Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 8
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LASCU BEATRICEI C100CORNEA ELENA
PLATON KARINAI C100CORNEA ELENA
NETO HELENA LUISAI C95CORNEA ELENA
OPREA ALAINI C95CORNEA ELENA
ARGHIR ALEXANDRUI C90CORNEA ELENA
SVAB ROBERTI C90CORNEA ELENA
VELEA CODRUTAI C90CORNEA ELENA
ALEXANDRU LACRAMIOARAI C80CORNEA ELENA
RUSU MADALINAI C80CORNEA ELENA
BLAJAN BIANCAI C75CORNEA ELENA
TARCEA LUCIAI C75CORNEA ELENA
BUCUR MARIAI C70CORNEA ELENA
CALIN SORINI C70CORNEA ELENA
FRIDERIC BOGDANI C60CORNEA ELENA
IONITA DENISI C60CORNEA ELENA
IOANA MIHAII CParticipantCORNEA ELENA
MOROSANU EMILIANI CParticipantCORNEA ELENA
TERZI ALEXANDRA NARCISAIII A100Voicu Stefana
OTELEA THEODOR MIHAIIII A97Voicu Stefana
POPA RADU STEFANIII A93Voicu Stefana
VACARIU GEORGE ANDREIIII A90Voicu Stefana
MIREA IRIS DIANAIII A72Voicu Stefana
MARTINELI ALESSIA NICOLEIII A66Voicu Stefana
Gheniu David Cristian III D90Roibu Constantina
Moise Oana III D90Roibu Constantina
Ionita AndreeaIV A100Florescu Laura
Oancea Dragos-ValentinIV A99Florescu Laura
Asan DenisaIV A98Florescu Laura
Sburlea RaresIV A97Florescu Laura
Bobeica Mihai-CosminIV A96Florescu Laura
Musat RaduIV A95Florescu Laura
Negrila Andreea-PaulaIV A91Florescu Laura
Gindac Denisa-MariaIV A85Florescu Laura
Menaef-Radulescu Eva-IoanaIV A79Florescu Laura
Filoti Antonia MariaPregatitoare A90Popescu Nina Iuliana
Turtoi Eric AlexandruPregatitoare A90Popescu Nina Iuliana
Berbec Luca MihaiPregatitoare A85Popescu Nina Iuliana
Iordache Daria MariaPregatitoare A85Popescu Nina Iuliana
Miron Robert NicolasPregatitoare A85Popescu Nina Iuliana
Prian Alexandru StefanPregatitoare A85Popescu Nina Iuliana
Bucur Antonia MariaPregatitoare A80Popescu Nina Iuliana
Grigore Albert NicolasPregatitoare A80Popescu Nina Iuliana
Lupu NataliaPregatitoare A70Popescu Nina Iuliana
Manzararu Oprea MateiPregatitoare A70Popescu Nina Iuliana
Neagoe David GabrielPregatitoare A70Popescu Nina Iuliana
Timofte MihaiPregatitoare A70Popescu Nina Iuliana
Alexe BogdanPregatitoare A65Popescu Nina Iuliana
Banica Paul AlexandruPregatitoare A60Popescu Nina Iuliana
Diaconu Catalina AndreeaPregatitoare A60Popescu Nina Iuliana
Vornicu Bianca StefaniaPregatitoare A60Popescu Nina Iuliana
Chirca Radu AndreiPregatitoare AParticipantPopescu Nina Iuliana
Bodnari AndreiPregatitoare AParticipantPopescu Nina Iuliana
Butnaru RebecaPregatitoare AParticipantPopescu Nina Iuliana
Bantas Luca AlexandruPregatitoare AParticipantPopescu Nina Iuliana
Gheorghiu Stefan MatteoPregatitoare AParticipantPopescu Nina Iuliana

Inapoi la centrele de concurs