Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr. 37
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FERARIU TEODORII A95HALEP ELENA
DRAGULIN RAZVANII A90HALEP ELENA
DUMITRESCU EDUARDII A90HALEP ELENA
MATEI KASANDRAII A90HALEP ELENA
NOGHI ANA-MARIAII A90HALEP ELENA
SCRIPCARIU ANAII A90HALEP ELENA
CHELARIU LOREDANAII A80HALEP ELENA
COTICI ANA-MARIAII A80HALEP ELENA
EREMIA ANCA- IRINAII A70HALEP ELENA
IORDAN VLADIMIRII AParticipantHALEP ELENA
SUSANU DARIUSII AParticipantHALEP ELENA
EREMIA DARIUSII AParticipantHALEP ELENA
Dinu StefanIII C100Faget Mihaela
Petrea AndreeaIII C100Faget Mihaela
Caraman AntonIII C90Faget Mihaela
Munteanu IrinaIII C90Faget Mihaela
Marinescu AlexiaIII C85Faget Mihaela
Rothe LucaIII C83Faget Mihaela
Parmac Luca-AndreiIII C80Faget Mihaela
Ploaie MirceaIII C76Faget Mihaela
Matanie RobertIII C73Faget Mihaela
Matanie IuliaIII C70Faget Mihaela
Petre AmaliaIII C60Faget Mihaela
Preda MateiIII CParticipantFaget Mihaela
Haralambie AlinIII CParticipantFaget Mihaela
Ontica TeodoraIV B100Brighila Silvia
Trifan Andi DarenIV B100Brighila Silvia
Ivan IoanaIV B98Brighila Silvia
Tudose GeorgeIV B95Brighila Silvia
Palanga EricIV B88Brighila Silvia
Nanciu MateiIV B86Brighila Silvia
Petre IrinaIV B82Brighila Silvia
Sasu DariusIV B81Brighila Silvia
Simion Catalina GeorgianaIV C92Gazdaru Elena
Grigoras MateeaIV C90Gazdaru Elena
Roman Mario IonutIV C84Gazdaru Elena
Ilie AndreeaIV C82Gazdaru Elena
Ivancencu CristianIV C82Gazdaru Elena
Martac Larisa ArianaIV C81Gazdaru Elena
Maxim Florea Sara MariaIV C81Gazdaru Elena
Dima Mihnea AlexandruIV C75Gazdaru Elena
Isleam Razvan AlexandruIV C68Gazdaru Elena
Stan AndreiIV C68Gazdaru Elena
Chitu Bianca ElenaIV C65Gazdaru Elena
Bucur Mario IV D100Iancu Liliana
Cirnu BogdanIV D100Iancu Liliana
Dobrin Teodora IV D100Iancu Liliana
Ionita Alexandru IV D98Iancu Liliana
Boghea Maria IV D97Iancu Liliana
Popescu Sebastian IV D97Iancu Liliana
Sima Razvan IV D94Iancu Liliana
Neagu Stefan IV D92Iancu Liliana
Rosu Mihai IV D92Iancu Liliana
Giumba Maria IV D90Iancu Liliana
Herciu BogdanIV D90Iancu Liliana
Tudorache Antonio IV D90Iancu Liliana
Mihaila MateiPregatitoare A100Dinescu Laura
Mihai AlexandruPregatitoare A95Dinescu Laura
Sofronescu AnastasiaPregatitoare A95Dinescu Laura
Mumgian Sonia MariaPregatitoare A92Dinescu Laura
Petcu Ionela AlisiaPregatitoare A92Dinescu Laura
Andrei RuxandraPregatitoare A90Dinescu Laura
Chedid Mario IonutPregatitoare A87Dinescu Laura
Munteanu AndreiPregatitoare A87Dinescu Laura
Curca Melania IoanaPregatitoare A85Dinescu Laura
Damian Gabriel IoanPregatitoare A85Dinescu Laura
Grigoras LucaPregatitoare A85Dinescu Laura
Bacula Iris TeodoraPregatitoare A84Dinescu Laura
Matei Cezar IacobPregatitoare A84Dinescu Laura
Lucachi Alesia ElenaPregatitoare A82Dinescu Laura
Tatarusi GiuliaPregatitoare A81Dinescu Laura
Sima MariaPregatitoare A80Dinescu Laura
Stamatin Petru Pregatitoare A74Dinescu Laura
Dumitrescu AlexandraPregatitoare A72Dinescu Laura
Ciubotea IrisPregatitoare B100Buruiana Camelia
Negrut EdgarPregatitoare B100Buruiana Camelia
Vaduva ErikaPregatitoare B100Buruiana Camelia
Omer HazarPregatitoare B88Buruiana Camelia
Rugina AndraPregatitoare B80Buruiana Camelia
Sofrone MiraPregatitoare B79Buruiana Camelia
Roman IoanaPregatitoare B77Buruiana Camelia
Robi Sara MariaPregatitoare B75Buruiana Camelia
Diaconu DenisPregatitoare B74Buruiana Camelia
Omer sara MariaPregatitoare B74Buruiana Camelia
Popescu RobertPregatitoare B74Buruiana Camelia
Enache AlexandruPregatitoare B73Buruiana Camelia
Visan Stefan MateiPregatitoare B70Buruiana Camelia
Gimpirea MihneaPregatitoare B69Buruiana Camelia
Rosculet EricPregatitoare B67Buruiana Camelia
Oprea DavidPregatitoare B66Buruiana Camelia
Geogea BiancaPregatitoare B64Buruiana Camelia

Inapoi la centrele de concurs