Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Eliade
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ASPROIU TIMEEA I AEPOPA CARMEN
AVRAM ANA MARIA I AEPOPA CARMEN
CONSTANTIN ALEXIAI AEPOPA CARMEN
DUMITRU SILVIUI AEPOPA CARMEN
FARCU MARAI AEPOPA CARMEN
GRIGORESCU DARIUSI AEPOPA CARMEN
IANCU ROBERTI AEPOPA CARMEN
PETRESCU EVOLETI AEPOPA CARMEN
POPA MATEI I AEPOPA CARMEN
STANCIU ROBERTI AEPOPA CARMEN
STANESCU MIHAII AEPOPA CARMEN
BALUNA RARESI CEDUTA NARCISA
CERNEA BIANCAI CEDUTA NARCISA
CIOLACU MATEII CEDUTA NARCISA
DRUGA STEFANI CEDUTA NARCISA
FAURESCU SORINI CEDUTA NARCISA
TUTUNARU MIHNEAI CEDUTA NARCISA
MATEA FRANCESCAI DEGhinea Mihaela
Antonie ElianII BEVoinea Mariana
Meca RaresII BEVoinea Mariana
Paunescu RaduII BEVoinea Mariana
Sandulescu StefanII BEVoinea Mariana
Stefan AndreeaII BEVoinea Mariana
Diaconu RaduII CERadu Florentina
Stan RazvanII CERadu Florentina
CIMPEANU ADELINAII DESimanschi Aida
CIOI MIHAI DAVIDII DESimanschi Aida
MINCHICI ALEXANDRUII DESimanschi Aida
Miu AndreiII EEElena Alina Margineanu
BURCEA DAVID NICOLASIII AEStefan Floarea
CONSTANTINESCU RADUIII AEStefan Floarea
DOBRE ANDREI RARESIII AEStefan Floarea
ILIE VLAD MIHAIIII AEStefan Floarea
IVANOVICI IARINA ANDREEAIII AEStefan Floarea
PATRASCU RADUIII AEStefan Floarea
POPESCU ANDREI BOGDANIII AEStefan Floarea
STOICA DARIA ELENAIII AEStefan Floarea
VARUTU EVA STEFANIA III AEStefan Floarea
CODRES MIHAIIII BEDINCA HERMINA
COLAN MARA DARIAIII BEDINCA HERMINA
SELEA EMMA TEODORAIII BEDINCA HERMINA
VILCULESCU IOANAIII BEDINCA HERMINA
DELIU VLAD CLAUDIUIII CECRETAN VALENTINA
IOANA ANDREI VICTORIII CECRETAN VALENTINA
TUDOSE MARIA CORINAIII CECRETAN VALENTINA
BALUTA DENISAIII DERiza Narcisa
CANCESCU MATEIIII DERiza Narcisa
CHIRTIBUS SASAIII DERiza Narcisa
CRETU SEBASTIANIII DERiza Narcisa
DEDIU STEFANIII DERiza Narcisa
MARGARITESCU ANDREIIII DERiza Narcisa
POPA JASMINEIII DERiza Narcisa
VARUTU ALEXANDRAIII DERiza Narcisa
MUNTEANU ANGELAIV AEAsproiu Diana
TRUICA DORIN CRISTIANIV AEAsproiu Diana
MOGOI ANDREIIV BEMITRU REBECA
POPESCU VLADIV BEMITRU REBECA
COPACESCU DAVIANIV CEROSCULESCU ALEXANDRU
SALCEANU EDUARDIV CEROSCULESCU ALEXANDRU
IANCU GABRIELIV DEGRINARU NADIA
MARINESCU EUGENIOIV DEGRINARU NADIA
NICOLICI BIANCAIV DEGRINARU NADIA
ROSU-HAMZESCU ANDREEAIV DEGRINARU NADIA
BECE RAZVANPregatitoare AEvantu maria
CARSTOCEA DAVIDPregatitoare AEvantu maria
MITRU MIHAIPregatitoare AEvantu maria
SERBANESCU BIANCAPregatitoare AEvantu maria
STEFANESCU RAISAPregatitoare AEvantu maria
STOICA IRISPregatitoare AEvantu maria
TUDORAN VLADPregatitoare AEvantu maria
BARBUT ANA MARIAPregatitoare BEBalosache Dorina
GAITA CLARAPregatitoare BEBalosache Dorina
MUNTEANU ANASTASIAPregatitoare BEBalosache Dorina
RAICU BIANCAPregatitoare BEBalosache Dorina
RAUCANU NATASHAPregatitoare BEBalosache Dorina
ANGHEL CLARA STEFANIAPregatitoare CEGavrila Elena
BALUTA MARIA LAVINIA Pregatitoare CEGavrila Elena
BARBU ANDREI RARES Pregatitoare CEGavrila Elena
DUMITRU OANA ANDREEA Pregatitoare CEGavrila Elena
GRIGORASCU DARIA ELENA Pregatitoare CEGavrila Elena
MOGA ANA MARIA Pregatitoare CEGavrila Elena
PISOI DARIA MARIA Pregatitoare CEGavrila Elena
TRAISTARU IANIS STEFAN Pregatitoare CEGavrila Elena
ZAVOI IULIA GABRIELA Pregatitoare CEGavrila Elena
BESLIU ALEXANDRAPregatitoare DEPopescu Mirela
CIAUSIU TEODORAPregatitoare DEPopescu Mirela
COJOCAREANU PETRUPregatitoare DEPopescu Mirela
CONSTANTINESCU DAVIDPregatitoare DEPopescu Mirela
COPANCEANU DAVIDPregatitoare DEPopescu Mirela
DIACONU MIHNEAPregatitoare DEPopescu Mirela
DOLAN ALEXA ANDREEAPregatitoare DEPopescu Mirela
DOROBANTU MARIAPregatitoare DEPopescu Mirela
GRIGORESCU MARIAPregatitoare DEPopescu Mirela
MARINICA DRAGOSPregatitoare DEPopescu Mirela
PALFI ERIKPregatitoare DEPopescu Mirela
POPA NEACSU IOANAPregatitoare DEPopescu Mirela
PURCARU ROLF CAROLPregatitoare DEPopescu Mirela
SANDU ROXANAPregatitoare DEPopescu Mirela
SARARU MARIA LETITIAPregatitoare DEPopescu Mirela
SCHIOPU MIRUNA MARIAPregatitoare DEPopescu Mirela
CAP AYDAN EMRE Pregatitoare CIGavrila Elena
IOVAN MARIA THEODORA Pregatitoare CIGavrila Elena
Ciulean RalucaII CIRadu Florentina
Cocosila AndreeaII CIRadu Florentina
Nicolaescu DavidII CIRadu Florentina
ANGHEL PATRICK ANDREIII DISimanschi Aida
DINCA ELIZA MARIAII DISimanschi Aida
PRUNA INGRID ALEXANDRAII DISimanschi Aida
Isabela SerbanescuII EIElena Alina Margineanu
BARBU STEFANIII AIStefan Floarea
POPARTAN BOGDAN PAULIII AIStefan Floarea
PURCAREA ANDREEA CRISTIANA III AIStefan Floarea
DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAIII BIDINCA HERMINA
GHEORGHE CAROL ALEXANDRUIII BIDINCA HERMINA
CIUNEL VLADIV CIROSCULESCU ALEXANDRU
LUPEANU ROBERTIV DIGRINARU NADIA
ALBU EMAPregatitoare AIvantu maria
BOBOC ANDRAPregatitoare AIvantu maria
DUDU FILIPPregatitoare AIvantu maria
LUCACI MATHEAPregatitoare AIvantu maria
NITA ADRIANPregatitoare AIvantu maria
OLTEANU ALEXIAPregatitoare AIvantu maria
SMARANDA DAVIDPregatitoare AIvantu maria
VIGUIER MATHIASPregatitoare AIvantu maria
Dumitrescu BogdanII CIIRadu Florentina
RADUT ARONIII AIIStefan Floarea
POPESCU DARIAIII BIIDINCA HERMINA
CORABU MARIAPregatitoare BIIBalosache Dorina
AVRAM AMELIA MARIAPregatitoare DIIPopescu Mirela
BEJINARU SOFIAPregatitoare DIIPopescu Mirela
CONSTANTINESCU EVAPregatitoare DIIPopescu Mirela
DICU ALECPregatitoare DIIPopescu Mirela
MAIURU ELENAPregatitoare DIIPopescu Mirela
PREDESCU MATEIPregatitoare DIIPopescu Mirela
STAICU CARMENPregatitoare DIIPopescu Mirela
Titulescu DenisaII CIIRadu Florentina
STAICU MARIO DINELIII BIIDINCA HERMINA
NETAR THEIAIV BIIMITRU REBECA
EPURE ANCAIV DIIGRINARU NADIA
CERBULESCU C-TIN LUCA Pregatitoare CIIGavrila Elena
STOICA TUDORPregatitoare DIIPopescu Mirela
TUREA OVIDIUPregatitoare DIIPopescu Mirela
VINEREAN ANDREIPregatitoare DIIPopescu Mirela
BARBULESCU AYANI CIIDUTA NARCISA
IONITA DAVIDI DIIGhinea Mihaela
Sprincu AndreiII BIIVoinea Mariana
MIHAI TANIA ELENAII DIISimanschi Aida
POPA MIHAI ALEXANDRUIII AIIStefan Floarea
POPESCU ADRIANA FRANCESCA III AIIStefan Floarea
GIURGITEANU CRISTIANAIII BIIDINCA HERMINA
POPA NEACSU STEFANIII BIIDINCA HERMINA
TAPUSI SOFIAIII BIIDINCA HERMINA
BARBU ELIZA MARIAIII CIICRETAN VALENTINA
NEMTARU VLADIMIR MIHAIIII CIICRETAN VALENTINA
RADU ROBERT SEBASTIANIII CIICRETAN VALENTINA
UDREA IRIS ELENAIII CIICRETAN VALENTINA
Grinaru DavidIII DIIRiza Narcisa
BURLAN ELENAIV CIIROSCULESCU ALEXANDRU
NITA ERIKAIV DIIGRINARU NADIA
GEOGEA SOFIAPregatitoare BIIBalosache Dorina
CABA AYANNA ELENA Pregatitoare CIIGavrila Elena
CAPITANESCU ANDREI Pregatitoare CIIGavrila Elena
DEACONU ERIC DANIEL Pregatitoare CIIGavrila Elena
PUTINELU DELIA MARIA Pregatitoare CIIGavrila Elena
UT SOPHIA MARIA Pregatitoare CIIGavrila Elena
ZAMFIR DARIUS GEORGE Pregatitoare CIIGavrila Elena
CIUPUREANU DENISAPregatitoare DIIPopescu Mirela
DRANICEANU ANAPregatitoare DIIPopescu Mirela
Avram AlexII CIIIRadu Florentina
Tranca AlexandraII CIIIRadu Florentina
DIACONU MARA IRINAIII BIIIDINCA HERMINA
ILINCA STEFANECU MARIAIV BIIIMITRU REBECA
DRAGOESCU EDUARD MIHAI DRAGOESCU EDUARD MIHAI Pregatitoare CIIIGavrila Elena
GATEJESCU MIHNEA IOAN Pregatitoare CIIIGavrila Elena
CUREA EDUARDPregatitoare DIIIPopescu Mirela
Iliescu DariaII BIIIVoinea Mariana
Lungu DariusII CIIIRadu Florentina
MELINESCU ANDREIIII AIIIStefan Floarea
VASILESCU MIHAIIII DIIIRiza Narcisa
SIMION OLIVIAIII AIIIStefan Floarea
ANGHEL AMALIAIII BIIIDINCA HERMINA
DUCU ANDREIIII BIIIDINCA HERMINA
SIMION ALMA ANDREEAIII BIIIDINCA HERMINA
TOMA VALENTINA GABRIELAIII BIIIDINCA HERMINA
VILCEANU VICTORIV CIIIROSCULESCU ALEXANDRU
MATEA OVIDIUPregatitoare BIIIBalosache Dorina
RADU ANA MARIAPregatitoare BIIIBalosache Dorina
PIRLEA-ANDRONACHE ELIZA ALEXIA Pregatitoare CIIIGavrila Elena
Stefan MayaII BIIIVoinea Mariana
Barbu AmelieII CIIIRadu Florentina
IONESCU MIHNEAIV BIIIMITRU REBECA
DRICU VLAD ALEXANDRU Pregatitoare CIIIGavrila Elena
FLORESCU MATEI Pregatitoare CIIIGavrila Elena
TRIFANESCU CALINI AMPOPA CARMEN
GONZALEZ- ILIUTA ALEXANDRAI DMGhinea Mihaela
IOTA ERYKI DMGhinea Mihaela
SOSEA MARAI DMGhinea Mihaela
TAIATU TIBERIUI DMGhinea Mihaela
TRAISTARU DARIA MARIAI DMGhinea Mihaela
TUDOR MARIAI DMGhinea Mihaela
Buzatu AyanII CMRadu Florentina
MATEA LUCA ANDREIII DMSimanschi Aida
MINCHICI CRISTIANII DMSimanschi Aida
PETCU LUCA ANDREIII DMSimanschi Aida
Petcu ElenaII EMElena Alina Margineanu
BOBOC ANA MARIAIII AMStefan Floarea
IOVAN MARIA CODRUTAIII AMStefan Floarea
MIHAIU ALEXIA TEODORAIII AMStefan Floarea
RADUICA BRIANAIII AMStefan Floarea
STOICA DARIA ELENAIII AMStefan Floarea
CUREA DAVID MIHAIIII BMDINCA HERMINA
MAIURU STEFANIII BMDINCA HERMINA
CATARA MIHAIIV AMAsproiu Diana
VIERIU MARIAIV AMAsproiu Diana
CIRSTEA SIMONAIV CMROSCULESCU ALEXANDRU
BADOI MARIA RODICAIV DMGRINARU NADIA
DAMUREANU COSMINIV DMGRINARU NADIA
TOLEA IANISPregatitoare AMvantu maria
BALAURE DRAGOSPregatitoare BMBalosache Dorina
DASCALU MIRIAMPregatitoare BMBalosache Dorina
GHEORGHE RARISA IOANA Pregatitoare CMGavrila Elena
POPESCU IOANA Pregatitoare CMGavrila Elena

Inapoi la centrele de concurs