Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul
Nume elevClasaCadru didactic
ANTONARU VLADI ARUSU ELENA
DUMEA DARIUSI ARUSU ELENA
ESERGHEP ANELYSI ARUSU ELENA
GHINEA TEODORI ARUSU ELENA
MIHALCEA DAVIAI ARUSU ELENA
ROSCULET ANDREI I ARUSU ELENA
SIMION IRINAI ARUSU ELENA
BARGAN DARIUSI BNINULESCU MIHAELA
BERESCU REBECAI BNINULESCU MIHAELA
DINCA SANDRAI BNINULESCU MIHAELA
DUMITRU VLADI BNINULESCU MIHAELA
ENCICA ADINAI BNINULESCU MIHAELA
GHEOACA DASHAI BNINULESCU MIHAELA
IONESCU CRISTIANI BNINULESCU MIHAELA
IORDAN CARLAI BNINULESCU MIHAELA
MURTANZA SAIDI BNINULESCU MIHAELA
OLARIU ERICAI BNINULESCU MIHAELA
OLARU MATEII BNINULESCU MIHAELA
POP DRAGOSI BNINULESCU MIHAELA
POP ILINCAI BNINULESCU MIHAELA
RUSANU RALUCAI BNINULESCU MIHAELA
SERBAN AMALIAI BNINULESCU MIHAELA
Bejenaru Ada MariaI CPrimavera Florentina Enuta
Bucur StefanI CPrimavera Florentina Enuta
Diaconu Emma CristinaI CPrimavera Florentina Enuta
Hanzu Pazara Cezar MaximilianI CPrimavera Florentina Enuta
Jitaru Daria IoanaI CPrimavera Florentina Enuta
Pocea StefanI CPrimavera Florentina Enuta
Radu David GabrielI CPrimavera Florentina Enuta
Tasu Bianca MariaI CPrimavera Florentina Enuta
Vasea TheodoraI CPrimavera Florentina Enuta
Vergelea Gabriel CristianI CPrimavera Florentina Enuta
Bacescu Irina MariaI DCaraulan Alexandra
Grosu NicoletaI DCaraulan Alexandra
Ignat Raisa CristianaI DCaraulan Alexandra
Ilinca Alessia AndreeaI DCaraulan Alexandra
Lepadatu RaduI DCaraulan Alexandra
Nita Maria Rebecca AnastasiaI DCaraulan Alexandra
Pinzaru MihaiI DCaraulan Alexandra
Popescu IoanaI DCaraulan Alexandra
Roibu AndreiI DCaraulan Alexandra
Botezatu DavidI ETudor Aurelia
Buzarna Adela I ETudor Aurelia
Culea MariaI ETudor Aurelia
Fomenko VladimirI ETudor Aurelia
Gheorghian GiuliaI ETudor Aurelia
Shalash Nisryn JulietteI ETudor Aurelia
Spranceana MihaiII CCiortan Lidia
CASLER MATEI ALEXANDRUII DVASILIEV ANCA RALUCA
GAINA MARIA BIANCAII DVASILIEV ANCA RALUCA
GHENESCU EDWIN MIHAIII DVASILIEV ANCA RALUCA
IONESCU MARCEL CRISTIANII DVASILIEV ANCA RALUCA
MENABIT EBRUII DVASILIEV ANCA RALUCA
SVINARCIUC IUSTIN DANIELII DVASILIEV ANCA RALUCA
VOICILA KARINA ELENAII DVASILIEV ANCA RALUCA
BADEA EMAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
BANCIU MIHAIII EMIRICA MARGULESCU ELENA
CIRLIG MARAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
HATMAN TEODORAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
MILITARU TEODORA AMALIAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
ROSCA SEBASTIANII EMIRICA MARGULESCU ELENA
BUICA MIHNEA ANDREIIII ACIOC MARIANA
CHIRATCU DANIELIII BGHIBAN IOANA
CURTSEIT SELENAIII BGHIBAN IOANA
Sisman SaraIV AGrosu Alina-Catrinel
Barbu AlexandraIV CRAILEANU GABRIELA
Amza Karina Pregatitoare CNegrila Mariana
Ciobica DorinPregatitoare CNegrila Mariana
Fronea EvaPregatitoare CNegrila Mariana
Gheorghe DariaPregatitoare CNegrila Mariana
Kibedi LuanaPregatitoare CNegrila Mariana
Minciu RominaPregatitoare CNegrila Mariana
Moldoveanu GabrielPregatitoare CNegrila Mariana
Musat NicolasPregatitoare CNegrila Mariana
Orbeanu MihaiPregatitoare CNegrila Mariana
Tanase AlexandruPregatitoare CNegrila Mariana
Turcu IoanaPregatitoare CNegrila Mariana
Zeadin EmrePregatitoare CNegrila Mariana

Inapoi la centrele de concurs