Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ROSU LUCAI A90Basceanu Mihaela
ANTON MARCOI A85Basceanu Mihaela
IONESCU TUDORI A82Basceanu Mihaela
ROPOTAN ARIANAI A82Basceanu Mihaela
DINCA DELIAI A80Basceanu Mihaela
MAGULEANU ADELINAI A80Basceanu Mihaela
MIHALACHE LUCIAI B100Iordache Elena
DIRSTARU KARINAI B90Iordache Elena
BADEA ADRIANI B82Iordache Elena
ZAIBEL EVELINAI B82Iordache Elena
DINCA SERGIUI B80Iordache Elena
CRAICIU ALBERT XAVIERI B77Iordache Elena
BARCUN JESSICAI B75Iordache Elena
ZAGONEANU CRISTIANI B63Iordache Elena
GOGIOIU STEFANIAI BParticipantIordache Elena
BUCURENCIU BEATRICEI D100Mataoanu Viorica
FABIAN ALEXANDRAI D100Mataoanu Viorica
GRAPA MIRUNAI D100Mataoanu Viorica
IANCU MARIAI D96Mataoanu Viorica
TOBOSARU ANDREII D95Mataoanu Viorica
NITESCU SARAI D91Mataoanu Viorica
DRAGOI CRISTIANI D90Mataoanu Viorica
STEFAN DARIUSI D90Mataoanu Viorica
VASILE VANESSAI D90Mataoanu Viorica
APOSTOL ODETTEI D89Mataoanu Viorica
CIOCAU DARIAI D86Mataoanu Viorica
IONITA RARES-ANDREII D85Mataoanu Viorica
GEALA STEFANI D80Mataoanu Viorica
ALDEA DIANAI D76Mataoanu Viorica
PARVAN RUXANDRAI D76Mataoanu Viorica
MOICEANU SARAHI D74Mataoanu Viorica
GRIGORESCU MARIAI D71Mataoanu Viorica
ALEXE ARIANAI D61Mataoanu Viorica
ANGHEL ANA - MARIAI E70Cioroba Adriana
ROTARU LARISA GABRIELAI E64Cioroba Adriana
ANGHEL IRINA STEFANIAI EParticipantCioroba Adriana
ALEXANDRESCU BRIANA MARIAII B100Hossu Simona
CRISTEA SARAH IOANAII B100Hossu Simona
BADULESCU MARIA NATALIAII B96Hossu Simona
NEGUT IOANAII B95Hossu Simona
STEFAN GEORGE CRISTIANII B95Hossu Simona
ANTONIU MARIA ALEXANDRAII B90Hossu Simona
BUSU ILINCA ELENAII B90Hossu Simona
BALASA NICOLETA GEORGIANAII B82Hossu Simona
MATEI STEFANII B73Hossu Simona
APOSTOL ADRIANA DANIELAII B68Hossu Simona
FOLEA ANDREI SEBASTIANII B63Hossu Simona
FLORESCU ANASTASIAII D93Iancu Aglaita
VLAD IOANA-TEODORAIII D71Petcu Violeta
BREZOI MIRICA MARIA-ALEXANDRAIII D68Petcu Violeta
STAN MIHAIL-IUSTINIII D60Petcu Violeta
AMUZAN MIHAI DAVIDIII DParticipantPetcu Violeta
STAN RARES-DUMITRUIII DParticipantPetcu Violeta
BIRZESCU-POPESCU ALINIII E94Oprescu Raluca
LUCA DARIA-ALEXANDRAIII E93Oprescu Raluca
MIHAI DAVID-ANDREIIII E75Oprescu Raluca
HUSAR STEFAN-ALEXANDRUIII E63Oprescu Raluca
MENTES MELEK-MARIAIII EParticipantOprescu Raluca
SERB ELENA-SOFIAIII EParticipantOprescu Raluca
MARICA ANAIV A83Baluta Lizica
SAFTA MARIOIV AParticipantBaluta Lizica
OLTEANU RAZVANIV AParticipantBaluta Lizica
MERISESCU ALEXIAIV B100Badescu Adriana
MOVILA AMELIAIV B100Badescu Adriana
PUSCARU TEODORAIV B100Badescu Adriana
STOICA DRAGOSIV B100Badescu Adriana
BRATU MARIAIV B73Badescu Adriana
CORNATEANU CRISTIANIV B66Badescu Adriana
SITARU RAZVANIV BParticipantBadescu Adriana
POPA DARIA CRISTIANAIV C98Toader Emilia
RAPEANU RARES ANDREIIV C96Toader Emilia
POPA STEFAN ANDREIIV C91Toader Emilia
IONITA ARIANA MARIA IV C88Toader Emilia
PAVELESCU SEBASTIAN GABRIELIV C85Toader Emilia
ALDESCU MATEO STEFANIV C65Toader Emilia
ANDRONACHE BIANCA-ELENAPregatitoare C100Ciuca Cristina
DRAGUT STEFANIAPregatitoare C100Ciuca Cristina
NASTASE COSMIN-STEFANPregatitoare C100Ciuca Cristina
OPRESCU DARIUSPregatitoare C100Ciuca Cristina
OPRESCU RARES-STEFAN-ADRIANPregatitoare C100Ciuca Cristina
TENEA DAVID-GABRIELPregatitoare C100Ciuca Cristina
JIPA TEODORA-IOANAPregatitoare C95Ciuca Cristina
MINCIUNESCU IRIMIA-TEODORAPregatitoare C95Ciuca Cristina
PARDOS RAISA-GEORGIANA-CATALINAPregatitoare C95Ciuca Cristina
RUSA MARIO-GABRIELPregatitoare C95Ciuca Cristina
SERBAN ERIC-STEFANPregatitoare C95Ciuca Cristina
ZIRINA IANNISPregatitoare C95Ciuca Cristina
MOVILA ALEXIIPregatitoare C91Ciuca Cristina
VINTILA SOPHIA-MARIAPregatitoare C91Ciuca Cristina
DIACONU ANDREAS-CRISTIANPregatitoare C90Ciuca Cristina
GHIBU DARIA-MARIAPregatitoare C90Ciuca Cristina
MAXIMOIU MAYA-IOANAPregatitoare C90Ciuca Cristina
TOMA DAVID-GABRIELPregatitoare C74Ciuca Cristina
ZIRINA ZANNI-NICOLAEPregatitoare C60Ciuca Cristina
PANAIT NICOLASPregatitoare CParticipantCiuca Cristina

Inapoi la centrele de concurs