Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 38 Dimitrie Cantemir
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Stanca AlexandraI A95Nechifor Madalina
Anton MateiI A90Nechifor Madalina
Cutilof EduardI A90Nechifor Madalina
Gheorghita StefaniaI A90Nechifor Madalina
Hlusin KarinaI A90Nechifor Madalina
DumitruSebastianI A85Nechifor Madalina
Neagu Denisa I A85Nechifor Madalina
Niculae IoanaI A84Nechifor Madalina
Baci BogdanI A80Nechifor Madalina
Radu AlessiaI A79Nechifor Madalina
Ditcov MariaI A75Nechifor Madalina
Florea IrinaI A75Nechifor Madalina
Mihail MirunaI A75Nechifor Madalina
Aeleni AlexiaI A70Nechifor Madalina
Buciuneana IoanaI A70Nechifor Madalina
Dinca MayaI A70Nechifor Madalina
Dumitrescu TudorI A70Nechifor Madalina
Baceanu MariaI A60Nechifor Madalina
Cojocaru DariaI AParticipantNechifor Madalina
Angheliu OvidiuI AParticipantNechifor Madalina
Tulbure EduardI AParticipantNechifor Madalina
DOMNARU FLAVIUSI D100HOLUBEANU SIMONA-ELENA
ENACHE RARESI D100HOLUBEANU SIMONA-ELENA
MIHAIU MARIAI D100HOLUBEANU SIMONA-ELENA
CHIPARU LOREDANAI D90HOLUBEANU SIMONA-ELENA
HOLUBEANU NALINI D90HOLUBEANU SIMONA-ELENA
RAMAZAN ALEVI D90HOLUBEANU SIMONA-ELENA
PREDA SEBASTIANI D87HOLUBEANU SIMONA-ELENA
NITU AMALIAI D86HOLUBEANU SIMONA-ELENA
Memet AdalI D85HOLUBEANU SIMONA-ELENA
PUNGOI LUCAI D85HOLUBEANU SIMONA-ELENA
RADU SEBASTIANI D85HOLUBEANU SIMONA-ELENA
SERBAN MATEII D85HOLUBEANU SIMONA-ELENA
PREDA SARAI D84HOLUBEANU SIMONA-ELENA
DIACONU THEODORI D80HOLUBEANU SIMONA-ELENA
Grigorescu AlizeeI D80HOLUBEANU SIMONA-ELENA
TARZIU MARIANI D80HOLUBEANU SIMONA-ELENA
STANEI SOFIAI D79HOLUBEANU SIMONA-ELENA
PATRICHI SEBASTIANI D72HOLUBEANU SIMONA-ELENA
RAIBULET SOFIAI D72HOLUBEANU SIMONA-ELENA
Oprea TaniaI D71HOLUBEANU SIMONA-ELENA
POPA CATALINI D70HOLUBEANU SIMONA-ELENA
CIOGU ANDREEAI D68HOLUBEANU SIMONA-ELENA
Maier DavidII A100TUDOR MARCELA
Deacu PatriciaII A98TUDOR MARCELA
Mitu MariaII A95TUDOR MARCELA
Naclad StefaniaII A95TUDOR MARCELA
Oprisan AlexandruII A95TUDOR MARCELA
Cadil IngiII A92TUDOR MARCELA
Focsa EdwardII A90TUDOR MARCELA
Girba CiprianII A90TUDOR MARCELA
Tincescu CarmenII A90TUDOR MARCELA
Ursa CleopatraII A90TUDOR MARCELA
Andrei DianaIII B100Buzenchi Lucica
Pirvu Mihai TeodorIII B100Buzenchi Lucica
Dumitru AlesiaIII B80Buzenchi Lucica
Mihalcea LucaIII B80Buzenchi Lucica
Papacostea IrinaIII B75Buzenchi Lucica
Barbulescu EricIII B65Buzenchi Lucica
Dobre AmaliaIII B65Buzenchi Lucica
Munteanu LucaIII B65Buzenchi Lucica
Popescu AlexandruIII B65Buzenchi Lucica
Donici CristianIII BParticipantBuzenchi Lucica
Petcu Darius AndreiIII BParticipantBuzenchi Lucica
Vechiu KarinaIII BParticipantBuzenchi Lucica
Zamfir IoanaIII BParticipantBuzenchi Lucica
Hercus CristianIII BParticipantBuzenchi Lucica
Munteanu DianaIII BParticipantBuzenchi Lucica
Ambroze GeorgeIII BParticipantBuzenchi Lucica
Ilie AndreiIII BParticipantBuzenchi Lucica
CIOPA ANA ELENAIV C96CHEMAL FATMA
DIACONU ANDREIIV C96CHEMAL FATMA
Stancu Ana ArianaIV C82CHEMAL FATMA
Lamine YarinaIV C71CHEMAL FATMA
POGHIRCA RADUIV C69CHEMAL FATMA
SEITAN ERICIV C67CHEMAL FATMA
VASILE LARAIV C62CHEMAL FATMA
MICHINETE MIHNEAIV C60CHEMAL FATMA

Inapoi la centrele de concurs