Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Pucioasa
Scoala:Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BANU IRIS ALEXIAI BEDUTA RODICA
MANTA SARAI BEDUTA RODICA
Militaru Alesia I CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Popescu Sara I CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Rogojina AdrianI CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Sima RaduI CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Dragan Natalia MariaIII BENecula Simona Eleonora
Iordache Rares StefanIII BENecula Simona Eleonora
Neaga Maria AlexiaIII BENecula Simona Eleonora
Petrescu Vlad MihaiIII BENecula Simona Eleonora
Stan Karina AndreeaIII BENecula Simona Eleonora
Duta RebecaPregatitoare BEDumitru Florina
Giurma Simeon DanutPregatitoare BEDumitru Florina
BUZESCU SARA ELENAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
CAZAN SOFIA MARIAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
CIRSTEA ANTONIA MARIAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
DRAGOMIR ANASTASIA Pregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
DUMITRU RARES IONUTPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
MASTACAN ANAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
MIHALCIOIU DRAGOS IULIANPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
MILCA YASMINE ROZALIAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
NEACSA CONSTANTIN VLADPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
PETRESCU ERIKA GABRIELAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
PREDA MARIA CATINCAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
STANA CRISTIAN VLADPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
STERE TUDOR GABRIELPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
UNGUREANU LUCA Pregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
VOICULESCU SARAH MARIAPregatitoare CEClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
Balazs Dan Luca Mihai Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Geala Nicolae David Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Matei Paula ElenaPregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Oana David Andrei Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Rosoiu Daria NicolPregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Saulea David Cristian Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Toma Rares Esteban Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
ARGHIR ALEXANDRUIV AIPOPA MARIA
STOICA TEODORA IV AIPOPA MARIA
Dutulescu CristianaIII BINecula Simona Eleonora
NICOLAE ALBERTIV AIIPOPA MARIA
CSIKOS CRISTINAIV AIIPOPA MARIA
FLOREA RAZVAN GABRIELI BIIDUTA RODICA
MURESAN YVONE ANNE-MARIEI BIIDUTA RODICA
NISTOR GEANNYI BIIDUTA RODICA
Boboaca EduardI CIIAvanu Roxana Militaru Ileana
Contanu MihneaI CIIAvanu Roxana Militaru Ileana
Gagiu AntoniaI CIIAvanu Roxana Militaru Ileana
Militaru DavidI CIIAvanu Roxana Militaru Ileana
Talvan DenisI CIIAvanu Roxana Militaru Ileana
BRINZESCU DENIS CRISTIANPregatitoare CIIClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
GEALA DENIS MARIAN Pregatitoare CIIClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
MORARU IVONA ELENAI BIIIDUTA RODICA
DINU GEORGIAN IV AIIIPOPA MARIA
STANCIU RAUL GABRIELPregatitoare CIIIClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
Diaconescu Vlad IoanIII BIIINecula Simona Eleonora
Cristea Alessandro Valentino Pregatitoare DIIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Neaga Ionut Theodor Pregatitoare DIIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Tilvan Andreea Alexandra Pregatitoare DIIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Burlacu JasmineI CMAvanu Roxana Militaru Ileana
Costache VladI CMAvanu Roxana Militaru Ileana
Craciunoiu SebastianI CMAvanu Roxana Militaru Ileana
Ilie Darius I CMAvanu Roxana Militaru Ileana
Stroe MateiI CMAvanu Roxana Militaru Ileana
Ghita Vlad IoanIII BMNecula Simona Eleonora
Zamfir RicardoIII CMUngureanu Vasilica
BARBU BOGDAN ANDREIPregatitoare CMClaudia Ionescu, Catalina Andreescu
MANGUTA DARIUS ANDREIPregatitoare CMClaudia Ionescu, Catalina Andreescu

Inapoi la centrele de concurs