Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala prof. Paul Banica
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Mateescu MariaI A100Zegheru Maria Suica Raluca
Voinea -Petrescu DragosI A100Zegheru Maria Suica Raluca
Antofie EduardI A95Zegheru Maria Suica Raluca
Balasa MirunaI A95Zegheru Maria Suica Raluca
Cotet VictorI A84Zegheru Maria Suica Raluca
Iancu AntoniaI A70Zegheru Maria Suica Raluca
Moiceau AndaI A70Zegheru Maria Suica Raluca
Nicolescu DenisaI A70Zegheru Maria Suica Raluca
Zaporojanu LaviniaI A69Zegheru Maria Suica Raluca
Bugan IuliaI A67Zegheru Maria Suica Raluca
Radoi NicholasI A66Zegheru Maria Suica Raluca
Sandu RaisaI A66Zegheru Maria Suica Raluca
Florescu DavidI A64Zegheru Maria Suica Raluca
Merda AndraI A63Zegheru Maria Suica Raluca
Protopopescu NataliaI A60Zegheru Maria Suica Raluca
Tilica TeodoraI AParticipantZegheru Maria Suica Raluca
Tica DavidI AParticipantZegheru Maria Suica Raluca
Goian StefanI AParticipantZegheru Maria Suica Raluca
Akdeniz ResatI AParticipantZegheru Maria Suica Raluca
Corado CiprianI B75Costache Violeta Vizitiu Roxana
Filip DianaI B75Costache Violeta Vizitiu Roxana
Rusu MariaI B67Costache Violeta Vizitiu Roxana
Barbu BogdanI B64Costache Violeta Vizitiu Roxana
Bachner AlexandraI B62Costache Violeta Vizitiu Roxana
Gatej RoxanaI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Simion MihaiI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Baluta DenisI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Bobea DianaI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Patrascan RaisaI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Sima DariaI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Baluta CarlaI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Popa GabrielI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Dima GabrielI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Baseanu DenisaI BParticipantCostache Violeta Vizitiu Roxana
Stoican MihaiII A68Voinescu Cosmina Rizescu Elena
Dumitrascu AlexandraII A63Voinescu Cosmina Rizescu Elena
Dita DariaII AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Floarea AlessiaII AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Stanca SebastianII AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Iordan AlexiaII AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Iordache DavidII AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Bratcu FlorinII AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Sandu Rebeca II AParticipantVoinescu Cosmina Rizescu Elena
Toader Andrei ValentinII B90Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Cristea Alexia MariaII B88Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Mihai DariaII B85Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Ungureanu Alexis AndreasII B80Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Dumitru Cesar AntonioII B78Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Predoiu Clara GabrielaII B73Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Lupasc Leonard StefanII B68Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Silisteanu BiancaII B68Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Iordache Edward GeorgianII B64Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Cruceru Radu IoanII B63Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Delureanu Teodor ConstantinII B63Ungureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Mintescu Albert AndreiII BParticipantUngureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Bunescu Maria TeodoraII BParticipantUngureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Balan Sofia MariaII BParticipantUngureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Bolovaneanu Ianis-StefanII BParticipantUngureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Silisteanu MariaII BParticipantUngureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Ionita Ingrid MariaII BParticipantUngureanu Gabriela Ilie Stefania Bianca
Mihai AlexandraIII A81Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Stoica GeorgianIII A64Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Dumitru EduardIII A63Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Ionita GabrielIII A63Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Militaru MarioIII A63Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Stan AlexandraIII A62Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Negut AndradaIII A60Neagu Georgeta Marcu Mihaela
Niculcea Adrian GabrielIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Ganju SiminaIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Tudor LixandruIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Dragodanescu AndradaIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Ciocodeica CarmenIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Colan AndreiIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Banica AlexandruIII AParticipantNeagu Georgeta Marcu Mihaela
Margarint PatriciaIII B68Bobeica Ana Profiroiu Cristina
Neagu RaulIII B62Bobeica Ana Profiroiu Cristina
Urse RobertIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Villaverde JoseIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Toma DavidIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Bugan StefaniaIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Zepisi DanielIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Barbu DenisaIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Popescu ValentinIII BParticipantBobeica Ana Profiroiu Cristina
Moraru NicoletaIV A98Calugarescu Laura
Vatamanu FlorinIV A90Calugarescu Laura
Preda GabrielaIV A76Calugarescu Laura
Sacagiu LeonardIV A76Calugarescu Laura
Vede AlexandruIV C85Brotac Eugenia Olaru Raluca
Ariciu CarinaPregatitoare A100Stafie Alina Gae Alina
Rizea Andrei VladutPregatitoare A100Stafie Alina Gae Alina
Stafie DanielPregatitoare A100Stafie Alina Gae Alina
Georgescu AnastasiaPregatitoare A89Stafie Alina Gae Alina
Filip DenisPregatitoare A86Stafie Alina Gae Alina
Mihai DavidPregatitoare A86Stafie Alina Gae Alina
Dobrin AyanPregatitoare A80Stafie Alina Gae Alina
Buliga LauraPregatitoare A79Stafie Alina Gae Alina
Mitrescu TudorPregatitoare A77Stafie Alina Gae Alina
Mihalcioiu MaiaPregatitoare A76Stafie Alina Gae Alina
Radu AndreeaPregatitoare A71Stafie Alina Gae Alina
Telegan MarioPregatitoare A71Stafie Alina Gae Alina
Vasilache Ana-MariaPregatitoare A71Stafie Alina Gae Alina
Abuissa NadinePregatitoare AParticipantStafie Alina Gae Alina
Ivascoaia MaraPregatitoare B73Patrascu Laura Firatoiu Alina
Meatirian DariusPregatitoare B68Patrascu Laura Firatoiu Alina
Lepadatu JasminPregatitoare B60Patrascu Laura Firatoiu Alina
Ilie DenisaPregatitoare BParticipantPatrascu Laura Firatoiu Alina
Petre AlexandraPregatitoare BParticipantPatrascu Laura Firatoiu Alina
Raduta LarisaPregatitoare BParticipantPatrascu Laura Firatoiu Alina
Andries MateiPregatitoare BParticipantPatrascu Laura Firatoiu Alina

Inapoi la centrele de concurs