Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Albu AlexandraI AZamfir Monica
Neagu MariaI AZamfir Monica
Varghida AndreasI AZamfir Monica
Cojocaru Bianca-MirelaI DRadu Cristina
Gheorghe Luca-AndreiI DRadu Cristina
Mitrea Andreea-Ana-MariaI DRadu Cristina
Stanciu Iris-MariaI DRadu Cristina
Varga Raul-GabrielI DRadu Cristina
Vratiu Bianca-Ana-MariaI DRadu Cristina
Petre ClaudiaII ANeagu Petronela
Grigore Mihai-SorinII CPreda Cristina
Imireanu Adela-ElizaII CPreda Cristina
Diaconescu VladII DBlebea Marcela
Enciu DragosII DBlebea Marcela
Grigore DariaII DBlebea Marcela
Ionita MihaiII DBlebea Marcela
Dabu MateiIII ARobescu Maria
Manole IlincaIII BStanciu Silviana
Badica ClaudiuIII EIonescu Angelica
Iancu BogdanIII EIonescu Angelica
Ivan RobertIII EIonescu Angelica
Petcu AndreeaIII EIonescu Angelica
Silvestru AlexandruIII EIonescu Angelica
Ciuciur AlessiaIV APanait Petrina
Dudu MihaiIV APanait Petrina
Dumitru GabrielaIV APanait Petrina
He OhyaIV APanait Petrina
Ionescu AndreiIV APanait Petrina
Neagu AlexandraIV APanait Petrina
Popa DanielIV APanait Petrina
Dinca AmaliaIV BIvanciu Claudia
Dumitrascu TimeeaIV BIvanciu Claudia
Stefan IonutIV CGhicolescu Genica
Codrea CrinaIV EVladau Mariana
Dragomir IoanaIV EVladau Mariana
Pretorian VictorIV EVladau Mariana
Ceaon Miruna AdelaPregatitoare AChipaila Florica
Chesaru Maria-AdrianaPregatitoare AChipaila Florica
Condei Rares AlexandruPregatitoare AChipaila Florica
Dumea Iustin-PetruPregatitoare AChipaila Florica
Ganea Luca AndreiPregatitoare AChipaila Florica
Gheorghe Andrei GabrielPregatitoare AChipaila Florica
Luca Isabella LacramioaraPregatitoare AChipaila Florica
Moise Eliza-MariaPregatitoare AChipaila Florica
Pirvu Karina stefaniaPregatitoare AChipaila Florica
Popa Maria-ElenaPregatitoare AChipaila Florica
Radu Andreea CarlaPregatitoare AChipaila Florica
Campeanu Daria ElenaPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Crivat Dragos AlexandruPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Fanu Eduard GabrielPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Gae Daria GabrielaPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Iordache Andi GabrielPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Lazar DanielPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Maruntelu AlexandruPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Nastase Nicoleta CatalinaPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Smadu DariusPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Stefaniu Maria VioletaPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Tatu AmaliaPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Vacarelu Eduard MihaiPregatitoare BPostelnicu Georgiana
Andrei DavidPregatitoare CPopescu Nicoleta
Craciun SaraPregatitoare CPopescu Nicoleta
Dinu IoanaPregatitoare CPopescu Nicoleta
Dumitrache DavidPregatitoare CPopescu Nicoleta
Lipu AlesiaPregatitoare CPopescu Nicoleta
Padurariu IanisPregatitoare CPopescu Nicoleta
Preda SenaPregatitoare CPopescu Nicoleta
Predescu Maria SophiaPregatitoare CPopescu Nicoleta
Pricop DianaPregatitoare CPopescu Nicoleta
Ruscareanu DavidPregatitoare CPopescu Nicoleta
Sprinceana VladPregatitoare CPopescu Nicoleta
Toparceanu RaresPregatitoare CPopescu Nicoleta
Brasoveanu Denis AndreasPregatitoare DDeacu Alina
Gheorghe AmandaPregatitoare DDeacu Alina
Mihaila Adelina Maria Pregatitoare DDeacu Alina
Mitea Carla MirunaPregatitoare DDeacu Alina
Moise EduardPregatitoare DDeacu Alina
Panait Filip AndreiPregatitoare DDeacu Alina
Stan Oana EdithaPregatitoare DDeacu Alina
Toma Darius AndreiPregatitoare DDeacu Alina
Visan Bogdan AlexandruPregatitoare DDeacu Alina
Borcsa Mario LucianPregatitoare EIvan Tudorita
Memet MarinelaPregatitoare EIvan Tudorita
Stochita Ana MarinaPregatitoare EIvan Tudorita

Inapoi la centrele de concurs