Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Cumpana
Scoala:Liceul Tehnologic N. Dumitrescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
POSTELNICU IULIAII AEPOENARU NICOLETA
Cristea Andreea ClaudiaII DEMangiurea Luminita
Vlaescu Alexia AndreeaII DEMangiurea Luminita
ALBU RALUCAPregatitoare AELuncanu Valentina
CIMPOIASU DAVID Pregatitoare AELuncanu Valentina
CIOBOTA ALEXANDRAPregatitoare AELuncanu Valentina
COLESA ALEXIAPregatitoare AELuncanu Valentina
GRIGORE ALEXANDRAPregatitoare AELuncanu Valentina
JINGA IOANAPregatitoare AELuncanu Valentina
SPATARU TEODORPregatitoare AELuncanu Valentina
TANASE ANDREEAPregatitoare AELuncanu Valentina
TOMA STEFANPregatitoare AELuncanu Valentina
TOMA DARIAPregatitoare AELuncanu Valentina
TOMA IUSTINPregatitoare AELuncanu Valentina
ZLATEANU STEFANPregatitoare AELuncanu Valentina
Avram Andreea Pregatitoare BEBoghean Ileana
Buica Luca Pregatitoare BEBoghean Ileana
Dumitrel Ioana Pregatitoare BEBoghean Ileana
Giuvelic Liviu Pregatitoare BEBoghean Ileana
Luzinschi Maria Pregatitoare BEBoghean Ileana
Marin Andrei Pregatitoare BEBoghean Ileana
Popescu Robert Pregatitoare BEBoghean Ileana
Simeria Adelina Pregatitoare BEBoghean Ileana
IGNAT ALESIAPregatitoare DECustura Doina
PAVAL PAULPregatitoare DECustura Doina
POPA MARIAPregatitoare DECustura Doina
CHIRILA MARIA ARIANAPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
COMAN GABRIEL COSMINPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
CRISTEA DENISAPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
MATEI DANIEL IONUTPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
PITIGOI SORINPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
Catana AndreiII BIRotaru Nina
CALINESCU VLADPregatitoare DIICustura Doina
SEVASTIAN BIANCA II AIIPOENARU NICOLETA
CADIR EBRUPregatitoare AIILuncanu Valentina
STAMATE ALBERTPregatitoare AIILuncanu Valentina
STANESCU ADELINAPregatitoare AIILuncanu Valentina
TRIFU STEFANPregatitoare AIILuncanu Valentina
Dabija Beniamin Pregatitoare BIIBoghean Ileana
Dunareanu Denis Pregatitoare BIIBoghean Ileana
Iancu Ioana Pregatitoare BIIBoghean Ileana
BEBU ALIN NICOLAEPregatitoare EIIMARINESCU NICOLETA
VILCESCU NICUSORPregatitoare EIIMARINESCU NICOLETA
Gavrila AlexandruI BIIIOprica Verona
Olaru Vlad I BIIIOprica Verona
Lungoci Roxana IonelaII DIIIMangiurea Luminita
Taranu Andreea DenisaII DIIIMangiurea Luminita
ALI SELENII AMPOENARU NICOLETA
ANDONE ROXANAII AMPOENARU NICOLETA
MAGDICI MARIAII AMPOENARU NICOLETA
NEGRILA COSMINII AMPOENARU NICOLETA
Chirita Crina AlexandraII DMMangiurea Luminita
Cojan Alexandra TaminaII DMMangiurea Luminita
BAISAN MARIAPregatitoare AMLuncanu Valentina
CADIR SELENPregatitoare AMLuncanu Valentina
GLODEANU DELIAPregatitoare AMLuncanu Valentina
STANCIU BOGDANPregatitoare AMLuncanu Valentina
Pintea Antonio Pregatitoare BMBoghean Ileana
Verisan Antonia Pregatitoare BMBoghean Ileana
BORDAS FLORINPregatitoare DMCustura Doina
BUTNARIU CRINAPregatitoare DMCustura Doina
COSTEA DRAGOSPregatitoare DMCustura Doina
IONESCU ADRIANPregatitoare EMMARINESCU NICOLETA
IORDAN ALINPregatitoare EMMARINESCU NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs