Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala nr 21 Gh.Titeica
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOCIOIU ERIKI AEDAFINA DANIELA
GENOIU AGATHAI AEDAFINA DANIELA
NICOLAE LIVIUI AEDAFINA DANIELA
STROE MARIAI AEDAFINA DANIELA
CIUPITU ROXANAI CEBANU CARMEN
OPRI ANDREII CEBANU CARMEN
SERBANESCU VICTORI CEBANU CARMEN
TOE DRAGOSI CEBANU CARMEN
MITRACHE MIHAII DEIONESCU LAURA
BARBUT MAIA DIMITRAII CENEAGOE IULIANA
VASILCA IOANAIII DESOREANU ROXANA
DINU VICTORIV AEBUFU ELENA
DRAGANCEA STEFANIAIV BEOROVICEANU SILVIA
LUNGU STEFANIV BEOROVICEANU SILVIA
BOBASU SILVIUIV CECOTOI NICOLETA
BOTEANU STEFANIV CECOTOI NICOLETA
DAN ANDRAIV CECOTOI NICOLETA
MIHAESCU CALINIV CECOTOI NICOLETA
TREANTA ANELISEIV CECOTOI NICOLETA
VIERU DRAGOSIV CECOTOI NICOLETA
BASANDICA MARIA ECATERINAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
CIOBANU-PATRUT ELIZA MARIAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
CIUREA CATALINA ANDREEAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
COTOLBOIU KARINA AIDA MARIAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
CRAIOVEANU TEODORAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
DAN MIHNEA ALEXANDRUPregatitoare AEPETCU EUGENIA
DINU ANNA MEDEEAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
ENE DARIA GABRIELAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
SUNICA ELENA ARYANAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
TRANCA DAVID ANDREIPregatitoare AEPETCU EUGENIA
UNTARU ANDREI RAULPregatitoare AEPETCU EUGENIA
VRABIE PATRICIA MARIAPregatitoare AEPETCU EUGENIA
DINCA RADUPregatitoare BEDELEVEDOVA LUCIA
DUMITRASCU ISABELPregatitoare BEDELEVEDOVA LUCIA
MITRU AMALIAPregatitoare BEDELEVEDOVA LUCIA
NINE ROBERTPregatitoare BEDELEVEDOVA LUCIA
SIRBU SONIAPregatitoare BEDELEVEDOVA LUCIA
VOINEA ROBERTPregatitoare BEDELEVEDOVA LUCIA
AMZA SCRIECIU ANDREIPregatitoare DEDUCA ANDREEA
CRACIUNESCU ROBERTPregatitoare DEDUCA ANDREEA
DUCA DARIA Pregatitoare DEDUCA ANDREEA
FIRANESCU VLADPregatitoare DEDUCA ANDREEA
GANESCU ADRIANPregatitoare DEDUCA ANDREEA
GHITA ALBULESCU ANA- MARIAPregatitoare DEDUCA ANDREEA
LUNGU ILIEPregatitoare DEDUCA ANDREEA
MITRAN ALEXANDRUPregatitoare DEDUCA ANDREEA
OPREA ANDREEAPregatitoare DEDUCA ANDREEA
PIRVULESCU STEFANIAPregatitoare DEDUCA ANDREEA
STANCIU MIRUNAPregatitoare DEDUCA ANDREEA
TANASESCU THEAPregatitoare DEDUCA ANDREEA
BACIOIU DARYAPregatitoare DIDUCA ANDREEA
IORDACHE EVAI AIDAFINA DANIELA
PATRU CLARAI DIIONESCU LAURA
MUSTATA REBECCA MARIAII AIGRIGORIE MARIANA
TUDOR ALESSIAII AIGRIGORIE MARIANA
MANCIU ANDREIIV BIOROVICEANU SILVIA
DUTA MIHAIPregatitoare DIDUCA ANDREEA
VIDU LUIZAPregatitoare DIDUCA ANDREEA
MANESCU FABIANI DIIIONESCU LAURA
POPESCU PETRUI DIIIONESCU LAURA
BADEA ANDREI LUCIANPregatitoare AIIPETCU EUGENIA
BRATCOVICI ALMAPregatitoare BIIDELEVEDOVA LUCIA
ION DRAGAPregatitoare BIIDELEVEDOVA LUCIA
POPESCU THEEAPregatitoare DIIDUCA ANDREEA
PAUNESCU DARIUS MIHAIPregatitoare AIIPETCU EUGENIA
CHIRVUSA DAVIDII AIIGRIGORIE MARIANA
CAPRA ANDRAI AIIDAFINA DANIELA
ORHEIU FILIPI BIICARAVAN ELENA
COTOLAN LUCIANI CIIBANU CARMEN
BUCZYLKO-BELU DAVIDII CIINEAGOE IULIANA
OBOGEANU MARAIII AIISTANCULEASA DIANA
ZAMFIR TIMEEAIII CIIMITARU MARCELA
ARANGHEL IZABELAIV CIICOTOI NICOLETA
CIOBANU ERIKA ANA MARIAPregatitoare AIIPETCU EUGENIA
CRACIUN-TEAU SORANA MIHAELAPregatitoare AIIPETCU EUGENIA
STOICA MARA ANDREEAPregatitoare AIIPETCU EUGENIA
POPA DAVIDPregatitoare BIIDELEVEDOVA LUCIA
STOICAN DAVID Pregatitoare BIIDELEVEDOVA LUCIA
DUMITRESCU MATEI Pregatitoare DIIDUCA ANDREEA
RADU MARIAPregatitoare DIIDUCA ANDREEA
TUDORA MARIAPregatitoare DIIDUCA ANDREEA
DRAGHICEANU MIRUNAI CIIIBANU CARMEN
PANA IULIAI CIIIBANU CARMEN
SECU TEODORAI CIIIBANU CARMEN
TUTA VLADI DIIIIONESCU LAURA
VLADA ANAIV CIIICOTOI NICOLETA
STOIAN BOGDANPregatitoare DIIIDUCA ANDREEA
TIPIRIGOI GIORGIAPregatitoare DIIIDUCA ANDREEA
BRAN ILINCAI CIIIBANU CARMEN
POPESCU TIMEEAI DIIIIONESCU LAURA
COVACI ARIANAPregatitoare BIIIDELEVEDOVA LUCIA
GUGU SOPHIAPregatitoare BIIIDELEVEDOVA LUCIA
SERBANESCU JAYSONPregatitoare BIIIDELEVEDOVA LUCIA
COJOCARU KARINAII CIIINEAGOE IULIANA
IONILA VLADI CIIIBANU CARMEN
MARINASI ANA-MARIAIV BIIIOROVICEANU SILVIA
BACANOIU CARLA ELENAPregatitoare AIIIPETCU EUGENIA
BONCEA IOANAPregatitoare AIIIPETCU EUGENIA
SURUGIU KARMINAPregatitoare BIIIDELEVEDOVA LUCIA
MINCA EMA Pregatitoare DIIIDUCA ANDREEA
TANASIE DARIUSI CIIIBANU CARMEN
OLTEANU DAVIDPregatitoare BIIIDELEVEDOVA LUCIA
STANCIU RARES Pregatitoare DIIIDUCA ANDREEA
BACIU DAVIDI AMDAFINA DANIELA
BARBU RAZVANI AMDAFINA DANIELA
BULAT NATALIAI AMDAFINA DANIELA
IONCEA PATRICI AMDAFINA DANIELA
STRINOIU BIANCAI AMDAFINA DANIELA
JUGRAVU BRIANAI BMCARAVAN ELENA
DUMITRESCU MIHNEAI CMBANU CARMEN
KOSTICI ALEXANDRUI CMBANU CARMEN
PAVEL ALEXIAI DMIONESCU LAURA
KINDRIS MIHAIIII CMMITARU MARCELA
ZAMFIR ANISIA III DMSOREANU ROXANA
BEZERGHIANU ANA-MARIAIV BMOROVICEANU SILVIA
SORICI OCTAVIANIV BMOROVICEANU SILVIA
TORCEA CATALINPregatitoare AMPETCU EUGENIA
CANTAR LETITIAPregatitoare BMDELEVEDOVA LUCIA
FICA IULIANAPregatitoare BMDELEVEDOVA LUCIA
DINCULEANU DARIAPregatitoare DMDUCA ANDREEA

Inapoi la centrele de concurs