Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Budes Elena-AnastasiaI BEAlecu Paraschiva
Suciu Alesia-MirunaI BEAlecu Paraschiva
Chelesu IaniI DECotoarba Mirela
Gogoasa Sara MariaI DECotoarba Mirela
Popovici Gabriel II FELazar Marieta
Nancy IaniIII CERadu Rodica
Arnautu Maria EsteraPregatitoare AEPelican Marioara
Birou Alessia AndreeaPregatitoare AEPelican Marioara
Bratulescu Iosif CristianPregatitoare AEPelican Marioara
Cojocea Ioana CatalinaPregatitoare AEPelican Marioara
Dutu AlexandruPregatitoare AEPelican Marioara
Fudule TeodoraPregatitoare AEPelican Marioara
Leabu AnastasiaPregatitoare AEPelican Marioara
Lupu Carla MariaPregatitoare AEPelican Marioara
Musi Melania MariaPregatitoare AEPelican Marioara
Pilici MariaPregatitoare AEPelican Marioara
Preda AntoniaPregatitoare AEPelican Marioara
Sponte EcaterinaPregatitoare AEPelican Marioara
Tololoi RalucaPregatitoare AEPelican Marioara
Vera StefanPregatitoare AEPelican Marioara
Vintila AlexandruPregatitoare AEPelican Marioara
Ciolacu Anne MariaPregatitoare CEPALASCA SIMONA
Dobre Carla TeodoraPregatitoare CEPALASCA SIMONA
Sonuvar Turan CanPregatitoare CEPALASCA SIMONA
Egorov DavidPregatitoare DEGogoasa Liliana
Ion AndraPregatitoare DEGogoasa Liliana
Salim EzelPregatitoare DEGogoasa Liliana
Vintila EricPregatitoare DEGogoasa Liliana
Dima Victor GabrielIII CIRadu Rodica
Gheorghe Razvan CarolIII CIRadu Rodica
Hoagie in AtiyaIII CIRadu Rodica
Ilie Mircea AndreiIII CIRadu Rodica
CONSTANTIN MIHNEAII AIPirlog Mariana
Mihale Maria AlexandraIII CIRadu Rodica
Oprea DianaIII CIRadu Rodica
Gima CristianPregatitoare AIPelican Marioara
Tipirig LarisaPregatitoare AIPelican Marioara
Bolboceanu MariaPregatitoare DIGogoasa Liliana
Mihale KatrinaPregatitoare AIIPelican Marioara
Constantin IoanaPregatitoare CIIPALASCA SIMONA
Criveanu Tudor-Stefan I BIIAlecu Paraschiva
Andrei IoanaI DIICotoarba Mirela
Gigica Costin-ParisII BIIUrla Rodica
Gigica Costin-ParisII BIIUrla Rodica
Criveanu IlincaII EIIAndreiescu Florina
Fotu IoanaIII CIIRadu Rodica
Iacob AlexandruPregatitoare AIIPelican Marioara
Mihai Rares StefanPregatitoare AIIPelican Marioara
CARAMAN MARIAPregatitoare BIIMUSTAFA NICOLETA
CIOTA KOSTASPregatitoare BIIMUSTAFA NICOLETA
Francu Maria SaraPregatitoare CIIPALASCA SIMONA
Ciote MarioI BIIIAlecu Paraschiva
Duduna Sara II EIIIAndreiescu Florina
Criveanu MariaIII CIIIRadu Rodica
Jinga RobertIII CIIIRadu Rodica
STEFANESCU MATEIPregatitoare BIIIMUSTAFA NICOLETA
Caloianu SaraI DIIICotoarba Mirela
SAMIT MIHAIII AIIIPirlog Mariana
Bafani Sara-AlesiaII FIIILazar Marieta
Prisecari Anastasia III CIIIRadu Rodica
HANGAN ANASTASIAPregatitoare BIIIMUSTAFA NICOLETA
Cotlenco MihaiI BIIIAlecu Paraschiva
Cusa LarisaI BIIIAlecu Paraschiva
Stere TaniaI BIIIAlecu Paraschiva
Panait RaresII EIIIAndreiescu Florina
Amet EdenIII CIIIRadu Rodica
Bacu Cristian III CIIIRadu Rodica
Nicoara Antonio-Gabriel I BMAlecu Paraschiva
Andrei MirunaI DMCotoarba Mirela
Luca MirunaI DMCotoarba Mirela
Staneci Barbieru AndreiI DMCotoarba Mirela
Terzi NicolaeI DMCotoarba Mirela
Nere Costin II CMMarchedon Daniela
Cealera MateiII EMAndreiescu Florina
Tudor AndreiII EMAndreiescu Florina
Samata DavidPregatitoare CMPALASCA SIMONA

Inapoi la centrele de concurs