Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Eliade
Nume elevClasaCadru didactic
CARSTOCEA DAVID STEFANI AVANTU MARIA
MITRU MIHAI CATALINI AVANTU MARIA
SERBANESCU BIANCA MARIAI AVANTU MARIA
BARBUT ANAMARIAI BBALOSACHE DORINA
RADUCANU NATASHAI BBALOSACHE DORINA
RAICU BIANCAI BBALOSACHE DORINA
ANGHEL CLARA STEFANIAI CGAVRILA ELENA
ANGHEL TEODORA MARIAI CGAVRILA ELENA
BARBU ANDREI RARESI CGAVRILA ELENA
CAIA RAZVAN STEFANI CGAVRILA ELENA
PISOI DARIA MARIAI CGAVRILA ELENA
UT SOPHIA MARIAI CGAVRILA ELENA
BESLIU ALEXANDRAI DPOPESCU MIRELA
COJOCAREANU PETRUI DPOPESCU MIRELA
CONSTANTINESCU DAVIDI DPOPESCU MIRELA
CUREA EDUARDI DPOPESCU MIRELA
GANESCU ADRIANI DPOPESCU MIRELA
MAIURU ELENAI DPOPESCU MIRELA
PALFI ERIKI DPOPESCU MIRELA
POPA NEACSU IOANAI DPOPESCU MIRELA
SANDU ROXANAI DPOPESCU MIRELA
SARARU LETITIAI DPOPESCU MIRELA
STOICA TUDORI DPOPESCU MIRELA
ASPROIU TIMEEA MARIAII APOPA CARMEN
AVRAM ANA MARIA II APOPA CARMEN
CONSTANTIN ALEXIA CRISTIANA II APOPA CARMEN
DANA ECATERINA II APOPA CARMEN
DUMITRU SILVIU MIHAI II APOPA CARMEN
FARCU MARA II APOPA CARMEN
FAUR DAVID MIHNEA II APOPA CARMEN
GRIGORESCU DARIUS II APOPA CARMEN
IANCU ROBERT DUMITRU II APOPA CARMEN
PETRESCU IOANA EVOLET II APOPA CARMEN
POPA MATEI II APOPA CARMEN
STANESCU MIHAI II APOPA CARMEN
TRIFANESCU CALIN TEODOR II APOPA CARMEN
ANDREI BIANCAII BMORARU MARCELA
DEDIU BIANCAII BMORARU MARCELA
FLORICEL ROBERTII BMORARU MARCELA
GHITA ALEXANDRAII BMORARU MARCELA
MIHAI RARESII BMORARU MARCELA
TRONCUTA ANDREIII BMORARU MARCELA
UNGUREANU VICTORII BMORARU MARCELA
UTA LUCAII BMORARU MARCELA
BALUNA RARESII CDUTA NARCISA
CERNEA BIANCAII CDUTA NARCISA
FAURESCU SORINII CDUTA NARCISA
SAVIC DAVIDII CDUTA NARCISA
URZICEANU IOANAII CDUTA NARCISA
DIACONESCU RADUII DGhinea Mihaela
DONOSE MATEOIII AAnoiu Florentina
MANESCU VLADIII AAnoiu Florentina
MELEACA AMERIII AAnoiu Florentina
NEGRILA ROBERTIII AAnoiu Florentina
PISOI STEFANIII AAnoiu Florentina
TUCA BEATRICEIII AAnoiu Florentina
TUDORASCU DAVIDIII AAnoiu Florentina
Antonie ElianIII BVOINEA MARIANA
Sprincu AndreiIII BVOINEA MARIANA
RADU ADRIANIII CRADU FLORENTINA
Radu AdrianIII CRADU FLORENTINA
DOBRE RARESIV ASTEFAN FLOAREA
ILIE VLADIV ASTEFAN FLOAREA
IVANOVICI IARINAIV ASTEFAN FLOAREA
MIHAIU ALEXIAIV ASTEFAN FLOAREA
POPA MIHAIIV ASTEFAN FLOAREA
RADUICA BRIANAIV ASTEFAN FLOAREA
TRAISTARU DRAGOSIV ASTEFAN FLOAREA
CODRES MIHAIIV BDINCA HERMINA
COLAN MARA DARIAIV BDINCA HERMINA
DUCU ANDREIIV BDINCA HERMINA
GHEORGHE CAROL ALEXANDRUIV BDINCA HERMINA
MAIURU STEFANIV BDINCA HERMINA
SELEA EMMA TEODORAIV BDINCA HERMINA
BARBU ELIZA ELENAIV CCretan Valentina
IOANA ANDREI VICTORIV CCretan Valentina
NEMTARU VLADIMIR MIHAIIV CCretan Valentina
RADU ROBERT SEBASTIANIV CCretan Valentina
STEFANESCU ALIN GABRIELIV CCretan Valentina
TUDOSE MARIA CORINAIV CCretan Valentina
UDREA IRIS ELENAIV CCretan Valentina
Baluta DenisaIV DRiza Narcisa
Cancescu MateiIV DRiza Narcisa
Chirtibus SasaIV DRiza Narcisa
Ungureanu AidaIV DRiza Narcisa
BELCIUG ALESSIAPregatitoare BMITRU REBECA
BRANDIBUR IVASCU NICHOLASPregatitoare BMITRU REBECA
CIOCHIA MADALINA Pregatitoare BMITRU REBECA
DINU ELENAPregatitoare BMITRU REBECA
DUTA ALESIAPregatitoare BMITRU REBECA
MARINESCU DENISPregatitoare BMITRU REBECA
MIHAI DAVIDPregatitoare BMITRU REBECA
NUTA ROBERTPregatitoare BMITRU REBECA
PAUNESCU VERONICAPregatitoare BMITRU REBECA
RADULESCU ALEXPregatitoare BMITRU REBECA
SALAN DARIUSPregatitoare BMITRU REBECA
STAN ELENAPregatitoare BMITRU REBECA
TUDOR IANNISPregatitoare BMITRU REBECA
TURNA IRINAPregatitoare BMITRU REBECA

Inapoi la centrele de concurs