Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 8
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
OTELEA THEODOR MIHAIII A100Voicu Stefana
POPA RADU STEFANII A100Voicu Stefana
SERBAN MIRCEA IONUTII A100Voicu Stefana
TERZI ALEXANDRA NARCISAII A100Voicu Stefana
CERGUTA TIBERIU STEFANII A98Voicu Stefana
MARTINELI ALESSIA NICOLEII A95Voicu Stefana
VACARIU GEORGE ANDREIII A93Voicu Stefana
BREZEANU COSMINII A80Voicu Stefana
DORU ALIN GABRIELII A80Voicu Stefana
BOZGAN CLAUDIU MARIUSII A75Voicu Stefana
MIREA IRIS DIANAII A75Voicu Stefana
CALIN ANCUTAII A70Voicu Stefana
CIUFU GEORGIANAII A70Voicu Stefana
GUGIU-FATU ALEXANDRUII A70Voicu Stefana
LAZAR CALINII A70Voicu Stefana
RIDA MARIA VICTORIAII A67Voicu Stefana
ANTON DIANA IOANAII A65Voicu Stefana
BUSUIOC DAVIDII B98Boruzi Valerica
ION LUCA-STEFANII B98Boruzi Valerica
TRANCA OCTAVIANII B98Boruzi Valerica
ANGHEL CRINA- BIANCAII B95Boruzi Valerica
TEJA TEODORAII B93Boruzi Valerica
IONITA ANDREEAIII A100Florescu Laura
MUSAT RADUIII A100Florescu Laura
OANCEA DRAGOS VALENTINIII A100Florescu Laura
ASAN DENISAIII A98Florescu Laura
SBURLEA RARESIII A98Florescu Laura
BOBEICA MIHAI COSMINIII A96Florescu Laura
NEGRILA ANDREEA PAULAIII A95Florescu Laura
LEAHU CRISTIAN ALEXANDRUIII A90Florescu Laura
PORA ANDREIIII A85Florescu Laura
BADEA ALEXANDRUIII A83Florescu Laura
MENAEF RADULESCU EVA IOANAIII A83Florescu Laura
ROSIORU NIKOLAS CRISTIANIII A73Florescu Laura
Ibram TahirIV A100Popescu Nina
Stanciu Rares StefanIV A100Popescu Nina
Morosanu Teodora MariaIV A95Popescu Nina
Dodu Denisa MariaIV A93Popescu Nina
Alexe Radu CristianIV A75Popescu Nina
Murtaza EdenIV A75Popescu Nina
Brezeanu Vlad IV A70Popescu Nina
Dumitru Lorena ValentinaIV A70Popescu Nina
Olteanu Ariana OctaviaIV A70Popescu Nina
Puiu Mihai AlexandruIV A70Popescu Nina

Inapoi la centrele de concurs