
Davidescu AlexandruPregatitoare APreda Ecaterina
Grigore-Golea TimeeaPregatitoare APreda Ecaterina
Nuta AlexandraPregatitoare APreda Ecaterina
Zlate-Ion AlexandruPregatitoare APreda Ecaterina
Capatana AlexandraPregatitoare BFlorea Gina
Chitu SofiaPregatitoare BFlorea Gina
Francu SebastianPregatitoare BFlorea Gina
Gugiuman IlincaPregatitoare BFlorea Gina
Mandache VladPregatitoare BFlorea Gina
Marin Maria MihaelaPregatitoare BFlorea Gina
Milea Alexia AntoniaPregatitoare BFlorea Gina
Motocea IrisPregatitoare BFlorea Gina
Paun Antonia MihaelaPregatitoare BFlorea Gina
Popescu MateiPregatitoare BFlorea Gina
Radu MihneaPregatitoare BFlorea Gina
Alexe EvaPregatitoare CPaduraru Liliana
Copceag MateiPregatitoare CPaduraru Liliana
Cranta StefanPregatitoare CPaduraru Liliana
Enii ElizaPregatitoare CPaduraru Liliana
Galesanu AlexandraPregatitoare CPaduraru Liliana
Iank AndraPregatitoare CPaduraru Liliana
Macoveiu AndreiPregatitoare CPaduraru Liliana
Manole DenisaPregatitoare CPaduraru Liliana
Olteanu MateiPregatitoare CPaduraru Liliana
Paduraru TeoPregatitoare CPaduraru Liliana
Petre AndreiPregatitoare CPaduraru Liliana
Rugeanu DavidPregatitoare CPaduraru Liliana
Stoenica NectariaPregatitoare CPaduraru Liliana
ALEXE RADU STEFANPregatitoare DMOCANU STEFANIA
COHAL ANA SOFIAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
COSTAN DARIUS ANDREIPregatitoare DMOCANU STEFANIA
DAN ANAMARIA IRINAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
DINCA-PACEAGIU AMALIA IOANAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
GRIGORE TUDOR ALEXANDRUPregatitoare DMOCANU STEFANIA
MAEREAN ANA ELIZAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
NICA EDUARD STEFANPregatitoare DMOCANU STEFANIA
NITA IRINA MARIAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
PLACINSCHI RARES ALEXANDRUPregatitoare DMOCANU STEFANIA
REBLEANU MATEIPregatitoare DMOCANU STEFANIA
SERBAN SASHA ANDREIPregatitoare DMOCANU STEFANIA
STANCIU ILINCA MARIAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
SURCEL ANTONIA BIANCAPregatitoare DMOCANU STEFANIA
VLAD MIRCEA GABRIELPregatitoare DMOCANU STEFANIA
ALEXANDRESCU VLADPregatitoare ESISU RALUCA
CHENARU AMALIAPregatitoare ESISU RALUCA
CRACIUN DAVIDPregatitoare ESISU RALUCA
GAVRILA TUDORPregatitoare FENACHE ELENA DIANA
IANCU STEFAN ANDREIPregatitoare FENACHE ELENA DIANA
Busbridge AlexanderPregatitoare GDegeratu Gabriela

Inapoi la centrele de concurs