Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala prof. Paul Banica
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FLOREA ALESSIAI A82VOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
STOICAN ERICI A67VOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
DUMITRASCU ALEXANDRAI A62VOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
GRIGORASCU ROXANAI A60VOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
STANCA SEBASTIANI AParticipantVOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
TITA ADRIANI AParticipantVOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
EANA NICOLASI AParticipantVOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
IORDACHE DAVIDI AParticipantVOINESCU COSMINA-RIZESCU ELENA
BOLOVANEANU IANIS STEFANI B100UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
CRISTEA ALEXIA MARIAI B100UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
MARASOIU ALEXANDRUI B100UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
MATEESCU ALEXANDRA NICOLETAI B100UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
TOADER VALENTIN ANDREII B100UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
UNGUREANU ALEXIS ANDREASI B100UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
CRUCERU RADU IOANI B97UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
SILISTEANU ELENA BIANCAI B97UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
BALAN SOFIA MARIAI B90UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
DUMITRU CEZAR ANTONIOI B90UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
LUNGU SEBASTIAN STEFANI B90UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
IANCU GEORGIANA MARIAI B87UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
MIHAI DARIA IOANAI B87UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
SILISTEANU MARIA ADRIELAI B87UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
POPA STEFANI B84UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
PREDOIU CLARA GABRIELAI B83UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
PISAU IOANA CRISTIANAI B77UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
IONITA INGRID MARIAI B74UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
IORDACHE EOII B72UNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA
BUGAN STEFANIAII B75BOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
RAMBU ALEXANDRAII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
TOMA DAVIDII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
URSE ROBERTII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
CATRINOIU ANAII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
NEAGU RAULII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
VILLAVERDE ANTONIOII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
NARCIS ADRIANII BParticipantBOBEICA ANA- PROFIROIU CRISTINA
FLORESCU MIHNEAIII B64POPA ELENA
MIHAI ALEXANDRUIII BParticipantPOPA ELENA
PERSINARU ELENAIII BParticipantPOPA ELENA
HERA MIRUNAIII C69BROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
ENACHE GABRIELIII C62BROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
DAVIDESCU LUCAIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
IOSIF BIANCAIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
VEDE ALEXANDRUIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
RIZEA DARIAIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
ION RAZVAN ANDREIIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
UTA ECATERINAIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
BURDUCEA MEDEEAIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
LAMBRU DARIUSIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
STANCA VICENTIUIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
NECULA ADRIANIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
SARBU ELENA ADRIANAIII CParticipantBROTAC EUGENIA-PATRASCU LAURA
CALINESCU ROBERTA ELENAIV B75STAFIE ALINA-GAE ALINA
SANDU CRISTINAIV B70STAFIE ALINA-GAE ALINA
OPRISANU PAULIV BParticipantSTAFIE ALINA-GAE ALINA
IORDACHE COSTINIV BParticipantSTAFIE ALINA-GAE ALINA
OLTEANU STEFANIV BParticipantSTAFIE ALINA-GAE ALINA
BALASA MIRUNAPregatitoare A100ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
MOICEANU ANDA STEFANIAPregatitoare A100ZEGHERU MARIA SUICA RALUCA ALEXANDRA
VOINEA PETRESCU DRAGOSPregatitoare A100ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
COTET VICTORPregatitoare A95ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
FLORESCU DAVIDPregatitoare A95ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
NICOLESCU DENISAPregatitoare A95ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
ANTOFIE EDUARDPregatitoare A90ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
IORGU DARIAPregatitoare A88ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
TICA DAVIDPregatitoare A88ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
BUGAN IULIAPregatitoare A87ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
SANDU RAISAPregatitoare A87ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
CHISCA VLADPregatitoare A85ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
PILICA TEODORAPregatitoare A85ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
GOIAN STEFANPregatitoare A84ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
BANU ANA MARIAPregatitoare A83ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
ZAPOROJANU LAVINIAPregatitoare A83ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
RADU ALEXANDRUPregatitoare A82ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
VISAN DAVIDPregatitoare A80ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
SORESCU SOFIAPregatitoare A79ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
AKDENIZ RESATPregatitoare A75ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
PROTOPOPESCU NATALIAPregatitoare A75ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
ARMEANU IANISPregatitoare A72ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
DARIA IONESCU Pregatitoare A72ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
IANCU ANTONIAPregatitoare A72ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
BACAN GABRIELAPregatitoare A63ZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
RADULESCU IONUTPregatitoare AParticipantZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
MERDA ANDRAPregatitoare AParticipantZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
CITCIRIGA LUCAPregatitoare AParticipantZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA
BARBU BOGDAN ANDREIPregatitoare B100COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
FILIP DIANAPregatitoare B100COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
PATRASCAN RAISAPregatitoare B100COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
POPA GABRIELPregatitoare B97COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
BACHNER ALEXANDRA FLORINAPregatitoare B93COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
BALUTA DENISPregatitoare B78COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
BALUTA CARLAPregatitoare B69COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
SELARU ALEXIAPregatitoare B69COSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA
SPATARU DANIELPregatitoare BParticipantCOSTACHE VIOLETA-STROE ALEXANDRA

Inapoi la centrele de concurs