Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:C.N. Carol I
Nume elevClasaCadru didactic
Ciobanu RaresI ARistea Mihaela
Padeanu RaisaI ARistea Mihaela
Pirvu OanaI ARistea Mihaela
Radut AndreiI ARistea Mihaela
Vargatu CorinaI ARistea Mihaela
Vlagiu NataliaI ARistea Mihaela
Armaselu Giulia ElenaI BVeliscu Liana
Boborelu Daniel AndreiI BVeliscu Liana
Fugaru Raluca GabrielaI BVeliscu Liana
Ionescu DavidI BVeliscu Liana
Preda Erik NoelI BVeliscu Liana
Mirea Codrin AlexandruI CBogdan Ecaterina
Cioboiu AlexandruI DSandu Lavinia
Cioboiu AndreiI DSandu Lavinia
Enache EduardI DSandu Lavinia
Gherganu Sasha AndreiI DSandu Lavinia
Lungu Elena StefaniaI DSandu Lavinia
Neamtu Teodora HaretinaI DSandu Lavinia
Roinita Andra CristianaI DSandu Lavinia
Dobre-Mic Andrei I EStanescu Virginia
Munteanu AnastasiaI EStanescu Virginia
Dragan RobertII ADoran Maria
Glavan BiancaII ADoran Maria
Popescu SaraII ADoran Maria
Serban DariaII ADoran Maria
Stanica ElenaII ADoran Maria
Zamfir LucaII ADoran Maria
Anghel NicolasII BBocai Georgeta
Pistol Caplescu David MihaiII BBocai Georgeta
Popa EduardII BBocai Georgeta
Stanciu Alexandru AdrianII BBocai Georgeta
Calin PatrikII CBratan Elena
Florea TeodoraII CBratan Elena
Bucataru Bogdan AndreiII DNica Isabella Marilena
Grigorie Ana TeodoraII DNica Isabella Marilena
Radu Emma GabrielaII DNica Isabella Marilena
Ciulu IoanaIII CGeorgiana Toma
Tandareanu YannisIII CGeorgiana Toma
Cristea Maria VictoriaIII DChilom Eliza
Cimpoiasu Stefan IV ABistriceanu Denisa
Dalri CristianIV ABistriceanu Denisa
Marinescu MihneaIV ABistriceanu Denisa
Mihailescu SoniaIV ABistriceanu Denisa
Penus SaraIV ABistriceanu Denisa
Radulescu Alexandru IV ABistriceanu Denisa
Tomulescu RaduIV ABistriceanu Denisa
Gheorghe MirunaIV DMicu Carla Cristiana
Catalina MihneaPregatitoare AMirea Valeria
Doran Sebastian Pregatitoare AMirea Valeria
Grigorie Radu StefanPregatitoare AMirea Valeria
Harabor David AlexandruPregatitoare AMirea Valeria
Mathes Patrick AndreasPregatitoare AMirea Valeria
Medelete RaresPregatitoare AMirea Valeria
Nicolici Ana MariaPregatitoare AMirea Valeria
Nuta Eduard AndreiPregatitoare AMirea Valeria
Piele Vera Pregatitoare AMirea Valeria
Tanasie Mihai AlexandruPregatitoare AMirea Valeria
Tascovici Radu StefanPregatitoare AMirea Valeria
Cristea Andra Maya GabrielaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Enache Andra IuliaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Garaiman Ianis AndreiPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Ilie Ana CristinaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Smarandache AndreiPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Trandafirescu Ana MariaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Vasile Daria IoanaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Voinea Alexandru GabrielPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Burtescu Radu CostinPregatitoare CLazarescu Daniela
Nelepcu Briana GabrielaPregatitoare CLazarescu Daniela
Polojintef Anastasia ElenaPregatitoare CLazarescu Daniela
Petrica RobertPregatitoare DGolea Codruta
Staicu RaulPregatitoare DGolea Codruta
Zamfir DavidPregatitoare DGolea Codruta

Inapoi la centrele de concurs