Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.33 Anghel Saligny
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BALAN ANDREEA REBECAI AEBUCUR CAMELIA
DOBRINAS DAVID IONUTI AEBUCUR CAMELIA
IANCU STEFANIA RALUCAI AEBUCUR CAMELIA
STATE ANDREI EDUARDI AEBUCUR CAMELIA
STINGACIU BIANCA GABRIELAI AEBUCUR CAMELIA
HORNET LARISAIII AEBRATU MIRELA
PINZARU TEODORAIII AEBRATU MIRELA
VASILESCU ROBERTIII AEBRATU MIRELA
CHIORPEC DELIAIII BESARICA ZOITA
NISTOR ALEXANDRUIII BESARICA ZOITA
RADU ROBERTAIII BESARICA ZOITA
BARBU MIHAIIV AEPOPESCU VIORICA
DEBECAN ADRIANIV AEPOPESCU VIORICA
DRAGOMIR CRISTIANIV AEPOPESCU VIORICA
STAN DENISAIV AEPOPESCU VIORICA
TELEHOI MIHAIIV AEPOPESCU VIORICA
BATUTU IOANA TEODORAIV BEGEOGLAVAN LUCICA
CRISTEA CATALUI DRAGOSIV BEGEOGLAVAN LUCICA
OZKAN ADA DENISAIV BEGEOGLAVAN LUCICA
VERBAL VANESAIV BEGEOGLAVAN LUCICA
CRACIUN EDUARDPregatitoare AEOVANEZ ELENA
HIRITZKO MATEIPregatitoare AEOVANEZ ELENA
HIRNEA VLADIMIRPregatitoare AEOVANEZ ELENA
LEAHU LARISAPregatitoare AEOVANEZ ELENA
MONEA COSMINPregatitoare AEOVANEZ ELENA
PANZARU MATTEOPregatitoare AEOVANEZ ELENA
TARANU STEFANIAPregatitoare AEOVANEZ ELENA
COZMA DAVIDPregatitoare BEPOPPA DANIELA
GULOIU SOFIAPregatitoare BEPOPPA DANIELA
AGOP ANDRA CATALINAI AIBUCUR CAMELIA
LAPADATESCU ANTONIAI AIBUCUR CAMELIA
ADAM ALEXANDRUI BICHIORPEC MIHAELA
HIRICZKO ERICAII AICHELESU ELEONORA
ISMAIL MELISSAPregatitoare AIOVANEZ ELENA
VASEA ALEXAIII BIISARICA ZOITA
POROJAN CRISTOFER ALEXANDRI AIIBUCUR CAMELIA
ION TEODORA III AIIBRATU MIRELA
RINDER CRISTIANI BIICHIORPEC MIHAELA
VLADA GABRIELI BIICHIORPEC MIHAELA
DAN SILVIUII AIICHELESU ELEONORA
POPESCU RAZVANII AIICHELESU ELEONORA
LIPOVANU SEBASTIANIII AIIBRATU MIRELA
ABDURAMAN SERAZATPregatitoare BIIPOPPA DANIELA
PETCU STEFANPregatitoare BIIPOPPA DANIELA
MUNTEANU RARESII AIIICHELESU ELEONORA
TEACA ALEXANDRUI BIIICHIORPEC MIHAELA
CAZACU SEBASTIANI BMCHIORPEC MIHAELA
NEACSU DIANAI BMCHIORPEC MIHAELA
OMER SELINI BMCHIORPEC MIHAELA
PETCU DARIUSI BMCHIORPEC MIHAELA
VINTILA AMALIAI BMCHIORPEC MIHAELA
PAUNA MIHAI III BMSARICA ZOITA
CONSTANTIN DELIAIV AMPOPESCU VIORICA
RADUCAN BIANCAIV AMPOPESCU VIORICA
MEMET ALEVPregatitoare BMPOPPA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs