Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Pucioasa
Scoala:Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Albulet Daria-IoanaI BEGealepu Alina
Dragan AlexandraI BEGealepu Alina
Duta EricI BEGealepu Alina
Leafu AnisiaI BEGealepu Alina
Manta SofiaI BEGealepu Alina
Pirvulescu MariaI BEGealepu Alina
Tanase AlexandruI BEGealepu Alina
ANA THEA MARIAII BENecula Simona
DRAGAN NATALIA MARIAII BENecula Simona
DUTULESCU CRISTIANAII BENecula Simona
GHITA VLAD IOANII BENecula Simona
IORDACHE RARESII BENecula Simona
MARIA CARMEN CRISTIANAII BENecula Simona
MUNTEANU ALEXANDRUII BENecula Simona
MUSA EMAII BENecula Simona
NEAGA MARIAII BENecula Simona
PETRESCU VLAD MIHAIII BENecula Simona
STAN KARINAII BENecula Simona
VASILE STEFANII BENecula Simona
VASILESCU SARAHII BENecula Simona
Clipea Alessia III CEJianu Iuliana
Budoiu MateiIV AECostache Oana
Diaconescu David MateiIV AECostache Oana
Banu IrisPregatitoare BEDUTA RODICA
Florea RazvanPregatitoare BEDUTA RODICA
Manta SaraPregatitoare BEDUTA RODICA
Arsene StefaniaPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Bultoc StefanPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Burlacu JasminePregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Coman DavidPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Contanu MihneaPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Craciunoiu SebastianPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Militaru AlesiaPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Militaru DavidPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Nitu AlessiaPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Popescu SaraPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Prunache SarahPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Rogojina AdrianPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Sima RaduPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Stroe MateiPregatitoare CEIleana Militaru Avanu Roxana
Gagiu AntoniaPregatitoare CIIleana Militaru Avanu Roxana
Ilie DariusPregatitoare CIIleana Militaru Avanu Roxana
Milea MicaelI BIIGealepu Alina
Boboaca EduardPregatitoare CIIIleana Militaru Avanu Roxana
Moc LucaPregatitoare CIIIleana Militaru Avanu Roxana
Panturoiu Mihnea Pregatitoare CIIIleana Militaru Avanu Roxana
URSAICHE TEODORII BIINecula Simona
Stan MihneaPregatitoare CIIIleana Militaru Avanu Roxana
Anghel StefanI BIIGealepu Alina
RIZEA IULIAII BIINecula Simona
Tudor AlexandruPregatitoare CIIIIleana Militaru Avanu Roxana
CIOCOIU IOANA BIANCAII BMNecula Simona
Banu Daria NicolIV AMCostache Oana
Cotescu Iris AndradaIV AMCostache Oana
Mustatea AndreeaIV AMCostache Oana
Tarba MariaPregatitoare BMDUTA RODICA

Inapoi la centrele de concurs