Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Milea Izabela AndreeaIII EEBadiu Iuliana
Kacic Riana MariaIV CESIMONA PALASCA
Perju-Cindea BogdanIV CESIMONA PALASCA
Enciu SebastianIV DEPelican Marioara
Foca AndreiIV DEPelican Marioara
Ilinca TeodoraIV DEPelican Marioara
Olaru DariaIV DEPelican Marioara
CRISTEA MARIA ELIZAIV EEGOSPODIN MARIOARA
MARTINESCU ROXANAIV EEGOSPODIN MARIOARA
Andrei Ioana CristinaPregatitoare DECotoarba Mirela
Andrei MirunaPregatitoare DECotoarba Mirela
Caloianu SarahPregatitoare DECotoarba Mirela
Chelesu IaniPregatitoare DECotoarba Mirela
Ciote DimitrisPregatitoare DECotoarba Mirela
Enache CristinaPregatitoare DECotoarba Mirela
Guiu EvelinPregatitoare DECotoarba Mirela
Ochesel CristianPregatitoare DECotoarba Mirela
Paduretu VictorPregatitoare DECotoarba Mirela
Pistalu MariaPregatitoare DECotoarba Mirela
Pistalu TasisPregatitoare DECotoarba Mirela
Resul SaraPregatitoare DECotoarba Mirela
Staneci Barbieru AndreiPregatitoare DECotoarba Mirela
Tuglea StefanPregatitoare DECotoarba Mirela
Iofciu SophieIV CISIMONA PALASCA
Radu EvaPregatitoare DICotoarba Mirela
Dordea GiuliaIII EIIBadiu Iuliana
ZANA ANDREIIV EIIGOSPODIN MARIOARA
Ochesel RazvanIV CIISIMONA PALASCA
Dutu AdrianIV DIIPelican Marioara
Popescu Marc AndreiIV DIIPelican Marioara
BUDES THEODORAIV EIIGOSPODIN MARIOARA
CALINTARU ANDREIIV EIIGOSPODIN MARIOARA
CALINTARU MIHAIIV EIIGOSPODIN MARIOARA
Antonescu FlaviusPregatitoare DIICotoarba Mirela
Frangu TeodoraPregatitoare DIICotoarba Mirela
Luca MirunaPregatitoare DIICotoarba Mirela
Mihale IoanaPregatitoare DIICotoarba Mirela
Soacate AndreiPregatitoare DIICotoarba Mirela
SANT-ION RAZVAN NICOLAEIV EIIIGOSPODIN MARIOARA
Ivanciu DeliaIII EIIIBadiu Iuliana
Lala AnaIII EIIIBadiu Iuliana
Cusa Eva IlariaIV CIIISIMONA PALASCA
Ilie CristianPregatitoare DIIICotoarba Mirela
Monea FrancescaPregatitoare DIIICotoarba Mirela
Terzi NicolaePregatitoare DIIICotoarba Mirela
Tuglea LucaIII EIIIBadiu Iuliana
Pariza AndradaIV CIIISIMONA PALASCA
Pascu CatincaIV CIIISIMONA PALASCA
Popa DariaIV CIIISIMONA PALASCA
Gogoasa Sara MariaPregatitoare DIIICotoarba Mirela
Panait AlexandraIII EIIIBadiu Iuliana
Scarlat Miruna III EIIIBadiu Iuliana
Vasile EduardIV CMSIMONA PALASCA
Dumitrache MateiPregatitoare DMCotoarba Mirela

Inapoi la centrele de concurs