Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Ioan Opris
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MATEI ADELINAI BESTIEGER ADELINA
MOS RARESI BESTIEGER ADELINA
BUCUR STEFANIAIV CEDUCA MONICA
BOGDAN ILINCAPregatitoare AECULCUS LIDIA
IOO ANDREIPregatitoare AECULCUS LIDIA
MARIAN HORATIUPregatitoare AECULCUS LIDIA
MOSTECKY NADIAPregatitoare AECULCUS LIDIA
MUNTEAN ANDREIPregatitoare AECULCUS LIDIA
RUS ADELINAPregatitoare AECULCUS LIDIA
SARBU ALESSIAPregatitoare AECULCUS LIDIA
SEBENI NATALIAPregatitoare BESUCIU MARIA
SIMIOANA BEATRICEPregatitoare BESUCIU MARIA
SUTEU SANDRAPregatitoare BESUCIU MARIA
MURESAN REBECAPregatitoare CEMARCU MARIA
TRIF ARIANA MARIAII AIPOCLID IZABELA
LUCHIAN DIANA MARIAIV CIDUCA MONICA
PAP BLANCA MARIAIII AIIBARAIAN STANCA
POPA ANDREIIII BIIIRIMIES DACIANA
GRETA ILINCAPregatitoare AIICULCUS LIDIA
PUCA STEFAN DARIUSPregatitoare AIICULCUS LIDIA
RUS MIHNEAPregatitoare AIICULCUS LIDIA
BREABAN MARIA ANDREEAPregatitoare AIICULCUS LIDIA
CIORTEA STEFANIAPregatitoare AIICULCUS LIDIA
GHERMAN TEODORAPregatitoare AIICULCUS LIDIA
SIMONCA FLORIANPregatitoare AIICULCUS LIDIA
FENESAN SARAPregatitoare BIISUCIU MARIA
CATINAS PAULAPregatitoare CIIMARCU MARIA
MIRON NATALIAPregatitoare CIIMARCU MARIA
MONA MARIAPregatitoare CIIMARCU MARIA
PASCU ROXANAPregatitoare CIIMARCU MARIA
MOCIAN BIANCAPregatitoare DIICOLDEA ALINA
SARB TUDORPregatitoare DIICOLDEA ALINA
TOTHU IOSIFPregatitoare DIICOLDEA ALINA
PATAKI DRAGOS IOANIII AIIIBARAIAN STANCA
HANDREA ROBERTPregatitoare CIIIMARCU MARIA
MOLITORISZ MIHAIPregatitoare CIIIMARCU MARIA
MOLDOVAN MARAII AIIIPOCLID IZABELA
DRAGAN ALESSII AMMARGINEAN LENKE
STRAJAN ANDREII AMMARGINEAN LENKE
GHEORGHE MEDEEAI BMSTIEGER ADELINA
GRELUS CATALINI BMSTIEGER ADELINA
MARIE IRINAI BMSTIEGER ADELINA
MURESAN NADIAI BMSTIEGER ADELINA
SOPORAN DARIA IULIAII AMPOCLID IZABELA
FODOR ELENAIII BMIRIMIES DACIANA
COSTEA ANAIV CMDUCA MONICA
GHERMAN ALEXANDRUPregatitoare AMCULCUS LIDIA
MOCAN NICOLETAPregatitoare AMCULCUS LIDIA
MUNTEAN VLAD DANIELPregatitoare AMCULCUS LIDIA
CHIRILA DAVIDPregatitoare CMMARCU MARIA
DOMNICI BOGDANPregatitoare CMMARCU MARIA
GOIA ALEXIAPregatitoare CMMARCU MARIA

Inapoi la centrele de concurs