Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Decebal
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
SECU OANA CAMELIAIII BEIONELE CAMELIA
STAN ALEXIA MARIAIII BEIONELE CAMELIA
BADOI IONELA REBECAIII CEGEORGESCU IRINA MADALINA
CIRSTOV STEFAN TEODORIII CEGEORGESCU IRINA MADALINA
DOBEANU DARIAIV AEVASILE VIORICA
BUDESCU BRIANAPregatitoare AECIOABA ANA
DRAGOIANU ROBERTPregatitoare AECIOABA ANA
GIURA ANDREIPregatitoare AECIOABA ANA
NEACSU CATALINPregatitoare AECIOABA ANA
PIRLOG ALEXANDRAPregatitoare AECIOABA ANA
RADOESCU PATRICIAPregatitoare AECIOABA ANA
BODAESCU CIPRIANPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
DUMITRU MARIUSPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
FIRAN ANDREIPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
LAZARESCU RARESPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
MOCIOACA MARIOPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
NEGRILA DARIUSPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
NICA DARIUSPregatitoare BEPOPESCU GABRIELA
BURDAN ADRIELAPregatitoare CECIRLOGEA MIHAI
COANDA STEFANPregatitoare CECIRLOGEA MIHAI
PENA RARESPregatitoare CECIRLOGEA MIHAI
TUCA ALESSIA CRISTIANAIII AIFARFARA MINODORA
BADOI LUIZAIV AIVASILE VIORICA
TANASIE VLAD-MIHAIII AIIFILIP SIMONA
POPOVICI VIRGIL GEORGIANIII AIIFARFARA MINODORA
CIORTAN ANA-MARIA CATALINAIII CIIGEORGESCU IRINA MADALINA
BUIEA ANA MARIAPregatitoare AIICIOABA ANA
ECOBICI RARESPregatitoare AIICIOABA ANA
VELEA FABIANPregatitoare AIICIOABA ANA
CHIRITA BOGDAN ILIEPregatitoare BIIPOPESCU GABRIELA
MITRAN ALVARPregatitoare BIIPOPESCU GABRIELA
SILISTEANU MARIAPregatitoare BIIPOPESCU GABRIELA
DANCIU EUGENPregatitoare CIICIRLOGEA MIHAI
DRAGHICI ALEXANDROUPregatitoare CIICIRLOGEA MIHAI
PREDA MARIOPregatitoare CIICIRLOGEA MIHAI
STEFAN ALEXANDRU Pregatitoare CIICIRLOGEA MIHAI
BURTOIU ELENA ALEXANDRAII AIIIFILIP SIMONA
PAVELESCU MIHAIL DAVIDII AIIIFILIP SIMONA
AMZOLINI STEFANIAPregatitoare BIIIPOPESCU GABRIELA
AMZOLINI STEFANIAPregatitoare BIIIPOPESCU GABRIELA
MUNTEANU REBECAII BMPETRESCU STELA
PIRLOG MARIAN NICOLAEII CMBUSE DANIELA
OROVICEANU VLADIII AMFARFARA MINODORA
DUTA DARIA MIHAELAIII BMIONELE CAMELIA
BRINDASIU DARIAIV AMVASILE VIORICA
CRACIUN ALEXANDRUIV AMVASILE VIORICA
BARAC LUCAPregatitoare AMCIOABA ANA
BURTEA MIHNEAPregatitoare AMCIOABA ANA
NICULESCU ANA MARIAPregatitoare BMPOPESCU GABRIELA
CISMARU ADELINAPregatitoare CMCIRLOGEA MIHAI

Inapoi la centrele de concurs