Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Manea IasminaI BEVoicu Gigi
Stefan Robert MihaitaI BEVoicu Gigi
Zavoi StefanI BEVoicu Gigi
Grigore Mihai SorinI CEPreda Cristina
Marin AndraII DEIonescu Nicoleta
Tudor Robert Gabriel II DEIonescu Nicoleta
Badica ClaudiuII EEIonescu Angelica
Frincu AndreeaII EEIonescu Angelica
Ivan RicardoII EEIonescu Angelica
Ivan RobertII EEIonescu Angelica
Ciuciur AlessiaIII AEPanaitescu Petrina
Dudu MihaiIII AEPanaitescu Petrina
Dumitru GabrielaIII AEPanaitescu Petrina
Ionescu AndreiIII AEPanaitescu Petrina
Neagu AlexandraIII AEPanaitescu Petrina
Prepelita TeodoraIII AEPanaitescu Petrina
Dinca AmaliaIII BEIvanciu Claudia
Dumitrascu TimeeaIII BEIvanciu Claudia
Iuras VladutIII BEIvanciu Claudia
Ivan MariaIII CEGhicolescu Genica
Chihaia AnamariaIV AEChipaila Florica
Deacu Antonio IulianIV AEChipaila Florica
Dumitrascu Riana ElenaIV AEChipaila Florica
Rosu Miruna AndreeaIV AEChipaila Florica
Savu Bianca Mirela IV AEChipaila Florica
Aldea Briana-MariaIV CEPopescu Nicoleta
Iliuta Andrei ValentinIV CEPopescu Nicoleta
Matac DaianaIV CEPopescu Nicoleta
Musuroi BogdanIV CEPopescu Nicoleta
Prodan Robert AlexandruIV DEDeacu Alina Silvica
Albu AlexandraPregatitoare AEZamfir Monica
Arsenescu Sabrina-MariaPregatitoare AEZamfir Monica
Neagu MariaPregatitoare AEZamfir Monica
Petcu RaresPregatitoare AEZamfir Monica
Radutu AndreeaPregatitoare AEZamfir Monica
Valsan SilviaPregatitoare AEZamfir Monica
Barbu Flavius IonutPregatitoare CESandulache Georgiana
Cantoneru Octavian Mihai Pregatitoare CESandulache Georgiana
Ciolacu Valentina Maria IoanaPregatitoare CESandulache Georgiana
Dan Arthur Constantin Pregatitoare CESandulache Georgiana
Dinescu Nicolas Valentin Pregatitoare CESandulache Georgiana
Enache Denisa ElenaPregatitoare CESandulache Georgiana
Enache Dragos StefanPregatitoare CESandulache Georgiana
Golea Sorin Ionut Pregatitoare CESandulache Georgiana
Manoliu Theodoros Armand FlorianPregatitoare CESandulache Georgiana
Nastase Denis MarioPregatitoare CESandulache Georgiana
Petre Dragos IonutPregatitoare CESandulache Georgiana
Stan Andrei Gabriel Pregatitoare CESandulache Georgiana
Vasile CristianPregatitoare CESandulache Georgiana
Zota Irina Maria Pregatitoare CESandulache Georgiana
Zota Mihai Alexandru Pregatitoare CESandulache Georgiana
Zota Radu GabrielPregatitoare CESandulache Georgiana
Efrim Sara-AndreeaPregatitoare DERadu Cristina
Mitrea Andreea-Ana-MariaPregatitoare DERadu Cristina
Paduraru David-CristianPregatitoare DERadu Cristina
Varga Raul-GabrielPregatitoare DERadu Cristina
Radu Sabrina-NicolePregatitoare EEIvan Dana
Visan Bogdan-CristianPregatitoare EEIvan Dana
Fageanu AnemonaIII AIPanaitescu Petrina
Alexandru Ciprian RaducuIII EIVladau Mariana
Ilie Ana MariaIV CIPopescu Nicoleta
Stoian Alexandru IV CIPopescu Nicoleta
Anton Adriana FlorinaIV DIDeacu Alina Silvica
Costache Alessia-MariaPregatitoare DIRadu Cristina
Gurau MihaiIII AIIPanaitescu Petrina
Radu Adrian StefanIV DIIDeacu Alina Silvica
Caracas Luca IoanPregatitoare CIISandulache Georgiana
Dinu Mihnea GeorgianPregatitoare CIISandulache Georgiana
Gheorghe Karlla Ana-MariaPregatitoare CIISandulache Georgiana
Andrei AlexiaI AIINeagu Petronela
Metelescu VeronicaI AIINeagu Petronela
Stoian VivianaI BIIVoicu Gigi
Carbunaru Rares PetruII DIIIonescu Nicoleta
Miclea Anamaria CristinaII DIIIonescu Nicoleta
Plange CristinaII DIIIonescu Nicoleta
Hidis IvoneII EIIIonescu Angelica
Iancu BogdanII EIIIonescu Angelica
Ilinca EduardIII DIIPopescu Diana
Robulet RazvanIII DIIPopescu Diana
Butescu AndreeaIV DIIDeacu Alina Silvica
Marinache Andrei Pregatitoare AIIZamfir Monica
Rosu Gabriel Pregatitoare AIIZamfir Monica
Stoica Stefan-CristianPregatitoare DIIRadu Cristina
Vratiu Bianca-Ana-MariaPregatitoare DIIRadu Cristina
Oprea Mihai-AlexandruPregatitoare EIIIvan Dana
Badea MariaI AIIINeagu Petronela
Borcan FlaviaIII CIIIGhicolescu Genica
Bolboaca Andrei CatalinIV DIIIDeacu Alina Silvica
Drumcea Stefan IonutIV DIIIDeacu Alina Silvica
Puisor AncaIII CIIIGhicolescu Genica
Puisor AntoniaIII CIIIGhicolescu Genica
Seceleanu Sabrina MarinaIII EIIIVladau Mariana
Videanu AndreiIV CIIIPopescu Nicoleta
Iancu Jan ConstantinIV DIIIDeacu Alina Silvica
Manaila AdrianaIV DIIIDeacu Alina Silvica
Anghel RazvanIII DIIIPopescu Diana
Caracas DavidIII DIIIPopescu Diana
Caracas CosminIV CIIIPopescu Nicoleta
Comnea Ruxandra Pregatitoare AIIIZamfir Monica
Dumea GilbertPregatitoare AIIIZamfir Monica
Anghel SebastianPregatitoare CIIISandulache Georgiana
Gherghinciu Bogdan VladPregatitoare CIIISandulache Georgiana
Patac Narcis IonelPregatitoare CIIISandulache Georgiana
Munteanu Toader AlexandruIV DIIIDeacu Alina Silvica
polog Ana Maria BeatriceIV DIIIDeacu Alina Silvica
Ispas Albert GabrielPregatitoare CIIISandulache Georgiana
Petre ClaudiaI AMNeagu Petronela
Petcu AndreeaII EMIonescu Angelica
He OhyaIII AMPanaitescu Petrina
Nastase DanielIII AMPanaitescu Petrina
Anton DanielaIII BMIvanciu Claudia
Constantin DariusIII BMIvanciu Claudia
Moga AmaliaIII BMIvanciu Claudia
Moise AlexandruIII BMIvanciu Claudia
Ticu MihaiIII BMIvanciu Claudia
Dima MariaIII CMGhicolescu Genica
Gabreanu BiancaIV AMChipaila Florica
Moroianu SamiraIV AMChipaila Florica
Badea AlexiaIV CMPopescu Nicoleta
Catrinoiu IarinaIV CMPopescu Nicoleta
Clinci DianaIV CMPopescu Nicoleta
Samoila Andreea-LuminitaIV CMPopescu Nicoleta
Stoica Stefan AlexandruIV CMPopescu Nicoleta
Iordache MariaPregatitoare AMZamfir Monica
Anghel Darius-StefanPregatitoare DMRadu Cristina

Inapoi la centrele de concurs