Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 97
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CATARAU ALEXANDRUI BEISTODOR DANIELA
DANILIUC LARISAI BEISTODOR DANIELA
DUDU MILCULESCU MATEII BEISTODOR DANIELA
DUTA ALEXANDRUI BEISTODOR DANIELA
LENKIEVICI DAVIDI BEISTODOR DANIELA
MORECUT ALEXANDRUI BEISTODOR DANIELA
Ghelman AndreiI EEPopa Angela
Luca IrinaI EEPopa Angela
Mitranescu RaduI EEPopa Angela
Linte MaraI HEGarea Abigaela
Mihai BogdanI HEGarea Abigaela
Anghel Ioana AndreeaI IEBaran Elena Loredana
CIRLOMANU ANAII AEMARIA ROBU
PRUNESCU-NITA LUCAII AEMARIA ROBU
SIMION DARIAII AEMARIA ROBU
SUNA ANDREIII AEMARIA ROBU
LOJNITA TUDORII BECOSTACHE MAGDALENA
PETRESCU ANDREIII BECOSTACHE MAGDALENA
POSTELNICU ALESIAII BECOSTACHE MAGDALENA
PROCOP DIANAII BECOSTACHE MAGDALENA
STOEAN IRINAII BECOSTACHE MAGDALENA
Buzgaru BogdanII CEBadea Ramona
Podeanu MateiII CEBadea Ramona
Raduta RalucaII CEBadea Ramona
Senchea AndreiII CEBadea Ramona
Gologan RaresII DECenac Olga
Pastae LucianII DECenac Olga
MATACHE STEFANII EEROSU ALEXANDRA
Barbu MihneaII FEVacareanu Raluca
Butiu FabiusII FEVacareanu Raluca
Mocanu IoanaII FEVacareanu Raluca
Nedelea DarianII FEVacareanu Raluca
Savulescu TudorII FEVacareanu Raluca
Paun AndreiII HEIana Maria
Ghergulescu BiancaII IELevarda Carmen
Ungureanu TeodorIII AETurlea Steluta
Lupu AlbertIII BEZanfir Loredana
Vila AndreiIII BEZanfir Loredana
FRANCISC DIANAIII CEHRISCU NINA
NICOLAE DANIII DEOFITERESCU ADRIANA
Iliescu CezaraIII FEIorga Roxana
ILIESCU IOANA ANDREEAIV CEFLOREA GINA
CINDEA RADUII AIMARIA ROBU
GAVRILA ANA MARIAII AIMARIA ROBU
LUPAN DAVIDII AIMARIA ROBU
OANCEA IOANAII AIMARIA ROBU
SALANTI GABRIELII AIMARIA ROBU
Moc EduardII CIBadea Ramona
Sturzu TudorII CIBadea Ramona
Stanila RalucaII HIIana Maria
Zeca VeronicaII HIIana Maria
Badea LuciaIV AIMocanu Stefania
Anghel EduardI EIIPopa Angela
Mocanu MihaiIV AIIMocanu Stefania
BERINDEA DARIUSII BIICOSTACHE MAGDALENA
ONULESCU ANDREIII BIICOSTACHE MAGDALENA
Otobacu SophiaII FIIVacareanu Raluca
Andrassy ElizaII IIILevarda Carmen
GRADISTEANU ANDREII BIIISTODOR DANIELA
ROSU ANDREEAI BIIISTODOR DANIELA
MORARIU DIMITRII DIIOPREA ROBERTINA
Rotaru AndreiI HIIGarea Abigaela
Vlad SurlinI HIIGarea Abigaela
ILIE DAVIDII AIIMARIA ROBU
Dobre Ana-MariaII FIIVacareanu Raluca
Nicolescu AndreiII FIIVacareanu Raluca
Pristavescu NicolasII FIIVacareanu Raluca
Sava SofiaII FIIVacareanu Raluca
Stefan IuliaII FIIVacareanu Raluca
Tone DoraII FIIVacareanu Raluca
Adascalitei StefanIII AIITurlea Steluta
Stancu RaresIII AIITurlea Steluta
Bolboceanu DominicIII BIIZanfir Loredana
Ionescu RaduIII BIIZanfir Loredana
TAPAI MIHNEAIII DIIOFITERESCU ADRIANA
Ionescu Radu III FIIIorga Roxana
BALABAN RARES ANDREIIV CIIFLOREA GINA
Dobre MariaIII BIIIZanfir Loredana
Stoicescu RaresIII BIIIZanfir Loredana
Marfon GabrielIV AIIIMocanu Stefania
APETREI MARIA IOANAII AIIIMARIA ROBU
Gusanu BrianaII FIIIVacareanu Raluca
Boiangiu Ana MariaIII AIIITurlea Steluta
Vacariu NataliaIII BIIIZanfir Loredana
Tudor StefanIII FIIIIorga Roxana
Vladimirescu AlinIV EIIIPaduraru Liliana
Bostinescu OctavianII CIIIBadea Ramona
Danila TeodorII FIIIVacareanu Raluca
Cojocaru EsterIII BIIIZanfir Loredana
Morjan MargaIII BIIIZanfir Loredana
CIOCIRLAN BIANCAI BIIIISTODOR DANIELA
Ghelmez MayaI HIIIGarea Abigaela
PARAU IONUTII BIIICOSTACHE MAGDALENA
BUCUR LAURAI BMISTODOR DANIELA
BURADA IANISI BMISTODOR DANIELA
CONSTANTINESCU GEORGEI BMISTODOR DANIELA
ION EVAI BMISTODOR DANIELA
LUPU ILINCAI BMISTODOR DANIELA
ROTARU CEZARI BMISTODOR DANIELA
RUGINA MAIAI BMISTODOR DANIELA
SACUIU VLADI BMISTODOR DANIELA
LATARETU SOFIAI DMOPREA ROBERTINA
Calin Radu MateiI EMPopa Angela
Dinu MateiI EMPopa Angela
Furnica RaresI EMPopa Angela
Anghel EduardI IMBaran Elena Loredana
Dinu Sofia MirunaI IMBaran Elena Loredana
Ionita AlexandraI IMBaran Elena Loredana
MEREUTA VLADII AMMARIA ROBU
MORARU ALEXANDRAII AMMARIA ROBU
STEFANESCU MONICAII AMMARIA ROBU
Marica AlexandruII CMBadea Ramona
Burcea StefanII DMCenac Olga
Marin IoanaII DMCenac Olga
Stanescu MarcII DMCenac Olga
Velio LucaII DMCenac Olga
Nicolae TeodoraII FMVacareanu Raluca
Sala IzabelaII FMVacareanu Raluca
Belu DariaII HMIana Maria
Dima MihaiII HMIana Maria
Lucaci MateiII HMIana Maria
MASAR DRAGOSIII DMOFITERESCU ADRIANA
TEODARESCU DARIA MARIAIV CMFLOREA GINA

Inapoi la centrele de concurs