Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Gaesti
Scoala:Sc Gimnaziala Serban Cioculescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ISPAS ANDREI STELIANI A95FLOREA MIHAELA
CERCEL ALEXANDRA GABRIELAI A75FLOREA MIHAELA
PARASCHIV DENISAI A65FLOREA MIHAELA
OPREA IZABEA ANDREEAI A65FLOREA MIHAELA
IVASCU DRAGOSI C100COMAN CONSTANTA
IONESCU ALEXANDRUI C90COMAN CONSTANTA
VASILESCU ANNEMARIEI C90COMAN CONSTANTA
BADESCU RARESI C80COMAN CONSTANTA
ENE DAVIDI C70COMAN CONSTANTA
TOMA PETRUI C65COMAN CONSTANTA
APOSTOL MARIAN OCTAVIANI D85COMAN SIMONA
BREBU ALEXANDRU IONUTI D85COMAN SIMONA
BUIBAR CRINA MARIA RADIANAI D85COMAN SIMONA
CONSTANTIN SEBASTIAN IONUTI D85COMAN SIMONA
MIU ALBERT CATALINI D85COMAN SIMONA
NICOLAE CONSTANTIN GABRIELI D85COMAN SIMONA
VASILE DARIA IOANAI D80COMAN SIMONA
MANOLE VLAD STEFANI D65COMAN SIMONA
MIU ROBERTA ANDREEAII A63DRAGOTA FLORINA
ION GEORGE EDUARDII AParticipantDRAGOTA FLORINA
STANA ALECSIA-FLORENTINAII AParticipantDRAGOTA FLORINA
GANEA DIANA MARIAII AParticipantDRAGOTA FLORINA
OPRITOIU TUDORII B97TARBA FLORICA
MAZILU PATRICIAII BParticipantTARBA FLORICA
PANA EVA MARIAII C88MARIN MAGDALENA
STOICA ALEXIA IOANAII C80MARIN MAGDALENA
DASCALU YANNIS-RAZVANII C75MARIN MAGDALENA
GRIGORE COSMIN IONUTII C75MARIN MAGDALENA
RADU TEODORA MARIAII C68MARIN MAGDALENA
NAE ALEXANDRA IOANA ANASTASIAII C67.5MARIN MAGDALENA
IONESCU ALEXANDRAII C60.5MARIN MAGDALENA
TATOMIR DIANA STEFANIAII CParticipantMARIN MAGDALENA
ILINCA ALEXANDRAII CParticipantMARIN MAGDALENA
PARSAN RARES GABRIELII CParticipantMARIN MAGDALENA
DRAGOTA ALEXANDRU GABRIELII D100RADOI IOANA
PAHONE ALEXANDRU CRISTIANII D88RADOI IOANA
VADUVA RAZVAN NICOLAEII D80.5RADOI IOANA
FUNIERU LUIZA MARIAII D73RADOI IOANA
POPOVICI NEIRA VERONICAII DParticipantRADOI IOANA
MARACINE DANIELIII A90CHIVU MARIA
STAN DAVID ANDREIIII A89CHIVU MARIA
IOSIF DARIA ANDREEAIII A83CHIVU MARIA
MANOLE ERIC MIHAIIII A65CHIVU MARIA
TUFESCU DRAGOS ANDREIIII AParticipantCHIVU MARIA
DUMITRU MARIAN CRISTIANIII AParticipantCHIVU MARIA
SCARLAT ANDREEAIII AParticipantCHIVU MARIA
DRAGOMIR MARINELIII C68BUTOI AURELIA
VLAICU ALEXAIII CParticipantBUTOI AURELIA
VOICU DENISIII CParticipantBUTOI AURELIA
GAIDI DIANAIII CParticipantBUTOI AURELIA
DOGARU ANDREEAIII CParticipantBUTOI AURELIA
VASILESCU ALEXANDRAIII D78ANDREI LILIANA
MATEI ROXANA NICOLETAIV A74RADULESCU MIHAELA
IORDACHE ANDREI VICTORIV AParticipantRADULESCU MIHAELA
MOLDOVEANU GIULIA ALEXANDRAIV AParticipantRADULESCU MIHAELA
IORDACHE SORIN GABRIELIV AParticipantRADULESCU MIHAELA
PAPARETE STEFAN CRISTIANIV AParticipantRADULESCU MIHAELA
STOICA MALINA MARIAIV AParticipantRADULESCU MIHAELA
LUPU DIANAIV B84BAUER RAMONA OANA
BOGDAN COSMINAIV B81BAUER RAMONA OANA
STOIAN VLADIV B60BAUER RAMONA OANA
GRIGORE GABRIELIV BParticipantBAUER RAMONA OANA
BARAITANU-RALEA CORINAIV BParticipantBAUER RAMONA OANA
STAN ALEXANDRUIV BParticipantBAUER RAMONA OANA
STOICA SARAIV BParticipantBAUER RAMONA OANA
MANEA RENATAPregatitoare A97.5CADINDATU ALINA
ION DENISAPregatitoare A81.5CADINDATU ALINA
STANCIU ALEXANDRAPregatitoare A81.5CADINDATU ALINA
MORARU DAVID GABRIELPregatitoare B97.5GRIGORE MIHAELA
MARCU BOGDANPregatitoare B89.5GRIGORE MIHAELA
BUTOI VIOLETA DIANAPregatitoare B81.5GRIGORE MIHAELA
NEAMTU ANA MARIAPregatitoare B81.5GRIGORE MIHAELA
PAHONE IRIS ANGELINAPregatitoare B81.5GRIGORE MIHAELA
PAUN SEBASTIAN PETRUPregatitoare B81.5GRIGORE MIHAELA
PELCU ANDREI VLADIMIRPregatitoare B81.5GRIGORE MIHAELA
VOINESCU ANDREI GABRIELPregatitoare B81.5GRIGORE MIHAELA
LEPADATU STEFAN ALEXANDRUPregatitoare B79.5GRIGORE MIHAELA
BISOI ALESSIA-EVAPregatitoare B79GRIGORE MIHAELA
VINTILA DARIA MARIAPregatitoare B79GRIGORE MIHAELA
ANGHEL MARIA CRISTINAPregatitoare B76.5GRIGORE MIHAELA
IONESCU LUCA STEFANPregatitoare B76.5GRIGORE MIHAELA
ANDREI FILIPPregatitoare B74GRIGORE MIHAELA
BREBENEL SARA ANDREEAPregatitoare B74GRIGORE MIHAELA
RISTACHE MARIA CHRISTIANAPregatitoare B72GRIGORE MIHAELA
GROSU MIRELA ADINAPregatitoare B66.5GRIGORE MIHAELA
TRICA ALESSIA STEFANIAPregatitoare B66.5GRIGORE MIHAELA
PENCEA ANDREEA GABRIELAPregatitoare B65GRIGORE MIHAELA
PETCU NATALIA ALEXANDRAPregatitoare BParticipantGRIGORE MIHAELA
RIZESCU SEBASTIAN GABRIELPregatitoare BParticipantGRIGORE MIHAELA
MIZGOI DAVID MIHAILPregatitoare BParticipantGRIGORE MIHAELA
NICOLAE MARIAPregatitoare C97.5IVASCU ANGELICA
CHITA ALESSIAPregatitoare C81.5IVASCU ANGELICA
DINU ARIANAPregatitoare C81.5IVASCU ANGELICA
EPURE STEFANIAPregatitoare C81.5IVASCU ANGELICA
LEU ANTONIAPregatitoare C81.5IVASCU ANGELICA
MIHALACHE LUCASPregatitoare C71.5IVASCU ANGELICA
DOANTA RAULPregatitoare C69IVASCU ANGELICA
UNGUREANU DAVIDPregatitoare CParticipantIVASCU ANGELICA
IVAN EVAPregatitoare CParticipantIVASCU ANGELICA
CONSTANTIN COSMINAPregatitoare D89.5LEU MIHAELA
CONSTANTIN DARIAPregatitoare D60LEU MIHAELA
CHISER ALESSIAPregatitoare DParticipantLEU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs