Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FOTEA BEATRICEI D93Manea Olga
FLORESCU ANASTASIAI D92Manea Olga
PAUNESCU EDUARDI D85Manea Olga
BREZOI MIRICA ALEXANDRAII D97Petcu Violeta
VLAD TEODORAII D93Petcu Violeta
STAN IUSTINII D76Petcu Violeta
FURNICA DARIAII DParticipantPetcu Violeta
NITA NICHIII DParticipantPetcu Violeta
BIRZESCU-POPESCU ALINII E100Oprescu Raluca
BADEANU SEBASTIANII E93Oprescu Raluca
LUCA DARIAII E93Oprescu Raluca
DUMITRESCU LUCAII E88Oprescu Raluca
MIHAI DAVIDII E88Oprescu Raluca
HUSAR STEFANII E85Oprescu Raluca
SERB ELENA-SOFIAII E72Oprescu Raluca
ILIE KARLAII E63Oprescu Raluca
MUSTATA REBECAII EParticipantOprescu Raluca
STOICA ANA-CARINAII EParticipantOprescu Raluca
HAZARIAN ANA-MARIAII EParticipantOprescu Raluca
COSTESCU ANTONIAIII A90Baluta Lizica
MARICA ANAIII A83Baluta Lizica
SAFTA MARIOIII A69Baluta Lizica
ARABAGIU CRISTIANAIII AParticipantBaluta Lizica
ANGHELINA ANAIII AParticipantBaluta Lizica
PUSCARU TEODORAIII B100Badescu Adriana
CORNATEANU CRISTIANIII B90Badescu Adriana
MOVILA AMELIAIII B90Badescu Adriana
STOICA DRAGOSIII B90Badescu Adriana
MERISESCU AMELIAIII B80Badescu Adriana
OTELEA RARESIII B77Badescu Adriana
SITARU RAZVANIII B70Badescu Adriana
BRATU MARIAIII B65Badescu Adriana
MOTOROIU ARISIII B63Badescu Adriana
POPA DARIA CRISTIANAIII C94Toader Emilia
IANCU IOANA MARIAIII C85Toader Emilia
RAPEANU RARES ANDREIIII C78Toader Emilia
ALDESCU MATEO STEFANIII C76Toader Emilia
DINESCU DARIA IOANAIII C76Toader Emilia
POPA STEFAN ANDREIIII C76Toader Emilia
VOICU STEFAN ADRIANIII CParticipantToader Emilia
ANCU IANAIV A100Dumitru Ana-Maria
ZAMA CEZARAIV A76Dumitru Ana-Maria
BUHUSI TEOBORAIV A70Dumitru Ana-Maria
MUNTEANU MIHAIIV A67Dumitru Ana-Maria
BUSU VICTORIAIV AParticipantDumitru Ana-Maria
OCNARU GEORGEIV AParticipantDumitru Ana-Maria
BARBULESCU MAYAIV B100Iancu Aglaita
LAZAR IRINAIV B100Iancu Aglaita
STAN MIHAIIV B100Iancu Aglaita
TANISLAV LUCAIV B100Iancu Aglaita
DUMITRU IARINAIV B98Iancu Aglaita
ERCULESCU SARAIV B95Iancu Aglaita
LUTESCU RICHARDIV B90Iancu Aglaita
BRETCAN ANDREEAIV B88Iancu Aglaita
TITA MIHAIIV B85Iancu Aglaita
NEACSU RARESIV B80Iancu Aglaita
IONITA RARESIV B75Iancu Aglaita
MARES CALINIV B60Iancu Aglaita
FOTEA DENISAIV C98Busu Lili
PAUN STEFANIAIV C89Busu Lili
ANDREI VICTORIV C87Busu Lili
KURTUHUZ DAVIDIV C87Busu Lili
ANDRONACHE ANDREEAIV C79Busu Lili
SCURTU ANAIV C71Busu Lili
NICOLAE SORINIV C63Busu Lili
CRAICIU ALBERTPregatitoare B100Iordache Elena
DIRSTARU KARINAPregatitoare B100Iordache Elena
MIHALACHE LUCIAPregatitoare B100Iordache Elena
ADAM ELIZAPregatitoare B97Iordache Elena
DINCA SERGIUPregatitoare B97Iordache Elena
ZAIBEL EVELINAPregatitoare B97Iordache Elena
CIOCAU DARIAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
GRAPA MIRUNAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
GRIGORESCU MARIAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
IANCU MARIAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
SASU MARAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
FABIAN ALEXANDRAPregatitoare D97Mataoanu Viorica
ALEXE ARIANAPregatitoare D90Mataoanu Viorica
TOBOSARU ANDREIPregatitoare D90Mataoanu Viorica
VASILE VANESAPregatitoare D90Mataoanu Viorica
BRATU IOANAPregatitoare D85Mataoanu Viorica
GEALA STEFANPregatitoare D85Mataoanu Viorica
STANCIULICA OCTAVIANPregatitoare D84Mataoanu Viorica
MOICEANU SARAHPregatitoare D80Mataoanu Viorica
APOSTOL ODETTEPregatitoare D75Mataoanu Viorica
IONITA RARESPregatitoare D68Mataoanu Viorica
LIXANDRU MIHAIPregatitoare D68Mataoanu Viorica

Inapoi la centrele de concurs