Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CATANA ALEXANDRUI B100prof NEDELCU MIHAELA
SPIRIDON MARIA-LUIZAI B98prof NEDELCU MIHAELA
SCHIOPU ALESIA-MARIAI B95prof NEDELCU MIHAELA
GRECU SARA-ALESIAI B93prof NEDELCU MIHAELA
PARASCHIV RIZA EDUARDI B92prof NEDELCU MIHAELA
BUSTEAN DAVID-ANDREII B90prof NEDELCU MIHAELA
COJOCARU ANDREEAI B90prof NEDELCU MIHAELA
MELINESCU PATRICIAI B90prof NEDELCU MIHAELA
OITA ADRIANA MEDEEAI B90prof NEDELCU MIHAELA
POPA IOANA REBECAI B90prof NEDELCU MIHAELA
STANIA AYANI B87prof NEDELCU MIHAELA
VOICA ALESSIA MARIAI B78prof NEDELCU MIHAELA
STAN ANDREEA AYANAI B77prof NEDELCU MIHAELA
IORDACHE GABRIELI B73prof NEDELCU MIHAELA
SURCEL ROBERTI B67prof NEDELCU MIHAELA
IANA FABIANI B66prof NEDELCU MIHAELA
BEBU RAFAELI C97prof CATUN FLORINA
ALEXANDRU ANDREII C93prof CATUN FLORINA
STINGA BIANCAI C91prof CATUN FLORINA
NICA SEBASTIANI C90prof CATUN FLORINA
NUTA DARIAI C90prof CATUN FLORINA
SERBAN DAVIDI C90prof CATUN FLORINA
VARATICEANU MARIA ANTONIAI C90prof CATUN FLORINA
BARBU DRAGOSI C85prof CATUN FLORINA
ILIE ALEX CRISTIANI C83prof CATUN FLORINA
VADUVEANU NATASCHAI C70prof CATUN FLORINA
VOINEA REBECAI C70prof CATUN FLORINA
STANESCU TEODORAI C68prof CATUN FLORINA
FRUNZA MIHAELA DOINITAI C66prof CATUN FLORINA
GHEORGHE-MEDELETE TEODORA-ELENAII B100Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
IVANESCU ALEXANDRUII B100Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
STANULESCU STEFANIA-ANAMARIAII B99Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
ANGHEL PATRICIA-ELENAII B98Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
FOTA CRISTIAN-STEFAN-LAURENTIUII B98Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
TICU MARIA-DIANAII B97Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
TUDORASCU ANDREEA-FRANCESCAII B97Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
CERCELARU MIGUEL-FLORINII B96Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
FLOREA ANDREI CATALINII B95Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
DOBRE DENISA-ELENAII B93Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
SAVA ERIKA-ELENAII B93Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
NICOLAE ELENA-DIANAII B90Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
POPA MARIAN-KLAUS-ANDREIII B90Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
TESCOVEANU MRIA-NATASAII B90Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
PALEA ALEXANDRU-GABRIELII B88Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
TUTICA-STANOI CALINA-MARINAII B87Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
BARAGAN RADU ALEXANDRUII B86Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
VLADUT VICTORIA-ANAMARIAII B85Prof SARBU MELANIA-ANTOANETA
CORNEA DANIELII D99Prof GAVRILESCU AMALIA-ELENA
DINCA MARIUSII D84Prof GAVRILESCU AMALIA-ELENA
IANCU STEFANII D82Prof GAVRILESCU AMALIA-ELENA
DESPA FABIANIII B100prof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
ROBU DAVIDIII B90prof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
UNGUREANU MARIN III B76prof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
SUTU MIHAELA PATRICIAIII B75prof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
OPRICA RIANIII B72prof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
ILIUTA ALEXANDRU IONUTIII C100prof STUPARU VERGINICA
VASILE EDUARDOIII C100prof STUPARU VERGINICA
VINTILA GABRIELIII C95prof STUPARU VERGINICA
CISMARU ANA MARIAIII C90prof STUPARU VERGINICA
ROSU ALEXANDRUIII C90prof STUPARU VERGINICA
MANOLACHE CAPLEA FABIAN ALEXIII C84prof STUPARU VERGINICA
MILITARU ADINAIII C80prof STUPARU VERGINICA
TRUSCA MARIUSIII C73prof STUPARU VERGINICA
STOIAN DENISAIII C70prof STUPARU VERGINICA
BIRTU ALEXIAIII C65prof STUPARU VERGINICA
ANCUTA ALEXANDRUIV B96Prof NUTA IRINA
FIEROIU RADUIV B96Prof NUTA IRINA
STUPARU IONUTIV B96Prof NUTA IRINA
BUNGETEANU DRAGOSIV B95Prof NUTA IRINA
VINATORIU STEFANIV B92Prof NUTA IRINA
MICU COSMIN-ANDREIIV B91Prof NUTA IRINA
GEAMPANA MARIOIV B90Prof NUTA IRINA
MIROI THEODORIV B90Prof NUTA IRINA
BADEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
BARU MIHAIPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
BEDELICI KARINAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
BORCAN ROBERTAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
CALIN MATEO LUCAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
DINDRANU ALEXAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
DINU ALEXANDRAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
NICULESCU MIHAIPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
POPESCU DAVIDPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
RADULESCU ANAISPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
ROBU DAVIDPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
STOIAN ANASTASIAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
VIERU MARIAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
VILCEA STEFANIAPregatitoare A100prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
STAICU THEODORPregatitoare A97prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
URTILA MIHAIPregatitoare A97prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
CIOBANU ALECSANDRUPregatitoare A96prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
CALUGARITA AYANPregatitoare A95prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
ZAGARA CATALINPregatitoare A95prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
SAVA DARIUSPregatitoare A92prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
MODOALCA MARIAPregatitoare A85prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
PANDURU SOFIAPregatitoare A76prof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs