Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 6
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MARIN LARISAI A100BARBU OLGA
RAILEANU MARINAI A100BARBU OLGA
SARARU ALEXANDRUI A100BARBU OLGA
SARARU DARIAI A100BARBU OLGA
SELARU ALEXANDRAI A100BARBU OLGA
PANAETE ISABELLAI A95BARBU OLGA
ZAMFIR IOANA ELENAI A90BARBU OLGA
CONSTANTIN ALEXANDRAI A85BARBU OLGA
SERBAN ANDREII A85BARBU OLGA
COSTACHE DARIAI A80BARBU OLGA
MIZILGIU BIANCAI A80BARBU OLGA
STAICU CORINAI A80BARBU OLGA
AIOANITOAIEI DEMISI A75BARBU OLGA
GHITA ROBERTI A70BARBU OLGA
GERU DAMIAN NICOLETAI A60BARBU OLGA
FLOREA STEFANI AParticipantBARBU OLGA
BURJOI ANA GABRIELAI B100OLARU FLORENTINA
CUCU DENISA GABRIELAI B100OLARU FLORENTINA
OLARU PETRU ANDREII B100OLARU FLORENTINA
UNTEA IOANAI B100OLARU FLORENTINA
MUSAT IANIS ANDREII B98OLARU FLORENTINA
SIMION ALEX GEORGEI B98OLARU FLORENTINA
DURAN CATALINI B95OLARU FLORENTINA
OLARU IRINA ANDREEAI B95OLARU FLORENTINA
GURITA DENIS ANDREIII A100NECHIFOR GINA
TEODORESCU STEFAN ANDREIII A100NECHIFOR GINA
BAZIR MADALINII A95NECHIFOR GINA
MESCA RARES GABRIELII A95NECHIFOR GINA
STEFAN MARIA ROXANAII A95NECHIFOR GINA
ANTON ANDRA DENISAII A90NECHIFOR GINA
COVURLUI ANDRADA IRINAII A90NECHIFOR GINA
NECULAI ALECSIAIII A100BALAN DRAGOMIR IRINA
RUSU DENISIII A100BALAN DRAGOMIR IRINA
LEOPEA ANDREEAIII A98BALAN DRAGOMIR IRINA
ANTON MARIAIII A95BALAN DRAGOMIR IRINA
URITU ANDREIIII A95BALAN DRAGOMIR IRINA
PAVALOIU ROBERTIV A91PUIU DORINA
COSEREA ALEXIAIV A77PUIU DORINA
SACALUS DENISAIV A73PUIU DORINA
ROTEA IOANAIV A72PUIU DORINA
ENE DRAGOSIV A62PUIU DORINA
ALEXANDRU MARIA LAURAIV B100POPESCU FLORENTINA
NECHIFOR ANIELA ELENAIV B100POPESCU FLORENTINA
FUSU RAMONA ELENAIV B89POPESCU FLORENTINA
CHIRITA GEORGIANA CASIANAIV B73POPESCU FLORENTINA
MILITARU NICOLAE DAVIDIV B72POPESCU FLORENTINA
ZAVOIANU LIDIA GABRIELA IV B72POPESCU FLORENTINA
ROSCA MARIAIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
BALESCU IULIAN ANDREIIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
BANU ALEXANDRA DARIAPregatitoare A100DINU OLGUTA
DICIANU ADELINAPregatitoare A100DINU OLGUTA
DUMITRU MARIO STELIANPregatitoare A100DINU OLGUTA
TOIU MARIOPregatitoare A100DINU OLGUTA
TRIFAN CARLA GABRIELAPregatitoare A100DINU OLGUTA
TRISCAS DELIA ELENAPregatitoare A100DINU OLGUTA
NECHIFOR IONUTPregatitoare A90DINU OLGUTA
ROSCA IOANAPregatitoare A90DINU OLGUTA
BADEA ALEXANDRA IONELAPregatitoare A80DINU OLGUTA
BERBEC PAUL ALEXANDRUPregatitoare A80DINU OLGUTA
BIRSAN YASMINE LARISAPregatitoare A80DINU OLGUTA
HARBUZ BIANCA MARIAPregatitoare A80DINU OLGUTA
ALI CODRUT IOANPregatitoare B100ROMAN VALERIA
BUZOIANU IONUT ALEXANDRUPregatitoare B100ROMAN VALERIA
CATRINA DENISA MARIAPregatitoare B100ROMAN VALERIA
CIOBOTARU RAZVAN FLORINPregatitoare B100ROMAN VALERIA
DUIA CHANEL ALINA DANIELAPregatitoare B100ROMAN VALERIA
GOGANGEA ANA MARIAPregatitoare B100ROMAN VALERIA
HADIR RODICA FLORENTINAPregatitoare B100ROMAN VALERIA
SCHVARTZ VALENTIN ALEXANDRUPregatitoare B100ROMAN VALERIA
HADIR FABIANPregatitoare B95ROMAN VALERIA
OVREI STEFANUT AURASPregatitoare B95ROMAN VALERIA
DRAGOI NADIA MIHAELAPregatitoare BParticipantROMAN VALERIA

Inapoi la centrele de concurs