Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Ioan Opris
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BRABAN MAIAI A100CULCUS LIDIA
COSTEA DRAGOSI A100CULCUS LIDIA
MOSTECKY SORANAI A100CULCUS LIDIA
SARBU ALESSIAI A100CULCUS LIDIA
IOO ANDREII A97CULCUS LIDIA
LUCA SELMAI A97CULCUS LIDIA
MUNTEAN VLADI A97CULCUS LIDIA
RUS MIHNEAI A97CULCUS LIDIA
SIMONCA FLORIANI A97CULCUS LIDIA
STANCEL JESSICAI A97CULCUS LIDIA
BUCUR ILIESCU MARIAI A95CULCUS LIDIA
GHERMAN ALEXANDRUI A95CULCUS LIDIA
MUNTEAN ANDREII A95CULCUS LIDIA
PUCA DARIUSI A95CULCUS LIDIA
RUS ADELINAI A95CULCUS LIDIA
GRETA ILINCAI A87CULCUS LIDIA
GHERMAN TEODORAI A86CULCUS LIDIA
BOZDOG RAZVANI A85CULCUS LIDIA
MOCAN NICOLETAI A85CULCUS LIDIA
GRELUS PAULI A82CULCUS LIDIA
TRIFAN ALEXANDRUI A82CULCUS LIDIA
HADAREAN ANTONIAI A81CULCUS LIDIA
TAKACS PATRICKI B75SUCIU MARIA
GUDELCU CIPRIANI B74SUCIU MARIA
SOPORAN ALEXIAI B74SUCIU MARIA
CENAN DRAGOSI B69SUCIU MARIA
MURESAN REBECAI C74MARCU MARIA
MIRON NATALIAI C67MARCU MARIA
MOLITORISZ MIHAII C61MARCU MARIA
TOTU IOSIFI D97COLDEA ALINA
FENESAN SARAI D90COLDEA ALINA
SEBENI NATALIAI D79COLDEA ALINA
SARB TUDORI D77COLDEA ALINA
FERENCZ FRANCISCAI D70COLDEA ALINA
SUTEU SANDRAI D67COLDEA ALINA
RUSU RALUCAI D64COLDEA ALINA
MOCIAN BIANCAI D62COLDEA ALINA
DRAGAN ALESSIII A100MARGINEAN LENKE
STRAJAN ANDREIII A100MARGINEAN LENKE
CICAL MARAII A95MARGINEAN LENKE
NASTASA TEODORII A95MARGINEAN LENKE
CRISAN SARAII A93MARGINEAN LENKE
BUCUR CRISTIANAII A84MARGINEAN LENKE
DUMA DAVIDII A84MARGINEAN LENKE
METEA SERBANII A75MARGINEAN LENKE
CAMPAN ANDREIII B100STIEGER ADELINA
MATEI ADELINAII B100STIEGER ADELINA
RUNCAN TUDORII B100STIEGER ADELINA
MOS RARESII B95STIEGER ADELINA
BARB DAVIDII B90STIEGER ADELINA
MARIE IRINAII B88STIEGER ADELINA
MIRON CAMELIAII B84STIEGER ADELINA
IANIS BORZAII B79STIEGER ADELINA
MURESAN NADIAII B78STIEGER ADELINA
CIORTEA VLADII B74STIEGER ADELINA
GHEORGHE MEDEEAII B72STIEGER ADELINA
GRELUS CATALINII B70STIEGER ADELINA
PETROF ROXANAII B65STIEGER ADELINA
BERES DENISII B60STIEGER ADELINA
POPA MARCOII B60STIEGER ADELINA
BUCUR ANGHELII C90MOLDOVAN FLORENTINA
SOTAN DENISIII A100POCLID IZABELA
MOLDOVAN MARAIII A90POCLID IZABELA
ARDIUS TUDORIII A79POCLID IZABELA
SOPORAN DARIAIII A78POCLID IZABELA
BULDAN CRISTIANIII A75POCLID IZABELA
TRIF ARIANAIII A75POCLID IZABELA
STIEGER INGRIDIII A71POCLID IZABELA
TRIF OANAIII A61POCLID IZABELA
CIUTUREANU DAVIDIV A100BARAIAN-SURD STANCA
PAP BLANCAIV A100BARAIAN-SURD STANCA
PATAKI DRAGOSIV A100BARAIAN-SURD STANCA
MOLDOVAN ALEXIAIV A95BARAIAN-SURD STANCA
TIGANILA PAULIV A95BARAIAN-SURD STANCA
CRISAN DARIAIV A83BARAIAN-SURD STANCA
SOMLEA MADALINAIV A75BARAIAN-SURD STANCA
LEAS DENISAIV A71BARAIAN-SURD STANCA
POPA ANDREIIV B100IRIMIES DACIANA
MUNTEAN DORUIV B95IRIMIES DACIANA
FODOR ELENAIV B90IRIMIES DACIANA
REVNIC RADUIV B83IRIMIES DACIANA
PATRU MIRUNAIV B75IRIMIES DACIANA
MOCEAN STEFANIV D72GRINDEAN ALEXANDRA
CIOBAN ALINAIV D64GRINDEAN ALEXANDRA
BUFNEA MARIUSPregatitoare A100DUCA MONICA
INCLEZAN DALUSIAPregatitoare A100DUCA MONICA
OPREA TANIAPregatitoare A100DUCA MONICA
PASCA IRINAPregatitoare A100DUCA MONICA
VIDRASCU MARAPregatitoare A100DUCA MONICA
MAGDA ANYAPregatitoare A96DUCA MONICA
FAGADAR DARIAPregatitoare A95DUCA MONICA
PAMFILIE STEFANPregatitoare A92DUCA MONICA
CHEREJI MIHAELAPregatitoare A90DUCA MONICA
CRISAN RADUPregatitoare A90DUCA MONICA
BARA ADRIANPregatitoare A85DUCA MONICA
CIOBAN TUDORPregatitoare A84DUCA MONICA
MOLDOVAN STEFANIAPregatitoare A84DUCA MONICA
POPA ALINCAPregatitoare A84DUCA MONICA
FONOAGE MARIAPregatitoare A83DUCA MONICA
GOIA MARAPregatitoare A82DUCA MONICA
SOAMES ALEXANDRUPregatitoare A82DUCA MONICA
FENESAN NATALIAPregatitoare A80DUCA MONICA
MARGINEAN LINUSPregatitoare A79DUCA MONICA
MIHUT ALEXPregatitoare A78DUCA MONICA
CASONI BACIU ELIANAPregatitoare A73DUCA MONICA
IRIMIES LUCAPregatitoare A67DUCA MONICA
POP DARIAPregatitoare A64DUCA MONICA
SERBANESCU ALEXANDRUPregatitoare A64DUCA MONICA
TRIF ALEXANDRUPregatitoare A63DUCA MONICA
MOLDOVAN PATRICKPregatitoare A62DUCA MONICA
SELEGEAN LUCASPregatitoare B84RISTEIU DANIELA
URAM ELISAPregatitoare B70RISTEIU CLAUDIA
TAT PATRICIAPregatitoare C72BERGHIAN LILIANA

Inapoi la centrele de concurs