Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUNBAC STEFAN-CATALINI BEIFRIM ELENA
DINA MIHAI-ALBERTI BEIFRIM ELENA
LETA AARON-MIHAII BEIFRIM ELENA
MURESAN ADELINA-DIANAI BEIFRIM ELENA
PITURU RAUL-NICOLAEI BEIFRIM ELENA
Batraneanu Ana Maria I CESamata Aurelia
Branzea FrancescaI CESamata Aurelia
Radu Natalia MariaI CESamata Aurelia
Teodorescu SabinaI CESamata Aurelia
Vochitu MariaI CESamata Aurelia
Mircica AlexandruI DEAli Leila
Salim TerimI DEAli Leila
CLINCI LUCAS ANDREII FEMATEESCU DOINA
COSTACHE VLADIMIR I FEMATEESCU DOINA
HARALAMBI KARINA ELISAI FEMATEESCU DOINA
MANZATU STEFANI FEMATEESCU DOINA
MARCU PETREI FEMATEESCU DOINA
PREPELITA ANDREEA I FEMATEESCU DOINA
RADU MARIA BRIANAI FEMATEESCU DOINA
STANCU SARA MARIA I FEMATEESCU DOINA
Farcas AlexiaII AEUngureanu Gabriela
Nicut DavidII AEUngureanu Gabriela
Gheorghe Vlad AndreiII CEPavel Aurelia
Nita AndreeaII DEMIHAI FLORICA
Sapera SergiuII DEMIHAI FLORICA
Vasilcioiu Ionut II DEMIHAI FLORICA
Azis Ebru FatimaII FEAioanei Manuela
Calin Paul VladimirII FEAioanei Manuela
Cojanu Ciprian StefanII FEAioanei Manuela
Serban ChristianIII AETanasov Gabriela Iuliana
Ilie RuxandraIII CEStoicoci Melania
Vinatoru Teodora IoanaIII CEStoicoci Melania
Cain AnisiaIII EEMorcan Crenguta
Solom PetruIII EEMorcan Crenguta
BOTOSNEANU ROBERTIII FECringus Iacob Corina
CONSTANTIN SERBANIII FECringus Iacob Corina
Gavrila Dima Teodora IV BEBatraneanu Nicoleta
Banaga AlexiaIV CEPapuc Corina
Culea DariaIV CEPapuc Corina
Hagi Sphia NicoleIV CEPapuc Corina
Calin Clara MariaIV DETarachiu Irina
Ivan Riana RebecaIV DETarachiu Irina
Lupusoru Delia MihaelaIV DETarachiu Irina
Mardare Mihaela LoredanaIV DETarachiu Irina
BURDUJA ANASTASIAIV EEPANAIT CATALINA
CAZACINCU IOANAIV EEPANAIT CATALINA
ION ANDRA RAISAIV EEPANAIT CATALINA
Calinic Rares CristianIV FEIonescu Adriana Gabriela
Stamule Lisa MariaIV FEIonescu Adriana Gabriela
Tudor Mara AndreeaIV FEIonescu Adriana Gabriela
Iancu MateiPregatitoare DEMorosanu Florina
Ioan AlessiaPregatitoare DEMorosanu Florina
Vriscu VasianPregatitoare DEMorosanu Florina
Abagiu TeodoraPregatitoare FluEChircu Cristina
Bican Stefan IoanPregatitoare FluEChircu Cristina
Caracuda AndreiPregatitoare FluEChircu Cristina
Curtmemet AmraPregatitoare FluEChircu Cristina
Druncea MihaiPregatitoare FluEChircu Cristina
Dumitras MariaPregatitoare FluEChircu Cristina
Ionita RebecaPregatitoare FluEChircu Cristina
Nicolae MateiPregatitoare FluEChircu Cristina
Rizea SebastianPregatitoare FluEChircu Cristina
Savin DariusPregatitoare FluEChircu Cristina
Tanasa David Pregatitoare FluEChircu Cristina
BECHERU MARIA-SOPHIAI BIIFRIM ELENA
CIUTEA BOGDAN-PAULI BIIFRIM ELENA
DIMA SOFIA-MARIAI BIIFRIM ELENA
POPESCU BIANCA-ANDREEAI BIIFRIM ELENA
STARICA ANA-SOFIAI BIIFRIM ELENA
ZIDARU KEVINIII DIBARBULESCU ELENA
Serban GabrielIV BIBatraneanu Nicoleta
Mentel Nicole AlexandraI CISamata Aurelia
Poalelungi IrinaII AIUngureanu Gabriela
Curtmemet AnelisII FIAioanei Manuela
MOCANU SARA-ECATERINAI BIIIFRIM ELENA
ASAN AMINAI BIIIFRIM ELENA
Pazu AndreiIV CIIPapuc Corina
Danciu Andrei SabinIV DIITarachiu Irina
Trascu Radu StefanIV DIITarachiu Irina
Spulbere Alexandra StefaniaIV FIIIonescu Adriana Gabriela
FLOREA SOFIA-MARIAI BIIIFRIM ELENA
Hagi ElenaI CIISamata Aurelia
Necula Miruna AncaI CIISamata Aurelia
Nedelcu Natalia MariaI CIISamata Aurelia
Vlada Letita Maria I CIISamata Aurelia
ENCUTU MAYA IOANAI FIIMATEESCU DOINA
POPA STEFAN I FIIMATEESCU DOINA
RUTA VLADI FIIMATEESCU DOINA
SATMARII STEFAN I FIIMATEESCU DOINA
VASEA TEODORAI FIIMATEESCU DOINA
Omer Khan ResitII CIIPavel Aurelia
Baby Maria EmaIII CIIStoicoci Melania
Piscanu MariaIII EIIMorcan Crenguta
Anghel IustinIV FIIIonescu Adriana Gabriela
Alexe Iarina Ana MariaPregatitoare DIIMorosanu Florina
Trantu StelianPregatitoare DIIMorosanu Florina
Popa DominicPregatitoare FluIIChircu Cristina
Abagiu AlexandruIII CIIIStoicoci Melania
DELCA DARIUS ERANIV EIIIPANAIT CATALINA
MARCU EVA-MARIAI BIIIIFRIM ELENA
Andronic Erik - AdrianII EIIIBanu Gheorghita
IACOB RARESIV EIIIPANAIT CATALINA
RUSESCU DALIAI AMSTEFANIA ANTONIE
DUDU CRINA-MARIAI BMIFRIM ELENA
Jianu Sophia MariaI CMSamata Aurelia
Oncioiu BiancaI CMSamata Aurelia
Cocoi Ali AslanI DMAli Leila
Coltescu VictorI DMAli Leila
Ion Tudor MateiI DMAli Leila
OANCEA TEODORI FMMATEESCU DOINA
PAUN MALINA THEODORAI FMMATEESCU DOINA
PLETEA MATEI ALEXANDRU I FMMATEESCU DOINA
RETEZANU MARIA DIANDRAI FMMATEESCU DOINA
STOIAN EDUARD CRISTIANI FMMATEESCU DOINA
Fogoros DenisII AMUngureanu Gabriela
Pislaru SofiaII AMUngureanu Gabriela
Radu AlexandraII CMPavel Aurelia
Surdu AlexandruII CMPavel Aurelia
Curte Mihaela II DMMIHAI FLORICA
Hrisca MariaII DMMIHAI FLORICA
Mantas Cristina II DMMIHAI FLORICA
Petricala AlexandruII DMMIHAI FLORICA
Cretu Sebastian - MihaiII EMBanu Gheorghita
Ghigea Ruxandra IoanaIII CMStoicoci Melania
Pascu Bianca AndreeaIII CMStoicoci Melania
Danila Ana MariaIII EMMorcan Crenguta
Ionescu TheaIII EMMorcan Crenguta
Manea RoxanaIII EMMorcan Crenguta
Patache SaraIII EMMorcan Crenguta
Duna AlexandraIV DMTarachiu Irina
Petrea Giulia CristianaIV DMTarachiu Irina
Sefcenco Bianca IoanaIV DMTarachiu Irina
RUSU ALEXIA STEFANIAIV EMPANAIT CATALINA
Cartale Radu AndreiIV FMIonescu Adriana Gabriela
Doreanu MateiIV FMIonescu Adriana Gabriela
Andronache-Pelehra LucasPregatitoare FluMChircu Cristina
Bodoc Miruna TeodoraPregatitoare FluMChircu Cristina
Caldararu RaresPregatitoare FluMChircu Cristina
Mocanu IoanaPregatitoare FluMChircu Cristina
Trasca MariaPregatitoare FluMChircu Cristina

Inapoi la centrele de concurs