Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:C N Costache Negri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nita RaisaI A100Sofia Ivanus
Ion MihneaI A97Sofia Ivanus
Gutter HermanI A87Sofia Ivanus
Trifu ClaudiuI A84Sofia Ivanus
Marosy AntonI A82Sofia Ivanus
Chitu MariaI A80Sofia Ivanus
Culita IannisI A78Sofia Ivanus
Tupu IoanaI A78Sofia Ivanus
Ursache FabyanI B90Mariana Negrici
Popa MariaI B82Mariana Negrici
Lefter DavidI B77Mariana Negrici
Podaru Ana-MariaI B74Mariana Negrici
Filip Matei AndreiII A100Daniela Bobu
Alexandrescu BogdanII A95Daniela Bobu
Filip Ana MariaII A95Daniela Bobu
Grigorescu TeodoraII A90Daniela Bobu
Manea Ana-MariaII A90Daniela Bobu
Miron MateiII A90Daniela Bobu
Banea BiancaII A82Daniela Bobu
Stoica BiancaII A78Daniela Bobu
Arapoglu AdamII A75Daniela Bobu
Sandu AndreiII A75Daniela Bobu
Eftinca BrianaII B100Dorina Turosu
Slavu MateiII B100Dorina Turosu
Hriscu IuliaII B95Dorina Turosu
Aron AlexandraII B91Dorina Turosu
Canski EvelinII B90Dorina Turosu
Caus MihaelaII B90Dorina Turosu
Stefanescu MateiII B88Dorina Turosu
Furcila CezaraII B87Dorina Turosu
Coropcianu BeatriceII B82Dorina Turosu
Cristea AndreiII B80Dorina Turosu
Panaite MadalinaII B73Dorina Turosu
Stoicescu OctavianII B73Dorina Turosu
Lehedea KarinaII B72Dorina Turosu
Harabagiu SabinaII B71Dorina Turosu
Pavaloaei MariaII B68Dorina Turosu
Serban JustinII B68Dorina Turosu
Stoican MedeeaII B67Dorina Turosu
Dumitrascu Andrei CezarIII A100Rodica Stefanica
Dumitru LucaIII A100Rodica Stefanica
Ghimpu CodrinIII A100Rodica Stefanica
Mantu Filip AdrianIII A100Rodica Stefanica
Antohi Ianis MateoIII A95Rodica Stefanica
David StefanIII A95Rodica Stefanica
Serghie Maria ClaraIII A95Rodica Stefanica
Lazar Eduard GeorgeIII A94Rodica Stefanica
Crintea TeodoraIII A90Rodica Stefanica
Gagu Oana GabrielaIII A90Rodica Stefanica
Gisca Maria TeodoraIII A90Rodica Stefanica
Iacob Tudor GeorgeIII A90Rodica Stefanica
Rusu Teodora MariaIII A90Rodica Stefanica
Gainaru Ioan OctavianIII A87Rodica Stefanica
Butunoiu LucasIII A86Rodica Stefanica
Ivan Sara MariaIII A86Rodica Stefanica
Stoica Andreea BeatriceIII A86Rodica Stefanica
Trandafir IrinaIII A86Rodica Stefanica
Albu MihneaIII A83Rodica Stefanica
Negrea Robert GabrielIII A83Rodica Stefanica
Popa AlexiaIII A81Rodica Stefanica
Maftei Darius IonutIII A80Rodica Stefanica
Crihana MateiIII A76Rodica Stefanica
Teodor DavidIII A76Rodica Stefanica
Colesnicov Claudia RoxanaIII A75Rodica Stefanica
Nalli Yunnus EmreIII A74Rodica Stefanica
Diacanu Alexia CristianaIII B100Doina Matei
Foltea AlexandruIII B98Doina Matei
Ignat Bianca AndreeaIII B98Doina Matei
Olaru Bianca AlessiaIII B98Doina Matei
Sirbu IoanaIII B98Doina Matei
Manzu Andra MihaelaIII B96Doina Matei
Oanca Andrei CristianIII B94Doina Matei
Amolioaiei Iulia AlexiaIII B90Doina Matei
Chirita Stefania MariaIII B90Doina Matei
Brasoveanu Andrada MarinaIII B88Doina Matei
Dogaru Erika MariaIII B88Doina Matei
Hogea Ana MariaIII B88Doina Matei
Lemnaru Diana AnastasiaIII B87Doina Matei
Lungu Maria TeodoraIII B86Doina Matei
Ochianu Alexia IoanaIII B86Doina Matei
Albu BiancaIII B85Doina Matei
Stan Mihnea DenisIII B82Doina Matei
Birlea Teodora GeorgianaIII B80Doina Matei
Craescu Teodor AndreiIII B80Doina Matei
Crivat David LucianIII B80Doina Matei
Grigore MateiIII B78Doina Matei
Cristea Ianys AndreiIII B70Doina Matei
Deaconescu MariaIII B70Doina Matei
Rosu Stefan TeodorIII B70Doina Matei
Rusu LidiaIII B70Doina Matei
Banciu Maria Cristina ArelinaIII B60Doina Matei
Cretu MariaIII B60Doina Matei
Butan DenisIV A100Elena Ailincai
Diaconu IngridIV A100Elena Ailincai
Mirica MihneaIV A100Elena Ailincai
Moraru RuxandraIV A100Elena Ailincai
Munteanu AlexandruIV A100Elena Ailincai
Pastramagiu MariaIV A100Elena Ailincai
Rosca-Mayer MariaIV A100Elena Ailincai
Soare AnaisIV A100Elena Ailincai
Stavar DragosIV A89Elena Ailincai
Talpau CristinaIV A88Elena Ailincai
David IonutIV A86Elena Ailincai
Craciun RobertIV A80Elena Ailincai
Gatin MariaIV B100Rodica Cernencu
Ignat AlexandraIV B100Rodica Cernencu
Iovita DariaIV B100Rodica Cernencu
Nistor MariaIV B100Rodica Cernencu
Hamza BeatriceIV B94Rodica Cernencu
Lupu Antonia MariaIV B93Rodica Cernencu
Sava Iulia MariaIV B90Rodica Cernencu
Braileanu IoanaIV B88Rodica Cernencu
Bascu IsabelaIV B82Rodica Cernencu
Tiron RazvanIV B80Rodica Cernencu

Inapoi la centrele de concurs