Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Cumpana
Scoala:Liceul Tehnologic N. Dumitrescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIMPOIASU DAVID I AELuncanu Valentina
COJOCARU FLAVIUSI AELuncanu Valentina
SPATARU TEODORI AELuncanu Valentina
TOMA STEFANI AELuncanu Valentina
TOMA DARIAI AELuncanu Valentina
TOMA IUSTINI AELuncanu Valentina
ZLATEANU STEFANI AELuncanu Valentina
Calinescu Vlad IonutI DECustura Doina
Popa Ana MariaI DECustura Doina
CHIRILA MARIA ARIANAI EEMARINESCU NICOLETA
CHIRITA DIANAI EEMARINESCU NICOLETA
CRISTEA DENISAI EEMARINESCU NICOLETA
PITIGOI SORINI EEMARINESCU NICOLETA
CALISTRU AMALYAIII BEROTARU NINA
CATANA ANDREIIII BEROTARU NINA
POPESCU ALEXIAIII BEROTARU NINA
VLAD ANDREIIII BEROTARU NINA
Antohi Cristea LauraIII DEMangiurea Luminita
Cojan Alexandra TaminaIII DEMangiurea Luminita
Cristea Andreea ClaudiaIII DEMangiurea Luminita
Taranu Andreea DenisaIII DEMangiurea Luminita
Vlaescu Alexia AndreeaIII DEMangiurea Luminita
Burghelea OctavianPregatitoare AETeodorescu Mioara
Motoi RuxandraPregatitoare AETeodorescu Mioara
Mustaciosu AlexandruPregatitoare AITeodorescu Mioara
Smadu Carolina MariaIII DIIMangiurea Luminita
Vatafu LuizaPregatitoare AIITeodorescu Mioara
Costea DragosI DIICustura Doina
Manea Miruna CrinaI DIICustura Doina
BEBU ALIN NICOLAEI EIIMARINESCU NICOLETA
ALI DENISAIII BIIROTARU NINA
DEGERATU DENISAIII BIIROTARU NINA
IORDACHE CRISTIANIII BIIROTARU NINA
IORDAN GABRIELIII BIIROTARU NINA
PENCU DANIELIII BIIROTARU NINA
Lungoci Roxana IonelaIII DIIMangiurea Luminita
MATEI AMALIAIII EIIDUMITREL
Dabija FilipPregatitoare AIITeodorescu Mioara
Cocota MariaPregatitoare AIIITeodorescu Mioara
Datcu StefaniaPregatitoare AIIITeodorescu Mioara
COLESA ALEXIAI AMLuncanu Valentina
TRIFU STEFANI AMLuncanu Valentina
Ignat Alesia AndreeaI DMCustura Doina
Lovin AlexiaI DMCustura Doina
IONESCU ADRIANI EMMARINESCU NICOLETA
IORDAN ALINI EMMARINESCU NICOLETA
MALACU MIHAI I EMMARINESCU NICOLETA
Gavrila AlexandruII BMoprica verona
TAMIIANU STEFANIAIII BMROTARU NINA
Scurtu AndreeaIII DMMangiurea Luminita

Inapoi la centrele de concurs