Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 11
Nume elevClasaCadru didactic
CUCU MATEI MIHAILI ACIMPEANU ANCA
SAVA SOFIA MARIAI ACIMPEANU ANCA
ERIC ROSUI BZECHERU CARMEN
MIREA COSTIN-ALEXANDRUI CBARBU IOANA
ALBU THEODORI DSTEFAN CATALINA
STILPEANU MARIAI EMARCULESCU LIVIA
DOBRINOIU STEFANIA MARIAI FAVRAM NARCISA
ANDREI ALEXANDRU MIHAIII ADAMIAN ANGELA
BIRLA BOGDAN MARIOII ADAMIAN ANGELA
PETRE ERIC ANDREIII ADAMIAN ANGELA
RADULESCU MARIA ALEXANDRAII ADAMIAN ANGELA
VASI MARA IOANAII ADAMIAN ANGELA
VASILICA LUCA ALEXANDRUII ADAMIAN ANGELA
STAN ANDREIII BISTRATOIU MIRELA
RUSU EDUARDII BISTRATOIU MIRELA
BADII ANCAII BISTRATOIU MIRELA
CAZAN DENISII BISTRATOIU MIRELA
GHITA ADRIANII BISTRATOIU MIRELA
MAGHERU DIEGOII BISTRATOIU MIRELA
ZECHERU ALEXANDRAII BISTRATOIU MIRELA
BIVOLU SARA MARIA II FGROZAVU VERONICA
COSERU ELENA TEODORAII FGROZAVU VERONICA
POPESCU STEFAN ADRIAN II FGROZAVU VERONICA
ENE STEFANII Step by StepALEXANDRU M DUMITRU C
NISTOR LUCA STEFANIII ALupsan Mirela
CHITACU DIANA III B Step by StBlidaru D Stroe N
DRULEA IRINAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
DULEA MARIA III B Step by StBlidaru D Stroe N
MIHALCEA ALEXANDRAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
MOCANU ROBERTIII B Step by StBlidaru D Stroe N
MURGOCI ROBERTIII B Step by StBlidaru D Stroe N
PANA MARIAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
VORNICITA IOANAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
ALECSANDRU MAYAIII CAlbu Daniela
BALAN ELIZA DIANAIII EPanaite Adriana
CHIRIC EMANUELAIII EPanaite Adriana
BOBELEAC ANASTASIAIV APISLARU RODICA
COMANESCU RONAN ALEXANDRUIV APISLARU RODICA
DRENEA MARIAIV APISLARU RODICA
ROTARU RARESIV APISLARU RODICA
VASILE ANDREEAIV APISLARU RODICA
Iancu MihaiIV A SbsHARABAGIU VASILIU
Lupascu MariusIV A SbsHARABAGIU VASILIU
Petraru Lidia TeodoraIV A SbsHARABAGIU VASILIU
Tancu GabrielIV A SbsHARABAGIU VASILIU
Anghel TudorIV EJERCAIANU RODICA
Darstaru BiancaIV EJERCAIANU RODICA
Epure AndreeaIV EJERCAIANU RODICA
Margineanu VladIV EJERCAIANU RODICA
Popa BiancaIV EJERCAIANU RODICA
Pusca RaresIV EJERCAIANU RODICA
AVRAM DANIEL-MARIAN Pregatitoare AANDREI ROMICA
DIMA TUDOR-PETRUPregatitoare AANDREI ROMICA
MUNTEANU TUDOR-IOANPregatitoare AANDREI ROMICA
NEAGU MAYA-IOANA Pregatitoare AANDREI ROMICA
POPA MILENA Pregatitoare AANDREI ROMICA
POPESCU LUCA-GEORGE Pregatitoare AANDREI ROMICA
BRINZEA RUXANDRA-TEODORAPregatitoare CNEDELCU ADINA
ISAC RUXANDRA MARIAPregatitoare CNEDELCU ADINA
LAZARESCU TUDORPregatitoare CNEDELCU ADINA
PERIANU ALEXANDRU-GABRIELPregatitoare CNEDELCU ADINA
SAVA MARIA-TEODORAPregatitoare CNEDELCU ADINA
SAVA STEFANPregatitoare CNEDELCU ADINA
STANCIU IANIS-ANDREIPregatitoare CNEDELCU ADINA
BURIU ALEXANDRU IONUTPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
CRISTACHE VICTORPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
DOBRESCU NECTARIAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
DRAGOMIR ANIA ALEXANDRAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
PREDA STEFANIAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
SANDA DAVID ANDREIPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
CHIRICIOIU DARIA-MARIAPregatitoare ESFASIE DOINA
STOICA RAISA-ELENAPregatitoare ESFASIE DOINA
TACHE ANASTASIAPregatitoare ESFASIE DOINA
DANCIU DARIA IOANAPregatitoare FTRANDAFIR ANAMARIA
APOSTOL PETRU-ALEXANDRUPregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V
LALU ANA-MARIA Pregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V
MANEA ANDREEAPregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V
PARASCHIV OLIVIA-GABRIELA Pregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V

Inapoi la centrele de concurs