Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Decebal
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
HOZAC AIMEE ANDREEAI A100CIOABA ANA
TUTA ANDREEA BIANCAI A100CIOABA ANA
VELEA FABIAN MIHAII A100CIOABA ANA
GIURA ANDREII A90CIOABA ANA
PIRLOG ALEXANDRAI A90CIOABA ANA
TUDOR ANTONIA MARIAI A90CIOABA ANA
RADOESCU PATRICIAI A88CIOABA ANA
BUDESCU TEODORA BRIANAI A86CIOABA ANA
BURTEA MIHNEA CATALINI A85CIOABA ANA
DURLANU MARAI A85CIOABA ANA
ECOBICI RARES ANDREII A85CIOABA ANA
STAICU DENISI A85CIOABA ANA
TANASOIU IANISI A85CIOABA ANA
NEACSU CATALIN MARIANI A81CIOABA ANA
DINU ANDREI SORINI A78CIOABA ANA
BARAC LUCA IONEL I A75CIOABA ANA
STANILOIU DRAGOSI A75CIOABA ANA
VELISCU ELIZA MARIAI A75CIOABA ANA
CISMARU MIHAI CATALINI B95POPESCU GABRIELA
NICA DARIUS STEFANI B95POPESCU GABRIELA
FIRAN ANDREII B90POPESCU GABRIELA
SILISTEANU MARIA CRISTINAI B82POPESCU GABRIELA
AMZOLINI STEFANIA ALEXANDRAI B80POPESCU GABRIELA
BODAESCU IONUT CIPRIANI B78POPESCU GABRIELA
IONUT MARIOI B77POPESCU GABRIELA
IONUT MARIOI B77POPESCU GABRIELA
CHIRITA BOGDAN ILIEI B75POPESCU GABRIELA
DUMITRU RICARDO-MARIUSI B68POPESCU GABRIELA
DUMITRU RICARDO-MARIUSI B68POPESCU GABRIELA
UDREA CLAUDIU MARIANI B67POPESCU GABRIELA
NEGRILA DARIUS STEFANI B62POPESCU GABRIELA
NEGRILA DARIUS STEFANI B62POPESCU GABRIELA
LAZARESCU RARES ALEXANDRUI B60POPESCU GABRIELA
FLORICEL ELENAI C100CIRLOGEA MIHAI
PENA RARESI C100CIRLOGEA MIHAI
SANDU RIANNAI C100CIRLOGEA MIHAI
SERBAN DAVID VASILEI C93CIRLOGEA MIHAI
STEFAN ALEXANDRU I C90CIRLOGEA MIHAI
TOANCA TENOVICI DAVIDI C90CIRLOGEA MIHAI
BURDAN ADRIELAI C80CIRLOGEA MIHAI
IRINDEA DAVIDI C75CIRLOGEA MIHAI
CISMARU ADELINAI C70CIRLOGEA MIHAI
VASILE ROZAI C68CIRLOGEA MIHAI
COANDA STEFANI C67CIRLOGEA MIHAI
DRAGHICI ALEXANDROUI C65CIRLOGEA MIHAI
CHIURTU STEFANIAI C60CIRLOGEA MIHAI
BOCAI STEFANII A85LUNGU LETITIA
BUDICA MARAII A85LUNGU LETITIA
NICOLA RIANAII A85LUNGU LETITIA
CIMPOERU EDUARDII A80LUNGU LETITIA
BURULEA RAFAELAII A75LUNGU LETITIA
CIUCIU LIVIAII A75LUNGU LETITIA
TUFISI EDUARDII A75LUNGU LETITIA
PATRU BOGDANII A70LUNGU LETITIA
MARIN KARINA ANA- MARIAII B90GURA ROSIE MADALINA
CIRTU IANIS-COSMINII B85GURA ROSIE MADALINA
TOBOS ANDREI CATALINII B79GURA ROSIE MADALINA
NICOLA GEORGE ANDREIII B75GURA ROSIE MADALINA
PLESEA LAURA ANDREEAII B75GURA ROSIE MADALINA
FANTANA ALEXANDRAII C100VASILE VIORICA
TUCA LUCAII C100VASILE VIORICA
SIMA ALEXIAII C90VASILE VIORICA
ENACHE IRENEII C86VASILE VIORICA
DIDOLI FRANCESCAII C80VASILE VIORICA
MANEA YANNISII C80VASILE VIORICA
STANCU RAZVANII C80VASILE VIORICA
DUMITRU DENISAII C78NENCIU DOMNICA
DARUKA GABRIELII C74VASILE VIORICA
DUMITRU ALEXANDRUII C74VASILE VIORICA
CIRLAN ANDREIII C73NENCIU DOMNICA
MIHALACHE ANDREIII C72VASILE VIORICA
BUTOI RALUCAII C68NENCIU DOMNICA
NICOLAESCU bOGDANII C68NENCIU DOMNICA
PAGILA ANA MARIAII C68NENCIU DOMNICA
PREDA EDUARDII C68NENCIU DOMNICA
VATUIU ALEXANDRUII C68NENCIU DOMNICA
ZLOTEA DANIELII C65NENCIU DOMNICA
DRAGHICI ARABELAII C63NENCIU DOMNICA
BADEA IANISII CParticipantNENCIU DOMNICA
POMANA DENISII CParticipantNENCIU DOMNICA
FLOREA MATEIIII A93FILIP SIMONA
TANASIE VLADIII A88FILIP SIMONA
PAVELESCU DAVIDIII A82FILIP SIMONA
VOICU MIRUNAIII A68FILIP SIMONA
BURTOIU ALEXANDRAIII A66FILIP SIMONA
ROMAN CRISTINAIII B90PETRESCU STELA
PIRLOG MARIAN NICOLAEIII C100BUSE DANIELA
NICOLIN VALENTINA ERIKAIII CParticipantBUSE DANIELA
OROVICEANU VLADIV A100FARFARA MINODORA
POPOVICI VIRGILIV A100FARFARA MINODORA
SOROP IONUTIV A100FARFARA MINODORA
POENARU MATEIIV A93FARFARA MINODORA
POPESCU DARIAIV A92FARFARA MINODORA
TUCA ALESSIAIV A85FARFARA MINODORA
TUDOR KARINAIV A83FARFARA MINODORA
BARAGAN CRISTIANAIV A81FARFARA MINODORA
BULACU DANIELIV A77FARFARA MINODORA
MANEA DAVIDIV A67FARFARA MINODORA
TICA ANISIAIV A67FARFARA MINODORA
PACHIA ROBERTAIV A66FARFARA MINODORA
CRISTESCU DAVIDIV A63FARFARA MINODORA
BARBU INGRIDIV A60FARFARA MINODORA
CHIRIAC ROBERTAIV AParticipantFARFARA MINODORA
LUTA TEODORIV AParticipantFARFARA MINODORA
ROBU TEODORAIV AParticipantFARFARA MINODORA
STAN ALEXIAIV B100IONELE CAMELIA
VATASOIU EDUARDIV B96IONELE CAMELIA
BUDESCU ALEXANDRAIV B95IONELE CAMELIA
BARBALATA ELEXIAIV B93IONELE CAMELIA
NEGREA FRANCESCAIV B90IONELE CAMELIA
DUTA DARIAIV B87IONELE CAMELIA
PITICHE ALICIAIV B87IONELE CAMELIA
SECU OANAIV B84IONELE CAMELIA
STAVARACHE-BRANESCU SORINIV B78IONELE CAMELIA
ANCA ALEXANDRAIV B70IONELE CAMELIA
DIJMARESCU MARAIV B70IONELE CAMELIA
FRASINEANU ALEXANDRAIV B70IONELE CAMELIA
FRASINEANU ALEXANDRAIV B70IONELE CAMELIA
IORDACHE DENISIV B70IONELE CAMELIA
IORDACHE DENISIV B70IONELE CAMELIA
BOICEA DAVIDIV B69IONELE CAMELIA
PASCA LEONARDIV B66IONELE CAMELIA
TRANCA BOGDANIV B66IONELE CAMELIA
CIORTAN ANA-MARIA CATALINAIV C98GEORGESCU IRINA MADALINA
CIRSTOV STEFAN TEODORIV C95GEORGESCU IRINA MADALINA
BADOI IONELA REBECAIV C90GEORGESCU IRINA MADALINA
STANCU SARA GIORGIAIV C65GEORGESCU IRINA MADALINA
MODOALCA PETRUTA MIHAELAIV CParticipantGEORGESCU IRINA MADALINA
NITU ADELINA FRANCESCAIV CParticipantGEORGESCU IRINA MADALINA
BRANESCU RAFAEL MIHAIPregatitoare B100STEFAN CRISTINA
COTULBEA DAVID IONUTPregatitoare B100STEFAN CRISTINA
DRAGOMIR MAYA ALEXAPregatitoare B100STEFAN CRISTINA
FERA EDUARD IONUTPregatitoare B100STEFAN CRISTINA
SANDA RARES GABRIELPregatitoare B100STEFAN CRISTINA
BADAN RAUL ANDREI Pregatitoare B98STEFAN CRISTINA
MIRSOLEA ISABELA MARIAPregatitoare B98STEFAN CRISTINA
POTINC ALEXANDRU IONUTPregatitoare B98STEFAN CRISTINA
MIREA ALEXANDRA GABRIELAPregatitoare B95STEFAN CRISTINA
POPESCU AYANNA IVONE ALEXANDRAPregatitoare B95STEFAN CRISTINA
DOBRAN ALEXIAPregatitoare B92STEFAN CRISTINA
REBEGA ALESSANDRO MIHAIPregatitoare B92STEFAN CRISTINA
DIRVAREANU BRIANA MARIAPregatitoare B89STEFAN CRISTINA
CIOVICA LUCA VALERIA IOANAPregatitoare B85STEFAN CRISTINA
VICA MINCULESCU ALEX ANDREIPregatitoare B85STEFAN CRISTINA
OLARU CODRUTA ALEXIAPregatitoare B82STEFAN CRISTINA
STERIE ALEXANDRU ANDREIPregatitoare B82STEFAN CRISTINA
BADAN ALEXANDRU MARIANPregatitoare B80STEFAN CRISTINA
BALOI ALEXANDRU MARIANPregatitoare B80STEFAN CRISTINA
RIZA ALEXANDRU DANIELPregatitoare B80STEFAN CRISTINA
DINU YANIS ANTONIO MIHAIPregatitoare B70STEFAN CRISTINA
CORBOIANU VICTOR PETRUPregatitoare B64STEFAN CRISTINA
MOROZAN MARIA ALEXIAPregatitoare B60STEFAN CRISTINA
IDITA CRISTIAN GABRIELPregatitoare BParticipantSTEFAN CRISTINA
STEOMLEGA ROBERTOPregatitoare BParticipantSTEFAN CRISTINA
STIRBU ELENA DARIAPregatitoare BParticipantSTEFAN CRISTINA
SINDILARIU EDUARD RAFAELPregatitoare BParticipantSTEFAN CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs