Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru Macedonski
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
NICOLCEA FABIANII AECIRLOGEA SANDA
DRAGAN GEORGE ALEXANDRUIII AEIONISCU MADALINA
LUPU LORENA MARIAIV BEROGOVEANU MARIA
STRASNITA BIANCAIV BEROGOVEANU MARIA
DIACONESCU CRISTIANPregatitoare AECATRINOIU VERONICA
LUPU DAVID HORATIUPregatitoare AECATRINOIU VERONICA
MITRAN ROBERTA MARIAPregatitoare AECATRINOIU VERONICA
NEGHINA MIHAELA LUCIAPregatitoare AECATRINOIU VERONICA
OPRISAN IRENE ANAMARIAPregatitoare AECATRINOIU VERONICA
PIRVU DRAGOS GABRIELPregatitoare AECATRINOIU VERONICA
BELETEI MARIAPregatitoare CEVASILE NATALIA
GIULFAN ALEXANDRUPregatitoare CEVASILE NATALIA
IOANCA ALEXIAPregatitoare CEVASILE NATALIA
OANTA KARINAPregatitoare CEVASILE NATALIA
CICEA ANTONIAPregatitoare DEIORDACHE GEANINA
GHITA DIVIAPregatitoare DEIORDACHE GEANINA
NAE BIANCAPregatitoare DEIORDACHE GEANINA
OPREA FABIANPregatitoare DEIORDACHE GEANINA
TRANA ADELINAPregatitoare DEIORDACHE GEANINA
VARDAU ALEXANDRUPregatitoare DEIORDACHE GEANINA
CIRNEANU DAVIDPregatitoare DIIORDACHE GEANINA
MATEI DAVIDPregatitoare DIIORDACHE GEANINA
SAVA YULIAPregatitoare DIIORDACHE GEANINA
PIRVU NICOLASII CIIMITRU CRISTINA
COCHINA ALEXANDRAIV BIIROGOVEANU MARIA
PICUI ADELINAPregatitoare DIIIORDACHE GEANINA
HODOR RAZVANII CIIMITRU CRISTINA
MITOI DARIAII CIIMITRU CRISTINA
PANAIT YANNISII CIIMITRU CRISTINA
VANCEA DAVIDII CIIMITRU CRISTINA
FUIOREA ROBERTO DARIUSIV CIITOMA MIRELA
DECA MIHAI RARESPregatitoare AIICATRINOIU VERONICA
PREDOAICA ALESSIA MARIAPregatitoare AIICATRINOIU VERONICA
FIEROIU ELENAPregatitoare CIIVASILE NATALIA
GHEORGHITA DARIUSPregatitoare CIIVASILE NATALIA
BADEA ALEXIAPregatitoare DIIIORDACHE GEANINA
UNTILA IORDANESCU LUCASPregatitoare DIIIORDACHE GEANINA
MORARASU PETRUPregatitoare CIIIVASILE NATALIA
FANUICA CATALINPregatitoare DIIIIORDACHE GEANINA
GIURGIU ANDREIII AIIICIRLOGEA SANDA
VIGARIU DENISIV BIIIROGOVEANU MARIA
COTEANU DAVID ANDREIPregatitoare DIIIIORDACHE GEANINA
GIURESCU ANDREIPregatitoare DIIIIORDACHE GEANINA
GIURA SEBASTIAN GABRIELIV CIIITOMA MIRELA
GHEORGHE ANASTASIAPregatitoare DIIIIORDACHE GEANINA
BRATUIANU ADELAII AMCIRLOGEA SANDA
VARGATU OCTAVIANII AMCIRLOGEA SANDA
CHELU ANDREIII BMBUZATU ILEANA
SANDU RYANAII BMBUZATU ILEANA
FORTAN DENISAII CMMITRU CRISTINA
IVASCU BIANCAII CMMITRU CRISTINA
ZAVERA MIHAIII CMMITRU CRISTINA
LUPU GABRIELLE MATEOIV CMTOMA MIRELA
FIRA CARINA ANDREEAPregatitoare AMCATRINOIU VERONICA
NICOLCEA MARIA TEODORAPregatitoare AMCATRINOIU VERONICA
OLTEANU MATTIA DARIUSPregatitoare AMCATRINOIU VERONICA
PALARIE SASHA ANDREIPregatitoare AMCATRINOIU VERONICA
PIRVU VLAD MIHAIPregatitoare AMCATRINOIU VERONICA
BOBOC AMIRAPregatitoare DMIORDACHE GEANINA
CHELU VLADPregatitoare DMIORDACHE GEANINA
SIRBU DAVIDPregatitoare DMIORDACHE GEANINA

Inapoi la centrele de concurs